You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, September 28th 2013, 2:09am

Debug_Detect Hatası

Oyuna normal girerken 3-4 oyun açık olduğu için pc dondu. Mecbur düğmeden kapattıktan sonra biraz zorlayarak ve uğraştırarak pc açıldı. Ancak ondan sonra oyun bir daha açılmadı. Başka oyunlara problemsiz giriyorum fakat Metin2'ye girmeye kalktığımda patch yükleniyor. Sağt altta Hacksheild yükleniyor sonra pat diye ekranın ortasında Debug_Detect adında bir hata çıkıyor tamam dediğim zaman kapanıyor, oyun açılmıyor. İnternete biraz baktım fakat çözüm göremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hepinizin içinde bir Garfield var. İtiraf edin.

Hiçbir şey yapmamak için herşeyi yaparım.
-Sir Garfield

2

Saturday, September 28th 2013, 10:42am

Arka planda çalışan programlar ve fare ile klavye(harici) bu sorunu oluşturmaktadır.

3

Monday, September 30th 2013, 3:37pm

Biraz daha açıklayıcı olur musunuz? Arka planda çalışan programlardan kastınız nedir? Ve bunları nasıl kapatırım?
Hepinizin içinde bir Garfield var. İtiraf edin.

Hiçbir şey yapmamak için herşeyi yaparım.
-Sir Garfield

4

Monday, September 30th 2013, 6:20pm

sohbet programları vb. gibi

5

Tuesday, October 1st 2013, 12:27am

oyunu kaldırıp tekrar kurarsan daha iyi olur, kapanıp açılma sırasında oyun dosyaları bozulmuştur. kapanma sebebini de tespit et derim ilerde başına dert olmasın, muhtemelen aşırı ısınmadır.
sistemini virüs taramasından geçirmeni de tavsiye ederim.
AdminAmca iyileştirme şamanı (gelişim)
AdminAmca HD video clip (vs)
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok!

This post has been edited 1 times, last edit by "AdminAmca" (Oct 1st 2013, 12:28am)

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests