You are not logged in.

New Page 1

GM Başvurusu: Açık  (1)

MOD Başvurusu: Açık  (3)

WİKİ Başvurusu: Açık  (4)

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, October 2nd 2013, 10:20pm

Gameforge Live hataları

Lütfen aldığınız hataları bu başlık altında bildiriniz.

2

Wednesday, October 2nd 2013, 10:29pm

programı koydunuz barı nasıl kullanılacagını yazınkı mıllet zorluk çekmesın
vere bıleceyı hataları bız soylemeyelım sız bıze bu sekıl yapın dıyın bız o sekılde kuralım
bız bıraz mantık ıstıyoruz .....
Cehaletle deha arasındaki gerçek fark nedir biliyor musunuz?
Dehanın sınırları var cehaletinse hiçbir sınırı yoktur.

3

Wednesday, October 2nd 2013, 11:18pm

hack sheld alıyorm acıl yardım edın.

4

Thursday, October 3rd 2013, 7:19am

url setting file not found hatası alıyorum pencereyi kapattıgımdada arkasında bi hata daha game crashed cıkıyo bu seferde

5

Thursday, October 3rd 2013, 10:18am

Metin 2 ye game forgeden giriyorum metin2 ye tıklayınca yükleniyo işaret çıkıyor ama açılmıyor

Kul Fanidir Yol mukaddes Orta Sahada Tek Adres "Manuel Fernandes"

6

Thursday, October 3rd 2013, 12:48pm

arkadaşım bu ne lanet sizdem oyunu başlat diyorum game forge liveda %50 de kalıyor url hatası veriyor iyi calısan ne varsa bozuyorsunuz önce oyundaki bugları bi kapatın adamı vs de kesiyoruz görünmez oluyor bizi kesiyor 1 yıl oldu kapatsanıza onu
:love:

This post has been edited 1 times, last edit by "kobrasiber" (Oct 3rd 2013, 12:50pm)

7

Thursday, October 3rd 2013, 1:56pm

Gameforge Live yama yada başka bir hatası

Modum önce sıze ve benim gibi sıkıntı yaşayan arkadaşlara slm,sıkıntım gameforge lıve ındırıyorum program ındıkten sonra oyun yuklenıyorda saatlerce takılı kalıyor sonra bıtır dıyorum bakıyorum metın2 GF sayfasında oynanmak uzere duruyor (ŞİMDİ OYNA) diyorum karşıma şu yazı cıkıyor ( The game Metin2 failed to start ) bi zahmet çözümünü sunarsanız sevinirim, canımdan bezdim 1 haftadır işten sıkıntıyı çözmeye fazla vakit ayıramıyorum. :dash:

8

Saturday, October 5th 2013, 2:07pm

e yazıyorum bak 2-3dk da bi oyundan atıyor bu ne bea eskıyı ıstıyorum ben nedir bunun çaresi :cursing:

9

Saturday, October 5th 2013, 4:46pm

Bu game force yi kurduktan Sonra metin2 kısayolundan açamıyorum bir hata veriyor mecburen metin2 klasörüne bir dosya gelmiş metin2 launch denen şeyle başlatıyorum oyunu bu ne saçmalık bize gameforcelive lazım değil bug ları düzeltin önce

10

Tuesday, October 8th 2013, 6:42pm

gameforclve

gameforclive sayfası açılmıyor.. ekranda bişe doluyor sadece.. dün akşam sıkıntı yoktu.. öğlen girdim yine açılmadı.. bugün bakım felan mı yaptılar.. neden açılmıyor yaw. :cursing:

11

Sunday, October 27th 2013, 7:37am

oyundan atma sorunu var binek üstünde atmiyor yenı ınınce 1 2 slot kesınce hemen atıyor bir care bulun ya artık bunaldık nerdeyse 20 gun oldu hala düzeltmediler :cursing:

DiyorLar ki ;Bu Çocuk Serseri ,Bu Çocuk UsLanmaz,Bundan Adam oLmaz..Kusura Bakmayın da'.. YanLış Hayat Doğru Yaşanmaz..!

12

Thursday, October 31st 2013, 12:50am

ewet sorun dewam etmekte çözüm ariyoruz yokmu çözümü çözecek birisiiiiii.

13

Thursday, October 31st 2013, 11:35am

1-Oyundan atma sorunu yaşanıyor

2-envanterde eskiden boş yer yokken bile item değiştirebiliniyordu (örnek 1 kare kaplayan yelpaze ile 1 kare kaplayan çanı değiştirebilmek için çift tıklama yeterliyken şimdi envanterde boş yeriniz yok diyor ve o item için 1 boş yer açmamız gerekli 2 kare kapsayan silahlar için 2 kare boşluk olması lazım 3 kare kapsayanlar için 3 kare boşluk olması lazım .....kısaca okçu ninjalar yandı)

3-Yeni binek ejderdeki hata CTRL+G yaparken normaldeki bineklere yada ata inip binemlerde sorun yok ama ejderde binmek için CTRL+G çalışmıyor; inmek için çalışıyor

4-Oyunda son zamanlarda geriye atma sorunu var özellikle sürgünde normal ilerlerken bir anda çar geriye gidiyor ve defalarca ekran yanıp sönüyor ve bir bakmışsınız çarınız slotların ortasında ölmüş

14

Thursday, October 31st 2013, 6:32pm

Antivirüs programını 1 saat kadar ıptal edın oyunu yukleyın oyuna girersiniz.
İmza ne yok Benim için kişilik dürüstlüktür imza denilen şey ......

15

Friday, November 1st 2013, 2:24pm

Kısacası bu Gameforge Live geldi geleli sorunlar arttı. Pc donmalarıda bence bundan kaynaklanıyordur.
Sizce Gameforge Live gereklimiydi?
ARDA2259 - AYARETME

16

Friday, November 1st 2013, 4:09pm

oyun tam açılacağında DEBUG_DETECT hatası veriyor açılmıyor çözüm söleyin ...
25 kuruşluk çikolatanın verdiği mutluluğu bu devirde 3 tane insan veremiyor ....

LoRDaTioN

17

Saturday, November 2nd 2013, 1:02am

ARKADASLAR OYUNA GİREMİYORUM OYUNU SİLİP BASTAN YÜKLEDİM SIMDI OYNA DİYORUM YAMA KONTROLU YAZİYOR VE TORRENT ACİLMİYOR HİC BİRSEY OLMUYOR YARDİM LÜTFEN..
Çıktık Yine Yollara..

18

Saturday, November 16th 2013, 11:30pm

Aldığım Hata Bu.

19

Saturday, November 16th 2013, 11:41pm

beyler benım arkadaslarımda da aynı sorun var nedenını kımse bılmıormu ya nedır bu boyle lutfen yardım... metın2.orga bıle gremedıgnı soluyor..

:chainsaw:
ve sen ömrü altın sepeti sanma, sepete konulan ruhsuz bir ceset olursun sonunda.. :)

20

Sunday, November 17th 2013, 12:11am

Aldığım Hata Bu.
aynı hata bendede mevcut ++++
Sıkıntıya gerek yok IIDeSTaNII burda;)

ros

4 users apart from you are browsing this thread:

1 member and 3 guests

ShutDown