You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, February 5th 2010, 6:18am

Sürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi "Resimli Anlatım"

Evet arkadaşlar. Şimdi size Bir Efsanenin Günlüğü görevini resimlerle anlatacam.

Sürgün mağrasına giriş yapiyoruz. Yeni bir görev ile karşılaşıyoruz. Bir Efsanenin Günlüğü görevine. Bir çok arkadaşımız bu görevde zorluk çektiklerine şahit ve tanık oldum. Bende sizler için Sürgün mağrasının haritasını bulup gerekli yerleri işaretledim. Önce haritayı görelim.

Sarı ile işaretlediğim noktalar sizi " Sura iskeletlerine" götürür.

Kırmızı ile işaretlediğim nokta ise " Karanlık Tapınağa " götürür.

Önce Sürgün mağrasında bulunan Heuk-Yong görevimizi aliyoruz.

Görevimizi aldıktan sonra hazırlamış olduğum haritanın yardımıyla kırmızı noktalardan birisine gidiyoruz. Yerde yatan " Sura iskeleti-4 " ile karşılaşıyoruz ve üstüne bir kere tıklıyoruz. Birşey bulamadığımızı ve tekrar Heuk-Yong' un yanına dönmemiz istenir. Orada ölüp Şehirde başla deriz. Tekrar Heuk-Yong'a tıklarız ve bizden diğer sura iskeletlerini bulmamızı ister. Hazırlamış olduğum haritada 6 tane kırmızı renk ile işaretlediğim odalara gideriz ve sura iskeletlerini bulup birer kez tıklarız. 6 tane bulmuş olduğumuz sura iskeletleri bize toplamda 9 sayfa verir. Bizim 15 sayfa toplamamız gerekir. Bu durumda geriye 6 tane sayfamız kaliyor. Bu geride kalan 6 sayfayıda Sürgün mağrasında bulunan "Yeraltı Buz Gölemi" den temin ediyoruz ve görevimizi tamamliyoruz. Görevin sonunda 90.000.000 Deneyim puanı ve Efsanevi Günlük kitabını kazanıyoruz.

Gönül isterdiki görevi tamamlayıp foruma koymak ama sayfalar kolay düşmüyolar arkadaşlar. Arkadaşımla tam 4 saat " Yeraltı Buz Gölemi " kestik ve sadece bir tane sayfa düşürebildik. Son olarak bana bu ekran görüntülerini veren " AlpGuluu " arkadaşıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sizlere yardımcı olabildiysemde ne mutlu bana :) İyi forumlar İyi oyunlar.

Görevi Tamamlanamayanlar için öneriler

Sürgün mağrasına giriş yapiyoruz. Yeni bir görev ile karşılaşıyoruz. Bir Efsanenin Günlüğü görevine. Bir çok arkadaşımız bu görevde zorluk çektiklerine tanık oldum...Görevimizi aldıktan sonra.. Yerde yatan " Sura iskeleti-4 " ile karşılaşıyoruz ve üstüne bir kere tıklıyoruz. Birşey bulamadığımızı ve tekrar Heuk-Yong' un yanına dönmemiz istenir. Orada ölüp Şehirde başla deriz. Tekrar Heuk-Yong'a tıklarız ve bizden diğer sura iskeletlerini bulmamızı ister. ve sura iskeletlerini bulup birer kez tıklarız. 6 tane bulmuş olduğumuz sura iskeletleri bize toplamda 9 sayfa verir. Bizim 15 sayfa toplamamız gerekir. Bu durumda geriye 6 tane sayfamız kaliyor. kalan 3 sayfa İçin Sürgün mağrasında bulunan "Yeraltı Buz Gölemi" den temin Ediyoruz.Son Kalan 3 sayfayıda 2.katta bulunan 5.sura iskeletinden elde ediyoruz..böylece 15 sayfayı tamamlamış oluyoruz..Sonrada 1.katta bulunan Heuk-Yong'a geri dönüyoruz ve görevi teslim ediyoruz.

Burada son olarak tekrar şunu belirtmek isterim :
Eğer ki denediğiniz hic bir öneri sonucunda görev tamamlanamıyorsa lütfen ticket sistemi üzerinden bildiriniz. Ticketinizi Oyun destek bölümüne yolladıktan sonra Irc'den online Game Admin bulup ticket ID numarası ile yardım isterseniz,oyun içerisinde manuel olarak görev düzeltilecektir.[/quote]
Kurtların sessiz kaldığı yerde çakallar volta atar.

This post has been edited 3 times, last edit by "BlackmetaL" (Nov 1st 2011, 12:31am)

This post has already been reported.

12 users apart from you are browsing this thread:

12 guests