You are not logged in.


Wiki Oyun Kuralları Support Forum Kuralları

Mod Basvurusu Teshir Wiki Basvurusu Teshir

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Polog

Unregistered

1

Friday, October 19th 2012, 3:59pm

Örümcek Zindanı 3 Geliyor!

Değerli Oyuncularımız,8 tane böylesi uzun bacak, tehlikeli köpek dişler ve bir ölümcül iğne kimde olabilir? Ancak Örümcek Barones'te olur; 3'üncü Örümcek Zindanı'nda pusuya yatmış ağzına layık bir av bekliyor! Bu karanlık yaratığa ve zehirli yandaşlarına karşı mücadele et ki halkın örümceğe yem olmasın!

Yeni mecaralarınıza başlamadan önce bazı ipuçları;

  • Boss Odası`na giriş için minumum 50 level olmalısın.

  • Yeni Boss Odası için hedef level grubu; 50 – 85 level arasidir.

  • Boss Odası`na giriş için gerekenler; Grupa dahil olmak ve 1 adet Arachna Anahtarı.


Aracnha Anahtarı`nı nasıl elde edeceksiniz?Kaptana gidin. Size bir adet geçit bileti verecek ve Yazıt Kopyasını almanız için sizi Örümcek Zindanı`na gönderecek.Eğer kopyayı alarak Kaptan`a geri geldiyseniz, maalsef Kaptan bu eski yazıları okuyamayacak ve seni Uriel den yardım almaya yönlendirecektir. Uriel bu yazıları tercüme ettikten sonra Kaptan`a geri gitmelisin.Kaptan artık eski yazıda neler yazıldığını biliyor. Yeni bir geçit bileti almak için Uriel e geri dönmelisin. Uriel, gizemli Örümcek Baroness`in odasına nasıl girildiğini de biliyor olmalı...

Uriel`in, sana giriş anahtarını yapabilmesi için; bir örümcek zehir kesesine, bir örümcek yumurta kesesine, bir örümcek ağına, örümcek gözlerine, örümcek bacaklarına ve kraliçe örümcek zehrine ihtiyacı var (24 saat içerisinde toplamalısın).Bu itemların tamamını toplayarak Uriele geri döndüğünde, sana bir anahtar yapmaya çalışacak. Ancak dikkatli ol, dönüşüm başarısız olabilir ve tüm gereken itemları yeniden toplamak zorunda kalabilirsin.
Anahtarı alır almaz grup üyelerine haber vermelisin. Bu maceranın son gereksinimi de bir grupda olman! Ancak unutma, zindana giriş kapısını açmak için sadece grup lideri Archna anahtarına sahip olmalı. Diğer grup üyeleri Örümcek Zindanı 3 görevinde, Uriel in onları gerekli itemları toplamaları için göndermesi kısmına kadar kendileri (tek başına) yapmış olmalıdırlar.

Grup hazır olduğunda, grup lideri Örümcek zindani 2 deki Eski Taşa tıklamalı ve ilk önce kendisi girmelidir, grup üyeleri birer birer onu takip etmeliler. Boss Odasına girdiğinizde, bu görevi tamamlamak için sadece 20 dakikanız var. Hedefiniz, Örümcek Baronı öldürerek Arachnida Flütü nü almalısınız. Arachnida Flütü ile Örümcek Barones i çağırmalısınız. Spider Barones 9 yumurtası ile birlikte gelecektir! Bu yumurtaların da sizlere bazı faydaları var, lütfen keşfedin!Başka ne tür değişiklikler var?

Evet, Örümcek zindanı 3. Kataö yeni Boss Odası dışında, fazlaca oda ekledik, her lvl karakterinizle girip bu odalarda savaşabilirsiniz! Ayrıca, Örümcek Zindanı 2 de, her 30 dakikada bir zehir salgılayan bir başka Kraliçe Örümcek daha olacak. Örümcek Zindanı 1 deki Kraliçe örümcek ise her 4 saatte bir defa zehir salgılayacak.

Metin2 Takımınız!
This post has already been reported.

Similar threads