You are not logged in.


Wiki Oyun Kuralları Support Forum Kuralları

Mod Basvurusu Teshir Wiki Basvurusu Teshir

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

[SGA]Polog

Unregistered

1

Friday, December 30th 2011, 7:34pm

Mehmetcik Sunucusunda GameSultan Turnuvası!!!

Bireysel Turnuva!

Bireysel turnuva nedir? Bireysel Turnuva, oyuncularımızın bir takım arkadaşına ihtiyaç olmadan, tek başlarına yarışmak için başvurabildikleri turnuvadır. Sadece kendisini düşünmeli ve kendisi için yarışmalıdır! Bunun anlamı ‘Oyuncu Yalnız Savşmaktadır’. Kendi kendinin lideridir ve her türlü stratejiyi kendi başına üretmelidir.

Turnuvaya Kayıt Olabilmek!

Turnuvaya katılım şartı, oyuncunun Mehmetcik sunucusunda aktif bir hesabı olmasıdır. Daha sonra GameSultan Sitesindeki bu link 'ten kayıt yapabilirsiniz;


İNTERNET CAFE ADRES ŞEHİR TARİH
GÖZDE INTERNET Adnan Menderes Mahallesi Karanfil Caddesi No: 55 - Emek Osmangazi/Bursa 21.01.2012
BURAK CAFETERIA Yavuz Selim Mahallesi İstanbul Caddesi No: 123 - Esenler İstanbul 21.01.2012
BEŞ KARDEŞLER INTERNET CAFE İstiklal Mahallesi Çınar Sokak No: 30 - Kıraç İstanbul 21.01.2012
EGEMEN CAFE Esenyalı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 71/C - Pendik İstanbul 21.01.2012
PYRAMİD İNTERNET KAFE Aydınevler Mahalesi Kırçiçeği Caddesi No : 25/C Küçükyalı İstanbul 21.01.2012
NET BİLİŞİM Kurtuluş Mahallesi İstasyon Sokak No: 67/4 - Lüleburgaz Kırklareli 21.01.2012
ATANETCAFE Semerciler Mahallesi İtfaiye Caddesi 791 Sokak No: 6/C Sakarya 21.01.2012


Müsabakalar!

Müsabakanın yapılacağı gün, internet cafeye giderek, ilgili görevliye kendinizi Turnuva tablosuna kaydettirmelisiniz. Turnuva tablosu şu şekilde görünüyor;
Arena Nasıldır!

Müsabakalar arenada yapılacaklardır.!
Arenaya, Yu-Hwan ile konuşarak 2. Haritadan giriş yapabilirsiniz. Duello için giriş yaptığınızda, NPC size rakibinizin ismini soracaktır. Buraya rakibinizin char adını tam olarak yazmalı ve sizin davetinizi kabul etmesini beklemelisiniz.

Giriş yaptığınızda kendinizi şu arenada bulacaksınız:
Burası özel olarak oluşturulmuş bir haritadır ve burada şu item ları kullanamassınız;

· Kırmızı Pot

· Mavi Pot

· Sihir Kutsaması

· Yaşam Kutsaması

· Ejderha Kutsaması

· Şeftali ŞarabıAncak şu item ları kullanabilirsiniz:

· Yeşil Pot

· Mor Pot

· Tau

· Kritik İsabet

· Delici İsabet

· Ejderha Tanrı Saldırısı

· Ejderha Tanrı Zekası

· Ejderha Tanrı Savunması

· Ejderha Tanrı Yaşam

Rakipler müsabakaya başladıktan sonra, karşısındaki oyuncuyu 3 defa öldüren oyuncu kazanır. Her tur (round)da, HP ve MP niz otomatik olarak yenilecektir. Sunucu mesajları size bir oyuncunun kaç tur maçta galibiyet kazandığını bildirecektir.


Peki bu muhteşem turnuvanın kazananları hangi ödülleri alacaklar?

Lütfen duyuruyu takip etmeye devam edin! Ödüller ve daha fazla açıklama yakında...

Metin2 Takımınız...

[SGA]Polog

Unregistered

2

Friday, December 30th 2011, 8:11pm

Her bir dönemde farklı şehir/internet kafelerde yapılan eleme müsabakaları sonunda galip gelen oyuncularımız final müsabakasına katılacaklardır.

Eleme Müsabakaları Galipleri İçin Ödüller;

Müsabakanın yapıldığı bölgenin eleme müsabakalarında galip gelen her bir oyuncu (her internet kafenin galip gelen oyuncusu) şu hediyeleri kazanacaklar;

1. Oyuncu

Ayışığı Sandığı 10 Adet
Güç Sandığı 3 Adet
3 Adet İnci (farklı renklerde)
Ruh taşı 3 Adet
Altın Sertifika

2. Oyuncu

Ayışığı Sandığı 10 Adet
Güç Sandığı 2 Adet
2 Adet İnci (farklı renklerde)
Ruh taşı 2 Adet
Gümüş Sertifika

3. Oyuncu

Ayışığı Sandığı 10 Adet
Güç Sandığı
İnci
Ruh Taşı
Bronz Sertifika


Bölgesel Müsabaka Ödülleri!

Bölge Birincisi

61 Level zırh
1500 HP
%10 kılıç savunması
%10 kılıç savunması (2 saat)
%10 hançer savunması
%10 Büyü Hızı
Hız Taşı +4
Koruma Taşı +4
Savunma Taşı +4

Bölge ikincisi

54 Level zırh
1500 HP
%10 kılıç savunması
%10 kılıç savunması (2 saat)
%10 hançer savunması
%10 Büyü Hızı
Hız Taşı +4
Koruma Taşı +4
Savunma Taşı +4

Bölge Üçüncüsü

48 Level zırh
1500 HP
%10 kılıç savunması
%10 kılıç savunması (2 saat)
%10 hançer savunması
%10 Büyü Hızı
Hız Taşı +4
Koruma Taşı +4
Savunma Taşı +4

Bölge Dördüncüsü

Biolog Paketi
3 Adet İnci
10 Adet Ruh taşı

Bölge Beşincisi

Biolog Paketi
3 Adet İnci
10 Adet Ruh taşı

[SGA]Polog

Unregistered

3

Friday, December 30th 2011, 8:16pm

Metin2'nin yiğit savaşçıları, karşı karşıya gelmeye hazır mısınız?


Müsabakalara katılmak için son kayıt tarihi; 16.01.2011 dir.

Her internet Kafede yapılan müsabaka kazananları, bölge müsabakalarında karşı karşıya gelecekler ve bölge müsabakaları galipleri Süper Final de karşılaşarak Game Sultan İnternet Kafe Turnuvasının kazananı olmak için yarışacaklar...


Süper Final Kazananlarını Hangi Ödüller Bekliyor!

Süper Final 1. si : iPad2

Süper Final 2. si: Samsung Galaxy SII

Süper Final 3. sü: iPod Nano (6th generation)

Metin2 Türkiye Takımı, müsabakalar boyunca sizlere destek vermek için hazır olacaktır...En güçlü olan kazansın!

Metin2 Takımınız...

[SGA]Polog

Unregistered

4

Thursday, January 19th 2012, 3:29pm

Değerli Oyuncularımız,

Şimdi karşılaşma zamanı !

Eğer GameSultan İnternet Cafe Turnuvasına başvuruda bulunduysanız, lütfen mail adresinizi kontrol ettiğinizden emin olunuz, size GameSultan'dan bir davet gelmiş olmalıdır (bazı oyuncularımız hatalı char adı yazdıklarından başvuruları kabul olmamıştır) !


21 Ocak günü, turnuva süresince sunucuda dikkat edilmesi gereken bazı kuralları size yeniden hatırlatmak isteriz, böylelikle yaşanabilecek olası problemlerin önüne geçeceğiz!

Turnuvaya katılmayan sunucu oyuncularınında uyması gereken kurallar olduğunu hatırlatmak isteriz, lütfen aşağıdaki kuralları dikkatlice okuyunuz ve kuralları ihlal etmemeye özen gösteriniz!

Daha önce listelenmiş olan, turnuvaların yapılacağı internet cafelerde, GameSultan temsilcileri dışında hiç kimse 2. Köydeki Arenayı kullanamaz. Bu kuralı ihlal eden charlar, turnuva süresince banlanacaklardır. Bilerek ve isteyerek turnuvaya müdahale eden hesaplar süresiz banlanacaklardır. Bu nedele, turnuva süresince kurallara uymaya özen göstermenizi rica ediyoruz!

Arena, aynı anda 3 farklı karşılaşmaya ev sahipliği yapabilecektir ( 6 farklı oyuncu, karşılıklı 3 ayrı VS), lütfen ''Katılımcı Talimatları'' nı dikkatlice okuyunuz!TURNUVA KATILIMCI TALİMATLARI


1. Turnuva süresince (ve her zaman) hiç bir kimse, sizden hesap adınızı ve şifrenizi (GameSultan temsilcisi liste kontrolü sırasında char adınızı isteyecektir) isteyemez. Lütfen bu tür bilgilerinizi sürekli olarak koruyunuz.

2. Turnuva gününde, karakterinizin, Oasi Çölünde olduğundan emin olun!

3. Turnuva süresince, ilgili İnternet cafede bulunacak olan Game Sultan temsilcilerinin talimatlarına uyduğunuzdan ve öncesinde kendinizi tanıttığınızdan emin olun. GameSultan yetkilileri, Metin2 tshirt ü giyiyor olacaklar ve yaka kartlarında isimleri yazacaktır.

4. Turnuva Tablosunda, daha önce başvurunuzda belirttiğiniz char adınızın ve karşılaşma yapacağınız rakibinizin kayıtlı olduğundan emin olun.

5. Sadece, karşılaşmaya başlayacağınız zaman Yu-Hwan ın yanında bulunun.

6. Karşılaşmaya başlamadan önce, rakibinizle (turnuva tablosundan bakmalısınız) birlikte NPC nin yanında olun ve eğer siz turnuva tablosunda 1. oyuncuysanız (Oyuncu A) Yu-Hwan ile konuşarak, rakibinizin char adını yazmalısınız.

7. Eğer karşılaşmada, turnuva tablosuna göre 2. oyuncu iseniz (oyuncu B), rakibinizin NPC ile konuşarak sizin char adınızı doğru şekilde yazmasını bekleyiniz, size davet geldiğinde, rakibinizin adının turnuva tablosundaki eşleştirmedeki ile aynı olduğundan emin olduktan sonra daveti kabul ediniz.

8. Arenada, 4 ayrı saha vardır, fakar turnuva süresince sadece 3 saha kullanılabilecek, 4. saha kırık olacaktır. Bu nedenle, eğer ilk 3 saha dolu ise, sıranızı bekleyiniz. Hatırlatmak isterizki, eğer ilk 3 saha dolu ise, 4. saha için giriş yapan oyuncular karşılaşmaya başlayamayacak, sadece arena kenarında izleyici gibi görüneceklerdir. Bu şekilde bir durumla karşılaştığınızda 2. köye ışınlanmalı yeniden çöle gelmeli, sahaların (ilk 3 saha) boşalmasını bekleyerek yeniden rakibinizle birlikte giriş yapmalısınız.

9. Eğer turnuva katılımcısı değilseniz, hiç bir şekilde Arena duellosu denemeyiniz. Sadece izleyici olarak turnuvada bulunabilirsiniz. Bu kuralı ihlal eden oyuncularımız, Arena süresince banlanacaklardır.

10. Sizin gibi Metin2 hayranlarıyla birlikte keyifli bir gün yaşayarak, reel yaşamda barış içerisinde Arenada savaşta olun! İyi eğlenceler dileriz!


Etkinlik süresince, internet cafelerde GameSultan yetkilileri, sunucuda online olarak da Oyun Takımımız bulunacaklardır. Herhangi bir problem yaşadığınızda, direk olarak GS yetkilisiyle veya online olarak Oyun Takımızla iletişime geçebilirsiniz.


Umarız, tüm oyuncularımız turnuvayı sorunsuz şekilde atlatmamız için ellerinden gelen saygıyı gösterecek ve en önemliside eğlenceli zaman geçireceklerdir.


Metin2 Türkiye Takımınız!

[SGA]Polog

Unregistered

5

Saturday, January 21st 2012, 12:00pm

Değerli Oyuncularımız,

GameSultan Turnuvası Sona ermiştir!

Tahminlerimize göre, turnuvaların yapılacağı şehirlerde, hava şartları ve ulaşım sorunu nedeniyle turnuvaya çok fazla katılım olmamış ve önceden kayıt yaptıran oyuncularımızda gereken saatte, belirlenen İnternet Cafelerde bulunmamışlardır. Bildiğiniz üzere, önceden belirlenen saatte Turnuva'nın yapılacağı Cafelerde olmayan oyuncular elenmişlerdir.

Turnuva sonucunda, Savaşçı ''Andreo'' İnternet Cafe birincisi ve turnuvanın Marmara bölgesi birincisi olmuştur! Tüm hediyeleri bu şekilde toplamış olan Andreo'yu, cesaretinden ve katılımından dolayı tebrik ediyoruz!

Mutlu Turnuvalar Dileriz,

Metin2 Takımınız...

Similar threads