You are not logged in.


Wiki Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Teshir

Mod Basvurusu Teshir Wiki Basvurusu Teshir

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, March 14th 2012, 9:52am

Yeni! Binek Sistemi

Resimleri inceleyiniz!Daha fazla bilgi için Bizden ayrılmayın ;)
.

TAKİP EDEBİLECEĞİNİZ KANALLARIM

- - - - -

2

Wednesday, March 21st 2012, 1:54pm

Güçlü Binekler Geliyor!!!

Sevgili Oyuncularımız;

Yaratığı ehlileştir ve ister heybetli bir aslanın ister güçlü bir yaban domuzunun veya korkusuz bir kurdun sırtında muharebeye katıl. Keşfedebileceğin Güçlü Binek Sistemi sayesinde sadık binek hayvanının tam bir savaş makinasına dönüştüğüne şahit olabilirsin! Şu andan itibaren Nesne Marketimizde!Güçlü Binek Sistemi Nedir?

Bu bir geliştirme sistemidir. Belirli binekler geliştirip sırtlarında savaşarak önceden belirlenmiş bir bonusu ve at becerileri kullanabilirsin. Üç çeşit seviye var: Yavru hayvan (Yavru [binek hayvanı]), genç binek (Yabani [binek hayvanı]) ve yetişkin binek (Cesur [binek hayvanı]).

Güçlü binekleri nereden temin edebilirim?

Nesne Market'te her biri belirli bir binek için geçerli sertifikalar var. Sertifikayı seyise götürürsen, yavru binek ile değiştirir.
Her gün, oyun içi duyuruları takip ederseniz, Binekler için gereken sertifikaları oyundan da düşürmek mümkün! Günde 2 saat süresince Sertifikaları düşürebilme şansınız mevcuttur.


Bonus nasıl seçilir?

Sertifikayı bir güçlü binekle değiştirdikten sonra seyis sana hangi bonusu seçmek istediğini soracaktır. Seçenekler arasında; canavarlara karşı güç, tecrübe, hayat puanı, savunma ve saldırı değeri olacaktır. İlgili bonus, bineğini bir seviye geliştirdikten sonra etkinleşecektir.

Güçlü Binekleri kullanabilmek için kaç level olmalıyım?

Güçlü binekleri, seviye 1 itibariyle hemen kullanabilirsin. Yürüyerek gitmekten %30 daha hızlıdır.

Bineğimi ne zaman geliştirmeye başlayabilirim?

Savaş atı iznine (at seviyesi 11 itibarı) sahipsen ve seviye 30'a ulaştıysan, bir yavru geliştirip yabani binek hayvanı yapabilirsin. Büyümüş binekler, yani cesur binek hayvanı için seviye 50'ye ve asker atı iznine sahip olmalısın (at seviyesi 21).

Çeşitli binek seviyelerin bana ne gibi faydası olur?

Yavru hayvanın sırtında yürüyerek gitmenin aksine, %30 daha hızlı hareket edersin. Yabani hayvan ise sana üç avantaj birden sağlar. Bunların arasında, sırtı üzerinde savaşma, hareket hızının %40 artması ve alışverişte seçilen bonusun etkinleşmesi yer alır. Cesur binek hayvanının, üçüncü seviye binek hayvanı olarak sahip olduğu özellikler şunlar: %50 daha süratli, bonus değeri artışı, savaşırken at becerilerini kullanma.

- Canavarlara Karşı Güç-> Yabani: 3% / Cesur: 5%
- Tecrübe (Exp) -> Yabani 3% / Cesur: 5%
- hayat Puanı (HP) -> Yabani: 250 / Cesur: 500
- Savunma (SAV) -> Yabani: 50 / Cesur: 150
- Saldırı Değeri (SD) -> Yabani: 30 / Cesur: 100

Güçlü bineğimi nasıl geliştirebilirim?

Sen ve bineğin, geliştirme için bahsi geçen bütün şartları yerine getirdiğinizde, seyis sana görev boyunca kılavuzluk edecektir. Bineğini geliştirmek için ayrıca da parşömenlerin birine ihtiyacın olacaktır: evrim parşömeni (yavru hayvanı yabani binek hayvanına dönüştürür) veya mutasyon parşömeni (yabani bineği cesur binek hayvanına dönüştürür). İpucu: Bineğinin süresi kısıtlı olduğu için sertifikayı değiş tokuş etmeden önce parşömenleri bulman tavsiye edilir. Onları bulmak için Devler Diyarı'nda ve Yılan Vadisi'nde ava çık.
Bineğini geliştirmeden önce, Seyis'in talimatlarını dikkatlice okumalısın.

Yavru hayvanımı geliştirip doğrudan cesur binek yapabilir miyim?

Hayır, herşey sırayla. Seviye atlayamazsın.

Bineğim bana ne kadar bir süre sadık kalacak?

Bineklerin süresi 7 gündür.

Yeni Bineklerimiz ve kullanımlarını keşfedin!

Keyifli Oyunlar Dileriz,

Metin2 Türkiye Takımınız...
This post has already been reported.

3

Monday, August 13th 2012, 12:16pm

Değerli Oyuncularımız,

Günde 2 saat süresince güçlü binek düşürme şansınız yeniden aktiftir!

Keyifli oyunlar dileriz...

4

Monday, November 12th 2012, 2:36pm

Değerli Oyuncularımız,

Cadılar bayramı etkinliğinin sona ermesi ile birlikte, her gün 2 saat süresince güçlü binek sertifikası düşürme şansınız yeniden aktiftir.

Her akşam saat 19:00 ile 21:00 arasında, sunucu mesajıyla birlikte drop şansınız açılacaktır!

Keyifli oyunlar dileriz!