You are not logged in.


Wiki Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Teshir

Mod Basvurusu Teshir Wiki Basvurusu Teshir

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, October 25th 2012, 4:39pm

Ticareti yapılabilir Geçit Biletleri kısa bir süre için Nesne Marketimizde!

Değerli Oyuncularımız,

Sadece kısa bir süre için, ticareti yapılabilen Geçit Biletleri Nesne Marketimizde listeleneceklerdir! Fırsatı kaçırmayın!Her ne kadar tehlikeli yaratıklar her yeri sardıysa da, hala canavarların saklandığı bazı gizli sığınaklar var. Örümcek Zindanı ile ilgili korku ve belirsizlik dolu bir çok hikaye anlatılıyor.

Bir çok savaşçı bu keşfedilmemiş mağaralarda şanın ve zaferin peşine düştü ama ne yazık ki tek elde ettikleri ölüm oldu. Bu nedenle karanlık köşelerdeki rakipler her geçen gün daha da güçleniyor.

Sadece deneyimli savaşçılar Örümcek Zindanında hayatta kalıp avantajlarından faydalanabilir. Bu geçit biletini bekçiye gösterdiğinde Örümcek Zindanı'nın ikinci katına çıkabilirsin.

Nesne Marketimizde bulunan Geçit bileti opsiyonları, 25 biletlik Paket - 5 Biletlik Paket - Tek Geçit Bileti şeklindedir.

Keyifli alışverişler dileriz!