You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

261

Saturday, March 17th 2012, 8:24pm

başta yapılan bir hata.oyuncular sürekli yeni server açın diyor diye sürekli yeni server açarlarsa hem yetkili kişi hemde bu tarz sorunları göz ardı etmiş demektir.sonuç olarak yönetmekte bile zorlanıyorlar ve üstüne üstlük sw açmaya devam ediyorlar.bulunduğum sw'nin oyuncu sayısından memnunum fakat sonuç olarak 45.sw ve diğer sw'ler gibi ölmesi gerçekten üzücü olur.
Nefertiti'de gayet çok oyuncu var ama sizin bayrağınızın (Sarı) yarısından fazlası BOT kaynıyor diyebilirim. :thumbup:

CrazyJ3oyII - 52 Level Ninja :thumbup:
Nefertiti - Jinno :thumbup:

262

Saturday, March 17th 2012, 9:05pm

Oyunda bu kadar bot varken boş denilmez sanırım metin2 yönetimini 2 senedir göstermiş olduğu botları temizleme hassasiyetinden dolayı kutluyorum. hatta düşünüyorum oyundan hiç anlamayan biri dahi olsa oyuna 2dk girer temizler çıkar botlar tek tek de değil ipban atarak tek seferde temizlenir ama oyunda gm de yok yönetimde yok.şu anda gmler sesleniyorum metin2 tüm serverler ch1 bot kaynıyor ama oyuna gmler yönetim bile girmek istemiyor.geçen takım yönetimi yazmış siz oyunda 150-200 kişi mi var zannediyorsunuz diye ama yanlış biliyor belki bazı serverlerde okadar gerçek oyuncu bile kalmamıştır botlarla metin2 takımına başarılar diliyorum....

263

Sunday, March 18th 2012, 9:33pm

gençler süper bi fikir düşünmüşünüz bu birleştirmeyle swde 100 kişi olunca 2 3 baba adam oluyo diğerleri nadir giriyo ep az çekiliyo ama birleştirilse rekabet artar ep fazla çekilir büyük bi ep ile sw değiştirmede olur mesela 3000 ep ile sw değiştirme ama son 5 server olmayacak mesela çünkü oyunun tadı kaçar

This post has been edited 1 times, last edit by "oOrHaNn123" (Mar 18th 2012, 9:34pm)

264

Monday, March 19th 2012, 11:06am

45. server hariç tüm serverler norm yazıyorrrr ya serverleri kapatın :) yada üye alımı açık olsun
EFSANE

ωαяσƒкiηgѕ
VİŞNELİVODGA :love:

265

Monday, March 19th 2012, 6:06pm

Bu konuya kimse açıklık getırmıyor.Bu konu böyle aramızda konuşuruz kapanır gider...

266

Tuesday, March 20th 2012, 1:04pm

İyi bir noktaya değinmişsiniz.SERVER BİRLEŞTİRMESİ VE ÜYELİK ALIMLARI AÇILMASINI İSTİYORUZ !!!
Anladım işi;San'at ALLAH (C.C)'ı anlamakmış.Marifet bu,gerisi yalnız çelik çomakmış.

267

Tuesday, March 20th 2012, 6:00pm

Serverlara göre oyuncu dağılımı sizler için araştırdım

Alesta.................... 67.306

Tramola................. 42.636

Tuva.................... 40.271

Yakamoz.............. 62.144

Manas.................. 35.094

Samarra............... 35.441

Artemis................ 40.295

Kilikya................. 42.775

Pitaya................. 56.840

Asena................. 57.120

Vilusa................. 57.080

Grifon................ 42.017

Ergenekon........... 41.957

Anatolia.............. 57.139

Turkuaz............. 58.880

Agamemnon........ 36.448

Yeniçeri............ 55.881

Malazgirt.......... 66.756

Efes................ 127.720

Ayasofya.......... 88.588

İstiklal............. 101.996

Osmanlı.............. 105.880

Anubis............... 87.054

Rumeli............... 85.493

Estergon........... 43.129

Altay............... 52.876

Yörük.............. 47.794

Kaos............... 70.046

Aspendos......... 62.558

Odin.............. 77.014

Constantine.... 69.223

Atlantis......... 65.479

Hades............ 72.439

Unicorn......... 69.218

Mehter.......... 44.513

Frigya.......... 47.264

Olympos............ 49.625

Pegasus........... 40.420

Kripton........... 38.792

Türkistan......... 69.335

Nefertiti.......... 95.981

Ötüken........... 68.320

Jade.............. 66.564

Halikarnas...... 83.779

Mehmetçik..... 167.665

kaynak gameforge resmi sitesidir arkadaşlar 20 mart 2012
Suçlunun beraat ettiği gün yargıç hüküm giyer...

268

Tuesday, March 20th 2012, 6:11pm

En fazla 10 server olmalıki rekabet ortamı oluşsun bütün bayraklar kalabalık olsun. o şekilde yapsalar ep de daha çekilir kanaatindeyim çünkü çok fazla rekabet ortamı olacak
katılıyorum. güçlü karakterler kendini daha çok belli eder öyle bir şey olursa

Unutma elin hala kılıç tutuyorsa kaybetmiş sayılmazsın!

269

Tuesday, March 20th 2012, 6:43pm

zaten sonuçta böyle bir konuya girmeleri gerekiyor. server lerde sağlam oyuncular çok ve haddinden fazla tl harcayıp bu durumdalar. lakin okadar çok karşılaşma olduki artık savaşmak yerine sohbet eder olundu. şahsen samarayı bırakma nedenimin biride bu...
diğer konu ise çoğu serverlerde sayılı oyuncular olduğundan artık yatırdıkları tl yi aramıyacak kadar sıkıldılar ve online oyun deilde pc oyununa dönüştü:))) bundan dolayı artık server açmanın geçici bir kaar getirdiğini anlamalılar ve buna köklü bir çözüm ile metin2 yi ilk günlerdeki heyecanı ile bizlere tattırmalılar..
Edebim el vermez edepsizlik edene...Susmak en güzel cevap,edebi elden gidene

270

Tuesday, March 20th 2012, 9:26pm

Tek sorun şu botlar :huh:

Oyuna bir süre ara.

271

Tuesday, March 20th 2012, 9:36pm

Efes................ 127.720

Ayasofya.......... 88.588

İstiklal............. 101.996

Osmanlı.............. 105.880

Anubis............... 87.054

Rumeli............... 85.493
Arkadaş sağolsun araştırmış sw doluluk oranlarını ama bişey çok tuhaf alıntı yaptığım sw ler oyunun neredeyse en kalabalık sw leri ama nedense bi süre önce VIP giriş olmadan kayıt yapılan bikaç sw de bunlardı(mehmetçik hariç)Nasıl oluyorda kalabalık sw lere hesap alınıp girilirken neredeyse bom boş olan sw lere girmek için EP harcamak zorunda bırakılıyoruz? Ve yine çok garip burda bize görüşlerimizi bildirelim onlara ulaşalım diye koskoca bi forum ortamı hazırlanıyor ama bir tane yetkili çıkıp bi açıklama yapma gereği duymuyor.Ya çok kolay lokmayız ne verseler yiyoruz ya da çok meşguller oyunu daha süper hale nasıl getiririzle(!) artık varın siz karar verin .Ama harun reşit sen söyle sen işit lerle olacaksa bu iş forumaçmaya kayıt olmaya bukadar zaman ayırmayada gerek varmı acaba diyedüşünmüyo değilim hani :wacko:
Tüm Dünyayı Yenebilirsin Ama Nefs'ine Yenilmişsen Sen Bir Hiçsin!!!

272

Tuesday, March 20th 2012, 9:52pm

Nefertiti.......... 95.981
Nefertiti'ye üyelikler açılsa kim bilir :)

CrazyJ3oyII - 52 Level Ninja :thumbup:
Nefertiti - Jinno :thumbup:

273

Wednesday, March 21st 2012, 12:23pm

Vıp üyelikler olmaz kayıtları açarlarsa ama lütfen server birleştirme işini düşünün. Ve buna katılanlar lütfen konuya mesaj yazın destekliyorum diye anlasınlar durumu yöneticiler. Server birleştirmeye gidin...

Bende isterim SW ler birleşsin fakat:

Herkez hazır çarı ile gelecek ozaman ki bunu metin2 yapımcıları istermi? Adamların amacı para kazanmak seni hazır çarlarla bir sw ye toplarlarmı?

Alestada bir lonca savaşı etkinliğinde ne oldu herkezgördü sw gümledi sanırm metin2 bzim abarttığımızkadar bir kalitede olduğuna ŞAHSEN İNANMIYORUM.

Aynı Nickteki isimler ne olacak? Atıyorum Alestada AHMET22 nicki var mehmetcik serverindede AHMET22 var bir swye toplarlarsa bu nasıl olcak

Şahsi düşüncem BU SW LERİ TOPLIYACAKALAR AMA ÖYLE BİR SİSTEM OLACAKKİ, YENİDEN PARA HARCAYACAĞIZ :)
ALLAH Celle Celelühü

Bütün insanlar günah işler fakat günah işleyenlerin en hayırlısı tövbe edenlerdir. H.Muhammed Mustafa S.A.V

274

Wednesday, March 21st 2012, 12:27pm

Herkes iyi güzel hoş konuşmuş ama boş konuşmuş bnce
server birleştirme olayına gelelim
bu insanlar kascak sw ler birleşirse katta boş oda bulunabilirmi? şu an bile mümkün deil
birleşince oyuna girebilmek iice zor olcak botlarıda hesaba ekleyin
Boss lar hangi birine yetecek?
Oyun Kasıo Oyun Kasıo Die zırlanacak

He Gel gelelim sizin haklı olduğunuz noktaya doğrudur unutulmuş sw ler var o sw ler 2li şekilde birleştirilebilir ama bu her sw için geçerli deildir

275

Wednesday, March 21st 2012, 3:08pm

bu.

hoş diyorsunuz güzel diyoRsunuzda Bu kadar Kolayymı Bu işler AdminLer de Farkında Kolay Olmasa YapmazLarmıydı ben özlemiyormuyum 2köy pazarını özlüyorum ne güzeldi o günler ilk başladığımız günler eski eskide kaldı şimdi ileriyi düşünmemiz lazım ... :S :S :S

276

Thursday, March 22nd 2012, 1:23am

bu insanlar kascak sw ler birleşirse katta boş oda bulunabilirmi? şu an bile mümkün deil

He Gel gelelim sizin haklı olduğunuz noktaya doğrudur unutulmuş sw ler var o sw ler 2li şekilde birleştirilebilir ama bu her sw için geçerli deildir

ne demek gerek sana bilemiyorum ki.Biz boş konuşuyoruz.Sen oynuna devam et.
Suan 2 serverı toplasan 1 server etmiyecek serverlar var.ne katta yer bulamaması.tüm serverlar mı birleştirilsin denilmiş?Boş olanlar birleştirilsin denmiş burda zaten gidip en dolu 2 serverı birleştirin denmemiş.Artemiste sarı kırmızı bomboş.mavidede 70- adam yok dogru düzgün.soo bomboş,çöl sohan artık herkes yan char acıp ordaki metinleri kesiyor.server birleştirme mutlaka olmalı.alım açılmasada olur.botlar gitmiş iyi yanı bu oyunun.

277

Thursday, March 22nd 2012, 1:23pm

45 tane server var ama toplasak 10 tanesi canlılığını koruyor geriye kalan 35 tane server yokluğa oynuyor. Server birleştirme işlemi imkansız deniliyor evet imkansız olabilir ama bir çareside olmalı ben oynamıyorum o serverlerde ama boş kalabalıktan birşey olması benimde hoşuma gitmiyor. 35 serveri 3 serverde birleştirme olabilir. 10 serverin birleşimi yeni bir isim adında xx serverinde birleştirebilirler ve 10 serveri silebilirler. bilmiyorum başka çaresi olucağını sanmıyorum.

278

Thursday, March 22nd 2012, 2:42pm

ah o 2. köy warya nasıl bişeydi eskiden oyun mükkemmeldi şimdi ise :(

279

Thursday, March 22nd 2012, 10:06pm

Herkes boş konuşmuş ama sende ezbere konuşmuşsun.Serverler 2 li birleştirilebilir ama her sw için geçerli değil demişin.Bide bunu neye dayanarak söyledğini anllatta boşa konuşmamış ol
Cahillerle hiçbirzaman tartışmaya girmeyin.Ben hiç yenemedim

Gazali...

280

Thursday, March 22nd 2012, 10:48pm

Büyük Sorun!!!

Evet arkadaşlar oyun artık zevk vermıyor 3yıldır oynağım karakterimi bırakma aşamasına geldim ne ticaret yapabiliyoruz ne ws atabiliyoruz metin2 yönetimi biran önce bu soruna el atması lazım kalabalık olunca insan oyuna daha fazla sarılıyor. Bazı arkaşlar oyunda kasılıcak yer bulamayız diye yazmış emin ol rekabet ortamın oluşması her şeyden daha önemli.İstediğin 99a kas konuşacak ws atacak dost edinecek insan bulamdıktan sonra 99 olsun ne işine yarar her şey cıkar üzerine kurulmamalıdır.