You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

521

Friday, May 18th 2012, 1:04pm

Pot param kalmadı yav hasılat yok :(:(

CcorTezZ

Mistik Lider

• "CcorTezZ" is male
  • "CcorTezZ" has been banned

Server: Samarra

• Send private message

522

Friday, May 18th 2012, 7:34pm

Daha çok beklersiniz
Adamlar zaten paraları indireceği kadar indirdi.3000 epçiler devam edin anam her ay 3000 ep'e sizin hatrınıza online server yoksa çoktan PUF :thumbdown:

BuzzMavisi

Ork Reisi

• "BuzzMavisi" is male

Server: Ötüken

• Send private message

523

Friday, May 18th 2012, 11:03pm

Evet ticketten bildirmiştim sorunu ve sorunumda pologun dediğini yaptım 2 kezde POLOG a ulaştırınız yazdım gelen cevap
Lütfen metin2 klasörünün içinden PatchUpdater.exe çalıştırıp deneyin iyi oyunlar

Daha gmler arası iletişim yok pologun söylediği yapıyorum gm ferro bana bu mesajı yolluyor ? Cevap bekliyorum sizden Polog.
Best Of

524

Friday, May 18th 2012, 11:44pm

Bende azrail için çıktıgımda attı.Ben cok sıklıkla kuleye cıkan bırı degılım onun ıcın sanırsam sız daha cok bekleyeceksınız.Bazı arkadaşlar için üzücü ama şöyle düşünün.Problem hemen çözülebilecek bir türde olsa halledilirdi heralde.Yaklaşık 2 aylık bir süreç var.Sorun bence ciddi.Bu sorun en az ama en az 1 ay daha devam eder diye düşünüyorum.

-------

525

Saturday, May 19th 2012, 4:14am

S.a Kardeşlerim 2 aya yakındır bu sorun devam etmekte ve biz artık oyundan kopuyoruz oyuna gerçekten 2 aydır sadece çarşambaları giriyorum oda düzelmişmi umuduyla. ama hayel kırıklıgı yaşanıyor herzamanki gibi şimdi sadece kulede atılma olayı yok sorun her yerde sıkıştıgı zaman atıyo sanki baska bi problem var bi devler diyarına gidin 2 3 slotu birden kesmeyi deneyin beni atıyo 1 slot tek kesebiliyorum 2 slotu aldıgımda atıyor oyun buna bi çare bulun gerçekten oyundan kopmak üzereyiz.
Asla Birilerinin Umudunu Kırma ! Belki'de Sahip oldukları Tek Şey O'dur. :love:

63

526

Saturday, May 19th 2012, 7:37am

Bende azrail için çıktıgımda attı.Ben cok sıklıkla kuleye cıkan bırı degılım onun ıcın sanırsam sız daha cok bekleyeceksınız.Bazı arkadaşlar için üzücü ama şöyle düşünün.Problem hemen çözülebilecek bir türde olsa halledilirdi heralde.Yaklaşık 2 aylık bir süreç var.Sorun bence ciddi.Bu sorun en az ama en az 1 ay daha devam eder diye düşünüyorum.

Vay demek sorun ciddi !
Kolay olsa halledilirdi demek !
Süper fakat o süreyi yani 1 ayı neleri göz önüne alarak buldun?
Nasıl düşündün?
Bizi aydınlatta meraktan kurtulalım...
Şehitler Abidesi İçin
Gökkubbenin altında yatar, al kan içinde,
Ey yolcu, şu toprak için can veren erler.
Hakk'ın bu veli kulları taş türbeye girmez,
Gufrana bürünmüş, yalınız Fatiha bekler.
Mehmet Akif Ersoy

527

Saturday, May 19th 2012, 9:01am

Bu işin 2 ay uzaması beni korkutuyor... Eğer Bug dedikler halde teknik arıza dedikleri halde en sonun da eğer o metni ordan kaldırırlarsa benim gibi herkesde oyundan soğuycaktır... Sakın böyle bir şey yapmayın Eğer bir sorun varsa bug varsa eski haline getirmek sizin boynunuzun borcudur... eğer olursa takımın ilk dediği laf budur GF yaptı....

528

Saturday, May 19th 2012, 9:24am

ben oyundan o kadar soğudum ki buraya bile yeni yazıyorum. 75 level keskinlik olarak atmaya başladığı günden itibaren 1 hafta her dün denedim. en son şamanı kasmaya gittim. sürgünde de atıyor. slotun ortasında kütt diye atıyor. zavallı şaman setou askerleri ile başbaşa kalıyor 15 saniyeliğine tabi. bi ara bilgisyara format atmam gerekiyordu. eldiven de bitmişti. bir daha kurmadım. yani oyunu bıraktım. bu sorunlar şirketin kaybıdır. gerçi ben çok para harcamam oyuna ama eldiven de olsa aylık 20 lira harcıyordum. yani düzelirse bile başlayacağım meçhul. bir PC oyun alıp oynamak daha mantıklı ve daha ucuz.
90 level büyülü silah şura :thumbsup:
:arrow:
opel corsa 2011 ecoflex 1.3 DTE 95 HP
:love:
MSİ GT70 one 836
:P

CcorTezZ

Mistik Lider

• "CcorTezZ" is male

• Send private message

529

Saturday, May 19th 2012, 10:06am

yani arakdasım single oyunlar daha mantıklı hemde ucuz bu ne be paramızla rezillik çekiyoruz onca emek para boşa gidiyor oynamamak gerekiyor boyle multiplayer oyunları

530

Saturday, May 19th 2012, 10:15am

yani arakdasım single oyunlar daha mantıklı hemde ucuz bu ne be paramızla rezillik çekiyoruz onca emek para boşa gidiyor oynamamak gerekiyor boyle multiplayer oyunları

Evet o yöne doğru sürükleniyoruz.
Şehitler Abidesi İçin
Mehmet Akif Ersoy

CcorTezZ

Mistik Lider

• "CcorTezZ" is male

• Send private message

531

Saturday, May 19th 2012, 10:44am

Evet o yöne doğru sürükleniyoruz.
YMIR :missilelauncher: :grumble: GAMEFORGE

532

Saturday, May 19th 2012, 8:52pm

Burdan duyarlarsa onlara lafım, küçülen kafalar varya onlar..... ( noktaları doldururlar) 3 kere üst üste attı 70 liği kesemiyoruz yok böyle olay dicem ama artık herşey beklerim bunlardan......
Akıllı insan, düşündüğü her şeyi söylemez, fakat söyleyeceği her şeyi düşünerek söyler.

En Büyük Türk.! ATATÜRK..!

533

Saturday, May 19th 2012, 8:52pm

Arkadaslar tombalada ruh tasi var. Bol bol zar atip ruh tasi kazanabilirsiniz. ;)
Kendini Kral sananlari cok gordum, ne yazik ki simdi hepsi soytari

Edebim el vermez edepsizlik edene. Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene.
Size, sizin gibi cevap versem, sizden farkim kalmaz. Benim farkimda sizin gibi olmayisim.

534

Saturday, May 19th 2012, 8:54pm

adamın yoksa durumu kime atsın.....
Akıllı insan, düşündüğü her şeyi söylemez, fakat söyleyeceği her şeyi düşünerek söyler.

En Büyük Türk.! ATATÜRK..!

zoorrooIII

Maymun Lordu

• "zoorrooIII" is male
  • "zoorrooIII" has been banned

Server: Ergenekon

• Send private message

535

Saturday, May 19th 2012, 9:27pm

bence gf nin filan umrunda degil 2 ay oldu be 2 ay dogu düzgün kule yapamz olduk iç yapamıyruz o da ayrı :) eeeeeeeeeeeeee demezlermi adama bu oyun oynanırmı oyananmaz iyiki oyuna para yatırmamışım sadece zamanımı harcadım zararın neresin dönersem kar teşekürler gf oyun soğtun tebrikler

zorrooII

[/size][/size]

536

Saturday, May 19th 2012, 11:03pm

Ya taş katında atıyor yada üst katta anahtarı ararken hatta sadece kulede değil 1.koyde bıle oyundan atıyor :S
JUVE

537

Sunday, May 20th 2012, 12:05am

Açıklama yapsalar ne olcak ki. Bizim GM lere bilgi vermiyolar nedense. Sanki başkaları ilgileniyo bizim oyuncularla.Nasıl bir yönetici bu tür sorunların çözümüyle ilgili bilgi sahibi olamaz anlamıyorum :missilelauncher:

538

Sunday, May 20th 2012, 5:34am

Arkadaslar tombalada ruh tasi var. Bol bol zar atip ruh tasi kazanabilirsiniz. ;)

Onlarında amacı o zaten dönen paraya tıkla gerisi önenmli deil.
Ben bu işte kasıt arıyorum dediğimde forum hesabımı banlıyorlar.
Ama sorunu çözüyoruz diyemiyorlar.
Şehitler Abidesi İçin
Mehmet Akif Ersoy

539

Sunday, May 20th 2012, 10:17am

Evet, sorunun kendisini tarif edelim ...

Kuleye cikiyorsun, 7. katta tasa iki salliyorsun, kendini asagida buluyorsun.. simdi efendim bu sorun 2 ay oldu hala cozume kavusmadi. simdi bu konuda sirketin calismalara devam ettigini inanmadigimiz halde burada dile getirmek zorundayiz degil mi? dusuncemizi soylersek ceza aliriz. demokratik bir platform olma yolunda hizla ilerliyoruz ozaman. Ben dusuncemi soyluyorum, seytan kulesi 7. kattaki 70'lik tas muhabbetine bana gore sirket tarafindan kisitlama getirilmistir. Kendilerine gore haklilar belki.. Ruh tasi neredeyse oyunun para birimi oldu, ticaretler yang ile degil tas ile yapiliyor, hatta uzulerek soylemek gerekirse cogu oyuncu illegal yollardan kazanc saglamak adina yang degil Ruh tasi ticareti yapiyor, sirket bunu engellemeliydi dogru. Ama bu sekilde degil..

Simdi bakiyoruz, ruh tasini bahar tombalasinda para ile satiyor. 2 ay gibi bir sure zaten piyasada tas kalmadi, sorunu cozmek yerine tombalayi piyasaya suruyor, iceriginde ruh tasi da var. Bu duruma kac oyuncu masumane bakiyor merak ediyorum. Tesaduf olma sansi % kactir bu isin?

buyuk puntolarla buraya yaziyorum, inci item shop'a gelecek, ei veya ep ile satilacak. ruh tasi zaten ep ve ei ile satiliyor.

neyse ya, olay boyle... hepimiz kardesiz, hepimiz Turk'uz. Yasasin demokratik metin2 board'u.
Kendini Kral sananlari cok gordum, ne yazik ki simdi hepsi soytari

Edebim el vermez edepsizlik edene. Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene.
Size, sizin gibi cevap versem, sizden farkim kalmaz. Benim farkimda sizin gibi olmayisim.

fear2331

Maymun Lordu

• "fear2331" is male

Server: Odin

• Send private message

540

Sunday, May 20th 2012, 10:19am

Sızın emegınızle ıs yapmanızı engelleyıcı birsürü engelleyıcı falıyete ımza atan bu yeni yonetımle beraber hile kullanım oranlarında ki adeletsız banlanmalar olmak uzere ( Hack sheld) gibi çeşitli gunlerde duzenlenen ve en cok botların yararlandıgı etkınlıkler gibi bir çok falıyetlere imza attılar. Simdide seytan kulesi engelı emın olunki daha bunlar ıyı gunlerımız .
1slamb0L

Rate this thread