You are not logged in.


Wiki Oyun Kuralları Support Forum Kuralları

Mod Basvurusu Teshir Wiki Basvurusu Teshir

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

rci

Unregistered

1

Tuesday, March 31st 2009, 11:25pm

Zihinselmi Daha İyi Bedenselmi?

Herkese selamlar.Bir sorum olacaktı başlıktan da anlaşılacağı gibi bedensel savaşçımı zihinsel savaşçımı daha iyidir zihinsel savaşçıysa nedeni nedir? :)

0rhuN

Unregistered

2

Wednesday, April 1st 2009, 8:58am

zihinselsen 10 slot çekersin 5dk da kesersin pot içmezsin :P


bedenselsen 5 slot çeker pot içersin 1 dk da kesersin , hız meselesi :thumbup: (olucaksan masterların 1 hava kılıcı 2 öfke 3 kılıç çevirme )( statlardada kimseyi dinleme 1 hp 1 str ver )


itemlerin güzel oldukça zihinsele gerek yok , benim düşüncem kendine güvenmeyen zihinsel olur ucuz yoldan :beer:

KevinSpacey

Unregistered

3

Wednesday, April 1st 2009, 12:34pm

zihinselsen 10 slot çekersin 5dk da kesersin pot içmezsin


bedenselsen 5 slot çeker pot içersin 1 dk da kesersin , hız meselesi (olucaksan masterların 1 hava kılıcı 2 öfke 3 kılıç çevirme )( statlardada kimseyi dinleme 1 hp 1 str ver )


itemlerin güzel oldukça zihinsele gerek yok , benim düşüncem kendine güvenmeyen zihinsel olur ucuz yoldan


Oyun hakkında pek bilgin olmadığı belli her karakterin kendine has avantajları ve dezavantajları vardır ona göre yorum yapmak gerek!
Şimdi kesmek istiyorsan bedensel kesilmemek istiyorsan zihinsel aç derim şunuda belirteyim zihinsel oynamak her zaman daha zor vs lerde olsun kasılmada olsun çok skill kaçırabilirsin yani kendine güvenen zihinsel açar bendensel oynamak her zaman daha kolay itemler eşit şartlarda her zaman vs yi zihinsel alır belirteyim ki tek başına şamansız azrail katına cıkıp azraili kesen zihinseldi :D

This post has been edited 1 times, last edit by "KevinSpacey" (Apr 1st 2009, 12:35pm)


ahmtork

Unregistered

4

Wednesday, April 1st 2009, 5:57pm

Belliki 1 iniz bedensel dieriniz ise zihinsel :) , Fakat tartışmaya gerek yok ikiside kendine göre iyidir , zihinsel bedenselin 2 katı slot yatmadan az potla 1 dk da keser , Bedensel zihinselin topladığı slotun yarısını çok potla 10 sn.yede keser ;) Zihinsel daha çok slot toplamasına rağmen hızlı kasılan bedensel olur ;) Ws derseniz bir zihinselin +9 şahin kalkanı varsa ve karşısındaki bedensele göre kılıç veya çift el savunması varsa karşısındaki ve aynı şekilde bedenselinde karşısındakine göre +9 şahin ve savunmaları varsa bu ws çok uzun sürerfakat bugün aynı lwldeki zihinsel arkadaşımızla denedik ws yi ben aldım yani bedensel ;) Çünkü hava kılıcı normal vuruşları ve skill vuruşlarını güçlendirdiği için daha fazla damage atayorum

wOw

Unregistered

5

Thursday, April 2nd 2009, 4:59pm

arklar zihinsel iyi nedenmi cunku zihinselin savunması guclu ve az parayla kasabılıyorsun ama bedensel hızlı kasılıyor. fakat bedensel parayıda yıyor zıhınsel 35lvle kadar sp sorunu oluyor ama sp ye vermemek lasım.35 lvlden sonra ıtemlırın ıyıyse 45 level bedenselı canın yarıya ınmeden yatırırsın hatta 45lvlde atın zırhlıysa bıras pot ıcerek.(cok kucuk bir miktar)butun so yu kesebilirsin.tabi 29 levele kadar bedensel ol 29 dan sonra zıhınsel ol derım ama 40 lvlden sonra bedenselle kasmak zihinselle kasmaktan zor oluyor.59 level bedensel savsacım var ıtemlerı artı6 54 lv zırhı +3 savunma basılı ve artı9 dolunay ben boyle ıtemlerle 56 level artı9 palalı 55 lv zıhınsel arkadasıma yatıyorum skıllerımın hepsı dogru sekılde verıldı ustelık statlarımda 2 hp 1 str ama onemli olan hangısındne zevk aldıgın

psiko508

Unregistered

6

Thursday, April 2nd 2009, 7:18pm

çoğu arkadaşımda demiş zihinsel yavaş kasar para bol olur bedensel hızlı kasar fakir olur :D yani sana kalmış dersen bn çok yüksek lwl olmak istiom o zaman bedensel yok bn yavaş kasılırım ama param bol olsun dersen zihinsel
yani bn şahsen zihinselim wsde -50 yatırabilen bedensel çok az çıkıo (itemleri ii oloursa aliolar beni:P) yani sana kalmış ama şunuda söliyim genelde bu oyun paradan ibare paran olursa zihinsel kadar defansı olan bi bedensel yapabilirsin ;)

rci

Unregistered

7

Friday, April 3rd 2009, 9:00am

Cevaplarınız için teşekkürler.Zihinseli Seçtim . :)

power1523

Unregistered

8

Saturday, April 4th 2009, 10:32am

Zihinselmi Daha İyi Bedenselmi?

8) ZİHİNSELLLLL EN İYİSİ BEDENSEL EZİK

18 LV BEDENSEL VAR MASTER DEĞİL

6LV ZİHİNSEL VAR

BeyaZKaplaN78

Unregistered

9

Saturday, April 4th 2009, 12:20pm

Arkadasim BedenSel Ac Cünku hizli ve seri dir buda cok ii bir avantajdir ama yari insanlara karsi güclu bonus yaparsan zihinsel ol ve g acmak istiyorsan zihinsel ol zihinsel yavas dir ama salam vurur yarri insanlara karsi güclü item olsun %20 Fln Birde sersemliqe karsi baqisiklilik +7 partizan savasci tasli zehire qerek yoq zihinselde birazde k.savunmasi al daha ne istiyorsun =) ama adamda delici vurus sansi warsa yandin =))))

gattar61

Unregistered

10

Monday, April 6th 2009, 10:41am

Arkadasim BedenSel Ac Cünku hizli ve seri dir buda cok ii bir avantajdir ama yari insanlara karsi güclu bonus yaparsan zihinsel ol ve g acmak istiyorsan zihinsel ol zihinsel yavas dir ama salam vurur yarri insanlara karsi güclü item olsun %20 Fln Birde sersemliqe karsi baqisiklilik +7 partizan savasci tasli zehire qerek yoq zihinselde birazde k.savunmasi al daha ne istiyorsun =) ama adamda delici vurus sansi warsa yandin =))))

arkadaşımızın dediği gibi normal şartlar altında zihinsel daha iyi gibi gözüke bilir lakin bedenselin vslerde hava kılıcı ofke gibi vazgecılmezı delici bonusudur ve bırazda çiftel ve kılıc savunması varsa delici bonusuda biraz yüksekse çekinmeden kaça bilirsiz :).

AsiDragon

Unregistered

11

Monday, April 6th 2009, 11:01pm

Bir Zihinsel olarak bedensellerin kasılmasının daha kolay olduğunu düşünüyorum ama alesta serverinde oynuyorsanız grand hayal :(

LEA

Unregistered

12

Tuesday, April 7th 2009, 11:19am

ikiside farklı alanlarda birbirinden üstün.slotların çok olduğu yerlerde şeytan kulesi gibi yerlerde zihinsel daha iyi skillerin damgesi bedensele göre fazla(level yükseldikçe iyice bell oluyor)ama çok yavas bi karakter bir ruh vurucaksın 2 sn bekliyorsun şiddetli vurusun çizgesel bi alanı var denk getirmek için pc basında şeklin şemalin değişiyor.ben zihinsellden hiç zevk alamadım bedensel favorim vsde zihinseller avantajlı gibi gözüksede yüksek çift el savunamsı +9 şahin kalkan ve %20 üstünde delici vurusla zihinsel kesilebilir.zihnseelle sslot kesimi çok uzun sürüyo yatma tehlikende pek yok yani yaratıklarla cenkleşemiyosun.bedenselde hem iyi vurusun hemde iyi damage yiyisoun :D buda oyuna zevk katıyor.

yks_007

Unregistered

13

Wednesday, April 8th 2009, 4:59pm

yaw yerine göre deişiyor. zevk açısından bedensel zihinselden üj bej kat daa ei. zihinsel de 1 dene ana skill war g. beden . çok ii ama bedenselde 2 tane ana skill war hava kıklıcı ve öfke. bunlar ona hız kazandırıo. hava ve öfke masterlar ii se oyun zevklenir. hava süper güç verir.(beden süper def.) öfke süper hız verir.(.....zihinselde başka yok :D) bu yüzden bedensel zevkli. bide bedenselde dier skillerde kaçırma ihtimalı çok az. zihinselde slotlara göre posizyon alıon fln filan etki alanı az. kısaca zihinsel saçları beyazlatabilir :D zihinsel bk leri daa ucuzdur. bedensel defansını ii yaparsa özellikle biyolog görevlerini yaparsa (hatıra görevinden 60 def) 61 olunca +9 kalkan yaparsa +6 tanrı we ii item hem sağlam çar olur hem de zevkli . bnm tercihim bedenselden yana. fakat 2. katta odaları dolduranlar genelde zihinseller . def ii oluduu için ii kasıolar 2. katta .

manyach123

Unregistered

14

Monday, April 13th 2009, 9:17pm

la hiç biriniz daha anlayamadınız zihinselin gücünü ama ben buna deil neye yanıom bilionuzmu kazma geldiniz kazma gidiceksiniz. :lol:BEDENSEL :wbb: ZİHİNSEL

KevinSpacey

Unregistered

15

Tuesday, April 14th 2009, 10:18am

Bazı arkadaşlar bedenselde delici varsa zihinsel yandı demişler bende diyorum zihinselde şimşeğe karşı dayanıklı bonus varsa deliciyi nasıl denk getirecekler merak ediyorum :D herşey itemlerde bitiyor anlayın artık :D kimin itemleri iyiyse ws yi o alır ister rakip sura bile olsun

This post has been edited 1 times, last edit by "KevinSpacey" (Apr 14th 2009, 10:19am)


koruyucu123

Unregistered

16

Wednesday, April 15th 2009, 9:25pm

Bedesel mi?Zihinsel mi?

Oncelikle herkeze selamlar..Arkadaslar yorumlardan bazıları doru bazıları ise sacma kısacasi mevzuya gelelim bedensel ve zihinsel oynamis bir player olarak bilgilerimdendir.Bedensel uzrinde durursak bedensel seri dir ve sadirisini arttirici sikilleri vardir,Zihinsel ise savunmaya yonelik sikili vardir ve yavastir.Bedenselin saldirinin yuksek olmasi HP acigini,Zihinselin defansının olması STR acigini kapatmamız icin ideal bir nedendir..Eger itemleriniz daglamsa yani HP bonusu gibi bonuslariniz ile cok rahat kasilabiliyorsaniz STR ye yogunlasicaksiniz bu arada sikilerinizn vurus gucleride artacaktir supheniz olmasin..Ben sana ikisinide oneririm.Çunku;bedensel seridir kritik olursa her vurusu neredeyse kritik gelebilir , zihinsel ise guclu bedenden kaynaklanan savunma gucu ile cok cekebilir slotlari kimdenin dedigi gibide uzun kesmez zihinselin sikileri bedenselinkine gore daha yuksektir cunku CİFT EL silahları kullanırlar 2 sikilde seytan kulesinin yarısını kesebilirsiniz..Bildiqiniz gibi zevkler ve renkler tartısılmaz herkzin kendine gore zevkleri vardır sende bu yukarıda verdigim bilgileri dikkate alarak istedigin karakteri acabilirsin.Herkeze iyi forumlar..İyi oyunlar.. :thumbsup: :thumbsup:

Ahmet eren

Unregistered

17

Wednesday, April 15th 2009, 10:06pm

Bazı arkadaşlar bedenselde delici varsa zihinsel yandı demişler bende diyorum zihinselde şimşeğe karşı dayanıklı bonus varsa deliciyi nasıl denk getirecekler merak ediyorum :D herşey itemlerde bitiyor anlayın artık :D kimin itemleri iyiyse ws yi o alır ister rakip sura bile olsun
arkadaşım bi kere yanlışın var şimşek dayanıklılığı kritik dayanıklılığıdır rüzgar dayanıklılığı delici dayanıklılığıdır. oyunu bilemediğin burdan belli
şimşek dayanıklılığı=kritik dayanıklılığı
rüzgar dayanıklılığı=delici dayanıklılığı


anladın mı :thumbup:

KevinSpacey

Unregistered

18

Thursday, April 16th 2009, 2:09pm

arkadaşım bi kere yanlışın var şimşek dayanıklılığı kritik dayanıklılığıdır rüzgar dayanıklılığı delici dayanıklılığıdır. oyunu bilemediğin burdan belli
şimşek dayanıklılığı=kritik dayanıklılığı
rüzgar dayanıklılığı=delici dayanıklılığı


anladın mı :thumbup:


forumdan iyice araştır sonra cevap ver :thumbup:

şimşeğe karşı dayanıklık

This post has been edited 1 times, last edit by "KevinSpacey" (Apr 16th 2009, 2:10pm)


Ahmet eren

Unregistered

19

Friday, April 17th 2009, 5:39pm


arkadaşım bi kere yanlışın var şimşek dayanıklılığı kritik dayanıklılığıdır rüzgar dayanıklılığı delici dayanıklılığıdır. oyunu bilemediğin burdan belli
şimşek dayanıklılığı=kritik dayanıklılığı
rüzgar dayanıklılığı=delici dayanıklılığı


anladın mı :thumbup:


forumdan iyice araştır sonra cevap ver :thumbup:

şimşeğe karşı dayanıklık
senin gibi yapmayı bilmiyom ama şu sayfadaki yacc arkadaşımın yorumuna bak lütfen

http://board.metin2.org/index.php?page=Thread&threadID=43009&pageNo=6

bunu kopyala yapıştır yap ve yacc arkadaşımın yorumuna bak bide siteyi bi gez lütfen hiç gezmeden mantıkla ilerliyorsun biraz oku yani ya !!!

Lxone

Unregistered

20

Wednesday, May 13th 2009, 5:50pm

s.a öncelikle söleyim burda bedenselmi zihinselmi kavgası yapıoruz ya eger onu söyle yaparsak sen bedenseli sec sonrada 25+ olunca zihinsel birile evlen bewceri sıfırla hava bas baskasına basma 2. masteri %100 ask puanı oldugunda güçlü ebden acarsın ama istersen ep te alabilirsin

Rate this thread