You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, June 2nd 2009, 11:24am

Ninja en kolay kasılan karakterdir...

Arkadaşlar ninjamı kasarken çok slot toplamıştım ve savaşçılara yalvaran ninjalar geldi aklıma.''Ben çekeyim sen kes'' diyenler.Arkadaşlar olağanüstü suikast damage'leri ve yayınız avantajı ile çok rahat kasabilirsiniz...

2

Tuesday, June 2nd 2009, 11:29am

kim sadece 200 lük orta boy pot ile bir günde 30 lwldan 33.5 lwl'a kasabilir
soodaki bir ninja :D

3

Tuesday, June 2nd 2009, 1:55pm

54 lwl ninjam var soo ya bir girdimmi soo boşalır tüm slotları okla çekip kesiyorum 8 guruptan aşağı toplamıyorum hee biraz fazla pot gidiyor olabilir ama her çarın kendine göre eksileri ve artıları vardır 54 lwl de kaç tane savaşcının herhangi bi skil i m8? ama hemen hemen tüm ninjalrın 54 lwl de m7 m8 hatta m9 bile var çoğu savaşcı bunu bi avantaj olarak görür sizinde bk lar pahalı olsun ozaman görürüz diyorlar ama o kişilere sorarım hiç bi savaşcıya hava kılıcı yakma dermisin?buda ona yakın birşey ninja ezik deyildir 65 e kadar sabretmesi gerekir okadar...

This post has been edited 1 times, last edit by "cezzar76" (Jun 2nd 2009, 1:58pm)

4

Tuesday, June 2nd 2009, 2:13pm

54 lwl ninjam var soo ya bir girdimmi soo boşalır tüm slotları okla çekip kesiyorum 8 guruptan aşağı toplamıyorum hee biraz fazla pot gidiyor olabilir ama her çarın kendine göre eksileri ve artıları vardır 54 lwl de kaç tane savaşcının herhangi bi skil i m8? ama hemen hemen tüm ninjalrın 54 lwl de m7 m8 hatta m9 bile var çoğu savaşcı bunu bi avantaj olarak görür sizinde bk lar pahalı olsun ozaman görürüz diyorlar ama o kişilere sorarım hiç bi savaşcıya hava kılıcı yakma dermisin?buda ona yakın birşey ninja ezik deyildir 65 e kadar sabretmesi gerekir okadar...

katılıyorum sana arkadasım :beer:

dedigin gibi ninjalar ezik filan değil sabreden derviş geç de olsa muradına eriyor şimdiden hızlı hızlı kasıp ilerde kötü olmaktansa şimdiden kötü olup ilerde krallar gibi yaşamayı tercih ediyorus ;)

5

Tuesday, June 2nd 2009, 4:42pm

aynen öyle zor kasılıyorsa vardır bu işin bir bilmecesi önce cefayı çekip sonra sefa sürmeyi sevenlere herdaim ninja :thumbsup:

This post has been edited 1 times, last edit by "cezzar76" (Jun 2nd 2009, 4:43pm)

6

Tuesday, June 2nd 2009, 6:56pm

70 lvl nınjam var , nınja 65ten sonra kendını bellı eden ben burdayım dıyen bır karakter.
70 lvlde +4 savascı tası +6 ejderha ya da sımsekle aynı lvldekı savascıya 3 skıll atabılırsınız :)
Yeter kı sabretmesını bılın ...

7

Saturday, June 6th 2009, 12:49pm

61 lvl ninjam var70 leri kesiyorum rahat ama skiller suikast m6 bıcakm6 zehirm8 küpecicegi+7 kaplankalkan+7 gibi itemler şart.

8

Saturday, June 6th 2009, 12:58pm

bnm 43 lvl ninjam vardı 5 ay önce soyuldu soyulmasaydı şimdi kesin 70 falan vardı çok kly kasılıodu ;)

ass728

Banned until 10-08-2009

• "ass728" is male

Server: Hades

• Send private message

9

Saturday, June 6th 2009, 1:13pm

beyler şimdi ninja kolay kasılır ama partye itiyaç duyuyoruz yha adamlarda hile var partye ihtiyaç duymuyorlar bizimde kasılmamız uzun sürüyor
Oysa ben akşam olmuşum, yapraklarım dökülüyor usul usul, adım sonbahar.

10

Saturday, June 6th 2009, 1:58pm

Ninja zor mu kasılıyor? Gülerim ben buna. Hangi karakter ninja kadar rahat toplayıp kesebiliyor? Asıl diğer karakterlerin kasılması için bize ihtiyaçları var. Yoksa nasıl 7-8 grup toplayıp kesecekler?

11

Saturday, June 6th 2009, 2:13pm

Bu yüzden mi her serverda ilk 5 savascılardan olusuyor =)
79 LvL - Samarra

Ezik ama Gururlu =)

BANNED

:shit:

12

Saturday, June 6th 2009, 2:21pm

İlk başta kasması bence zor ama.
+65 ten sonra kasması kolay bence.
Düello dada iyidir 37 lvl ninjam vardı m7 bıcak cevırme vardı çok kolay düello yu alıyordum.

13

Saturday, June 6th 2009, 2:25pm

savaşçıdan daha kolay kasılır demedik ki.önceki lvllerde yaşadığın kasma sorunu 65den sonra o kadar fazla olmaz

14

Saturday, June 6th 2009, 4:32pm

arkadasım o savasçılar Mutlaka 7/24 kasmış, Ninjalara ihtiyaç duymustur. İsterse bir ninja çok rahat kasabilir. Ben SO da sadece 1 günde 3 saat ayırarak 35 ten 43 e kasmıs adamım ;=)

ass728

Banned until 10-08-2009

• "ass728" is male

Server: Hades

• Send private message

15

Saturday, June 6th 2009, 4:50pm

Ninja zor mu kasılıyor? Gülerim ben buna. Hangi karakter ninja kadar rahat toplayıp kesebiliyor? Asıl diğer karakterlerin kasılması için bize ihtiyaçları var. Yoksa nasıl 7-8 grup toplayıp kesecekler?
arkadaşım sen hala yoksa nasıl 7-8 grup toplayıp kesecek var diyosun.Ben diyorumki millet hile kullanıyo ninjalara ihtiyaç kalmıyo ninjada ilk levellerde kolay kasılmıyo partysiz 65den sonra kolaylaşıyo
Oysa ben akşam olmuşum, yapraklarım dökülüyor usul usul, adım sonbahar.

16

Saturday, June 6th 2009, 4:54pm

ninjayı 30dan sonra kasması kolaydır bence bir günde 5 lwl atlıyabilirsiniz soda çekerek ama 30 lwle kadar kasması beni çok zorlamışdı eğlenceli bir karakter ama 30 lwlden sonra :P

whathe

Banned until 07-08-2009

• "whathe" is male
  • Send private message

17

Saturday, June 6th 2009, 6:21pm

30.cu seviyeden sonra çekmek için elinizde becerizi güzel bi geyik boynuzu yayınız varsa suikast gibi bir skiliniz minimum m2 nin üstündeyse bir adette +6 dan yüksek ortalaması %20 i geçik bi siyah yaprak hanceriniz olsa,onun yanında tecrübe yüzüğü siz 2 saat bile kassanız eski seviyenize fark atma olasılığı cok yüksektir.

18

Saturday, June 6th 2009, 8:43pm

30.cu seviyeden sonra çekmek için elinizde becerizi güzel bi geyik boynuzu yayınız varsa suikast gibi bir skiliniz minimum m2 nin üstündeyse bir adette +6 dan yüksek ortalaması %20 i geçik bi siyah yaprak hanceriniz olsa,onun yanında tecrübe yüzüğü siz 2 saat bile kassanız eski seviyenize fark atma olasılığı cok yüksektir.

öhö öhö... yanıltmayalım milleti burda... ninjanın ortalamaya ihtiyacı yoktur anlayın artık bunu :thumbdown:

19

Sunday, June 7th 2009, 11:45am

herkes savaşçı açtığı kadar ninja açsa ilk onda bile diğer karakterler bulunamaz mümkün deil ninja kadar kasamazlar : )) kasılması en zevkli karakterdir ve itemleri olsa rahat tek atıyoruz diğer karakterlere vede bunu bilinki sağlam bir kara büyü surayı ancak ninja alır örnekleri forumdada var çoğu +70 savaşçılar keşke ninja açsaydık diyorlar : ))

whathe

Banned until 07-08-2009

• "whathe" is male
  • Send private message

20

Sunday, June 7th 2009, 2:30pm

öhö öhö... yanıltmayalım milleti burda... ninjanın ortalamaya ihtiyacı yoktur anlayın artık bunu :thumbdown:
Ben daha yeniyim.Ama öğrenmiş oldum.tesekkürler

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests

Rate this thread