You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

ass728

Banned until 10-08-2009

• "ass728" is male
  • "ass728" started this thread

Server: Hades

• Send private message

1

Saturday, July 11th 2009, 3:43pm

Para kasma yöntemi

Arkadaşlar bnm ninjam 27 level ve itemleri idare eder durumda ve para bulmakta zorlanıyorum ne yapabilirim sizce?

benim yaptıklarım şunlar:

Düşürdüğüm yüksek level savaşçı silahlarına +6 üstü basıp satmak (iyi para geliyor) ama artık para bitti yapamıyorum

metin kesiyorum düşen taşları +3 veya +4 üstü satıyorum +0 +1 +2 ise item basıp satıyorum

so nun ortasında sürekli düşen paraları topluyorum

so nun ortasında pazar kuruyorum

ama yinede fazla para gelmiyor ne yapabilirim ben
Oysa ben akşam olmuşum, yapraklarım dökülüyor usul usul, adım sonbahar.

2

Saturday, July 11th 2009, 3:56pm

git şeytan kalesinde topla

3

Saturday, July 11th 2009, 4:13pm

git şeytan kalesinde topla
adam 27 lwl nasıl seytan kulesine gitsin
:monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster:

4

Saturday, July 11th 2009, 4:13pm

adam 27 lwlim demis ayrıca orası seytan kulesi :cookie: :lol: :shit:
:minigun: :minigun: :sniper: :sniper: [GM]Eriny :missilelauncher: :missilelauncher: :rocketlauncher:
:rocketlauncher:
[GM]Eriny :wbb: Diğer Gmler

5

Saturday, July 11th 2009, 4:32pm

Elinde 5-10m sermayen olsun ticaret yap sabahları itemleri ucuza topla akşam 10 dan sonra pahalıya sat öle öle birikir para ama bütün gün ülke ülke dolaşıp ucuz item araman lazım ben 3m i haftada 90m civarı 1 ayda 450m civarı yaptım u arada hiç kasmadım sadece para yaptım cefasını çekmeden sefasını çekemezsin
Alesta//Jinno//ogulcan144

6

Saturday, July 11th 2009, 4:39pm

vahşi uzman kes en iyi yöntem :thumbup: çıkan dolunayları pazarda iyi fiyatlara satarsın . şöle 2-3 günde 10 tane dolunay düşürsen en az 10 m para çıkar :) ben 28 ve 35 level arası sırf vahşi uzman kestim düşen dolunayları satıp +8 gby aldım 4-5 tane değerli taş satın alıp karınca aslan zırhımı +6 yaptım ve kalkanımda %10 bloklamalısını satın aldım . bide +sı yüksek abanoz küpe ve zırhla gby'me taş ekledim :) en iyi yöntemin bu olduğunu düşünüyorum ve 27-35 level arası çok kıymetlidir . 35 leveli geçtin mi kolay kolay ne madalyon düşürürsün ne de satacak item .

vahşi uzman ın en çok çıktığı yer vadidir oraya bak ^^

MagicalSword

7

Saturday, July 11th 2009, 4:44pm

bence 30 level ol ondan sonra balık tut yada maden ara onları sat.

8

Saturday, July 11th 2009, 5:14pm

Bir-iki savaşçı veya ninja arkadaşını topla vadiye git 27 lwlsın çok kolay kdp düşer yanında düşen itemleri saymıyorum bile...

Kdp düşür sat biraz sermaye olur sana git ucuz kendi ulkenin bk'larını al ve başka ülkelere git ve sat. 1 haftada en az 8 m...

This post has been edited 1 times, last edit by "lazeralp" (Jul 11th 2009, 5:14pm)

9

Saturday, July 11th 2009, 5:19pm

:D ne kolayı 25 lwl bi bedensel savascı kas git sürekli metin kes süper para yhaparsn
FunTime

Ben Ne Kızlar Gördüm Gül Gül Öldüm

seckyn

Banned until 14-11-2009

• "seckyn" is male
  • Send private message

10

Saturday, July 11th 2009, 7:42pm

zindana git madalyon düşür bana 25 - 32 lwl arası 8 tane madalyon düştü :D ben biraz şanslıyım galiba 15 lwl metinini keserken 3 güçlü beden 2 öfke bk ları düşmüştü 5 m para biriktirmiştim

11

Saturday, July 11th 2009, 8:04pm

bugün sadece 15dk içnde pazardan alıp sattığım 3 hava bk dan 1m 850k kâr yaptım.. para yapmanın en iyisi ticarettir item falan düşürüp satmakla uğraşma derim..
PoseidoN

12

Saturday, July 11th 2009, 8:20pm

sakın madencilikle fln uğraşma kesinlikle zaman kaybı.kdp vadiden çok zor düşüyor ve uzmanda zor çıkıyor bence bi tane yan çar aç onu 21 e kadar kas sonra onunla jungrang a(lonca bölgesi)git ordan çok iyi itemler düşüyor beşgen kalkan mı ararsın,30 lvl silahlarımı iyi itemler düşüyor bana 1 günde 2 antik çan, 2 kdp 1 sonbahar yelpazesi düşmüştü.Sonra o 21 likle arasıra madalyon düşür sat,değerli taş düşür sat vb.ondan çok iyi para kazanırsın ama o adamla lvl atlama loncaya gir exp ini bağışlayıp dur lvl atlarsan kdp,dolunay fln düşmüyor.Bir başka yöntem 30 ol balıkçılık yap balıkçılıktada iyi para var.Kesebilirsen karanlık metin kes nakajimaya çok düşüyor ve bu aralar acaip hava kılıcı bk düşüyor 8) benim arkadaşa 20dk.de 3 karanlık metinden 2 hava kılıcı bk 1 tanede kılıç çevirme düştü onları sat vb.bu şekilde iyi para kazanırsın yok ben ticaret yaparım diyorsan 5 e al 10 a sat yöntemini uygula ucuz gördüğün herşeyi al mesela ben pazarda 50 k ya değerli taş aldım 320 ye sattım ;) sana kolay gelsin para kasmada bu dediklerimi yaparsan kısa zamanda çok paran olur 8)
80 LvL SiLah Yapımı
IsrarLa YayınLıyoruz :rolleyes:

13

Saturday, July 11th 2009, 8:34pm

Ezik Bir Char Aç... ve 1. köyde metin kes tabi ilk önce charın itemlerini yapmalısın.... ben o yolla 1 haftada 14 m biriktirmiştim...

qeTouT

14

Saturday, July 11th 2009, 8:47pm

Hırsızın Eldiveni ile madalyon çıkart.Gelen EXPi Loncaya bağışla.15 Günde 140M kastım :)

aRTaJuaN

15

Saturday, July 11th 2009, 10:27pm

Hırsızın Eldiveni ile madalyon çıkart.Gelen EXPi Loncaya bağışla.15 Günde 140M kastım :)
EP almana hiç gerek yok bence sen ticaret yap 4 günde 21m i 190m yaptım :)
Alesta//Jinno//ogulcan144

ass728

Banned until 10-08-2009

• "ass728" is male
  • "ass728" started this thread

Server: Hades

• Send private message

16

Saturday, July 11th 2009, 10:28pm

cevaplar için teşekkür ederim

20 levelden beri lonca bölgesindeyim tüm lanetlilerden 30 level silaharı düşüyor diye orda kasıldım 5 level hiç birşey düşmedi

madalyonu çok denedim olmuyor bende bişi var herhalde :D

vahşi uzmanlardan dolunay düşürdüm ortalamaları + olan yoktu hep - lerdeydi alan yoktu

ama en iyisi yine ticaret devam birde balıkçılık sağolun yorumlar için

(birde bugün +7 ye şeytan surat yaktım ) :((
Oysa ben akşam olmuşum, yapraklarım dökülüyor usul usul, adım sonbahar.

17

Sunday, July 12th 2009, 4:33am

anladım sende de bendeki şanssızlık var
ne yaparsan yap iyi bişe düşmeyecek sana da
ben 51 olduğumda üstümde halen 26 level zırhı vardı
hem kendi düşürdüğüm hem pazardan aldığım tüm zırhlar maksimum artı 4basarken yanıyordu çünkü
süper şanslıyımdır valla
2 defa kdp düştü
2 si de aynen rezaletti hediye ettim satılmayacağından
1 defa dolu düştü o da re zalet ti
onu da hediye ettim

pot masrafını çıkarıyorsan öp başın koy

gelelim atiye 40 olur olmaz kuleye git
tek git grup it ama git
baya güzel yaylar düşer hiçbişe olmasa markete satarsın
gümüş ok toplarsın yakın döğüşe de çok faydalıdır o oklar
lanetlilerle biraz daha oynaş düşer ordan bişeler illaki

IσIяєiSIσI

Çöl Kaplumbağası

• "IσIяєiSIσI" is male

Server: Aspendos

• Send private message

18

Sunday, July 12th 2009, 7:44am

Bence metin kes hem taş hemde bk çıkar satarsın

19

Sunday, July 12th 2009, 3:35pm

bence şu an moralli beyaz yeminlilerin olduğu yerde kasıl. orada hep karanlık metinler olur. onları kesip içinden çıkanları sat. 30 lwl olduğunda ise balıkçılık veya madencilik yapabilirsin. ama bir yol daha var; maymun zindanına git madalyon çıkar. ben bi keresinde 10dk da 4tane madalyon çıkartmıştım.ama 23 lwldim. ve tanesini 150k dan pazara koy. bu lwlda ancak böle para yaparsın :D

20

Sunday, July 12th 2009, 4:20pm

cevaplar için teşekkür ederim

20 levelden beri lonca bölgesindeyim tüm lanetlilerden 30 level silaharı düşüyor diye orda kasıldım 5 level hiç birşey düşmedi

madalyonu çok denedim olmuyor bende bişi var herhalde :D

vahşi uzmanlardan dolunay düşürdüm ortalamaları + olan yoktu hep - lerdeydi alan yoktu

ama en iyisi yine ticaret devam birde balıkçılık sağolun yorumlar için

(birde bugün +7 ye şeytan surat yaktım ) :((
arkadaşım sendede hiç şans yokmuş ben dün yan çarımla 30 dk de 6 madalyon düşürdüm

bence şu an moralli beyaz yeminlilerin olduğu yerde kasıl. orada hep karanlık metinler olur. onları kesip içinden çıkanları sat. 30 lwl olduğunda ise balıkçılık veya madencilik yapabilirsin. ama bir yol daha var; maymun zindanına git madalyon çıkar. ben bi keresinde 10dk da 4tane madalyon çıkartmıştım.ama 23 lwldim. ve tanesini 150k dan pazara koy. bu lwlda ancak böle para yaparsın :D
insanları yanlış bilgilendirme arkadaşım karanlık metin 1.köye düşmez senin dediğin siyah metindir vede hiçte çok düşmüyor
80 LvL SiLah Yapımı
IsrarLa YayınLıyoruz :rolleyes:

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests

Rate this thread