You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, July 24th 2009, 6:06pm

Ninja Savaş Taktikleri

Herkez ninjaların kasılması , pvp vs.. taktiklerini yazarsa sevinirim maksat bilgiler aktarılsın

Not: Forumda arama yaptım böyle bir konu bulamadım ama eğer açıldıysan özür dilerim
:monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster: :monster:

2

Friday, July 24th 2009, 8:00pm

kasılma taktikleri olarak benim en çok uyguladığım taktik tüm slotu arkamda toplayıp slotun ortasındaki bi canavara doğru bıçak çevirme yapmak.bi de bıçak çevirmeyle sektiremediğim slotun hızlıyla hemen arkasına geçip suikasti arkadan vurarak yüsek dmg ler vurmak.
pvp taktikleri olarak sıradan taktikler herkes biliyor yani adamı çevirmeyle sektirip yada son kılıç vuruşunu bekleyip iki yada üç kere vurmak bıçak çevirmeyle.hızlıyı da adam tam savruluken yapıp yerden kalkma süresini uzatmak, adam yerdeyken hemen bi bulut çakmak.
benim taktiklerim bunlar sizinkiler nasıl?

3

Friday, July 24th 2009, 8:40pm

sadece kılıcın sonra darbesiyle savrulmak yetmes daha bir sürü şekilde savrulurken yapabilrsiniz :)

4

Saturday, July 25th 2009, 8:46am

sadece kılıcın sonra darbesiyle savrulmak yetmes daha bir sürü şekilde savrulurken yapabilrsiniz :)

Katılıyorum :thumbup:

5

Saturday, July 25th 2009, 10:29am

Çok fazla ninja çar kasmadım ama dikkat ettiğim kadarıyla (yakın dövüş ninja) skillerinin nasıl en çok değerlerine ulaştığını anladım...

Bıçak çevirme:Rakibe hançerle sonuna kadar düz vuruş yapıyoruz.Tam rakibi fırlattığımız sırada bıçak çevirme vuruyoruz.

Suikast:Kamuflajla arkadan vuruşlarda çok fazla artıyor.Kamuflaj dolmamışsa (yada kullanılabilire değilse) kamuflajsız arkadan vuruş iyi değer veriyor.

Hızlı Saldırı: Sabit duran bir rakibe , en uzaktan hızlı saldırı vuruyoruz.(uzaktaki bir rakibe sağ tıklatıp hızlı saldırı tuşunuza basın)

Zehirli Bulut
: Rakibe uzaklığımız çok fazla birşey değiştirmiyor.Ama -eğer mastersa- uzaktan üflemekte fayda var , çünkü sersemlik yersek kaçması kolay bir skill..

Herkese iyi oyunlar/forumlar..

ass728

Banned until 10-08-2009

• "ass728" is male
  • Send private message

6

Saturday, July 25th 2009, 12:22pm

madem taktik diyor bende benimkini verim

1.wsyi karşı taraf gönderir bende kabul ederim sonra anlaşma yapıp suikasti hemen çakarım hamle yemeden önce sonra karşı taraf sersemletme>üçlü yonlü>lkılıç çevirme yapar sonra vurur beni fırlatırken bıçak cevirme seker 3 kere sonra zehirlenir peşinden zehirli bulut sonrada hızlı saldırı bu arada adamda hale zehir var sonra aç kamujlajı 1 pointte 16 saniye bende zehir 260 vvuruyordu 5 saniyede 1 etti sana 780 damage bir suikast sonra adam yerde.

ben böyle yapıyorum yüzde 51 yeniyorum itemlerim kötü o yüzden.
Oysa ben akşam olmuşum, yapraklarım dökülüyor usul usul, adım sonbahar.

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests

Rate this thread