You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

kedii

Banned until 20-09-2009

• "kedii" is female
  • "kedii" started this thread
  • Send private message

1

Saturday, July 25th 2009, 5:13pm

yüksek saldırı skilli

arkadaslar bnm shamnm 56 lwl becerilerimi su siralamaya göre yaptm : simsek cagirma - simsek atma - iyileştirme - hız
bna 2 arkadasm israrla yüksek saldırı aç dio.hatta öle bi duruma geldi ki israrlari içn bi skilli sifirlaip yüksek saldırıya vericem nerdeyse.
ama bnm okuduum gördüüm kadari ile yüksek saldırı pek bi işe yaramıo hatta bi ara shamanlar bu konudan cok sikayetçiydi savascilara bile yeterli derecede ii gelmiomuş
bilen ya da deneyn biri varsa bilgilendirebilrse sevinrm.tskler.. :P
...Özledm kalbini...

2

Saturday, July 25th 2009, 5:27pm

Şamalar Da yüksek saldırı kesin lazım

arkadaşlar benim kendi şimşekçi şamanım vardı onda yüksek saldırı çok işime yaradı şu andada kendime yan çar olarak açtım ws lerde yüksek saldırı alıorum hatta metin keserken bile yanımda götürüom 150 170 vurduğum metne yüksek saldırı alınca 200 210 oluo bide bufçu şamansa kasmalık deilse o zaman kesin lazım adamlara buf verdiğinde kesin lazım olacaktır sadece iyileştirme hız verebiliıo ama yüüksek saldırı 1 bile olsa bence kesin açılmalı Herkese İyi Oyunlar ama kesin kesin yüksek saldırı açılmalı yararsız demeyin çok yararlı :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

GiSTO

kedii

Banned until 20-09-2009

• "kedii" is female
  • Send private message

3

Saturday, July 25th 2009, 5:29pm

CEVAP: Şamalar Da yüksek saldırı kesin lazım

arkadaşlar benim kendi şimşekçi şamanım vardı onda yüksek saldırı çok işime yaradı şu andada kendime yan çar olarak açtım ws lerde yüksek saldırı alıorum hatta metin keserken bile yanımda götürüom 150 170 vurduğum metne yüksek saldırı alınca 200 210 oluo bide bufçu şamansa kasmalık deilse o zaman kesin lazım adamlara buf verdiğinde kesin lazım olacaktır sadece iyileştirme hız verebiliıo ama yüüksek saldırı 1 bile olsa bence kesin açılmalı Herkese İyi Oyunlar ama kesin kesin yüksek saldırı açılmalı yararsız demeyin çok yararlı :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

GiSTO

bak burda dediin sey kendime cok işe yaradi =) kendin shamandn nasıl yarıo sana ? eed biliorm o shamanda yüksek saldırı vardi ama mümkün diil snn işine yaramazdi =)
...Özledm kalbini...

4

Saturday, July 25th 2009, 5:35pm

kendi şamanımlada ws yapıodum

benim şamaım da nasılmı yaraddı ?aynen şöle 1)ws de çok işe yarıodum her skil vuruşunuda arttırıodu 2)kasılmada işe yarıodu süper oluodu 3)beni kasanlara buf verirken yarıodu arkadaşlar bi iileştirmeci şaman açacaksanız kesin yüksek saldırıya verin tavsiyeeeeeee

:thumbup: GiSTO :thumbsup:

kedii

Banned until 20-09-2009

• "kedii" is female
  • Send private message

5

Saturday, July 25th 2009, 5:39pm

sen az önce bana shamnlarda işe yaramaz savascilarda yarar dedn smdi de shamanlarda da yarar diosn bu bi çelişki diil mi :D
...Özledm kalbini...

6

Saturday, July 25th 2009, 5:41pm

Yüksek saldiri masterda zekaya bagli olarak +25-30 gibi bi deger verir.Düz olarak 200 vururken 225 vurmak demektir bu.+25 vurus gücü icin heal,simsek atma,simsek cagirma,hiz skillerinden birini sifirlarsan sadece healcini öldürmüs olursun..

7

Saturday, July 25th 2009, 5:45pm

Yüksek saldiri masterda zekaya bagli olarak +25-30 gibi bi deger verir.Düz olarak 200 vururken 225 vurmak demektir bu.+25 vurus gücü icin heal,simsek atma,simsek cagirma,hiz skillerinden birini sifirlarsan sadece healcini öldürmüs olursun..

Bence üstadlarımızdan birini dinlemelisin kedii.Dedikleri hem kanıtlanmış hem de doğrudur.

kedii

Banned until 20-09-2009

• "kedii" is female
  • Send private message

8

Saturday, July 25th 2009, 5:55pm

bnm fikrim de bu yönde ztn cok tsk ederm =)
...Özledm kalbini...

9

Saturday, July 25th 2009, 6:06pm

Yüksek saldırı işe yarıyor diyenler önce kendileri bir şaman açsın ve yüksek saldırıyı masterlasın sonra sağa sola tavsiye etsin. Bizzat benim en büyük hayalimdi bu...

Yüksek saldırı, str giden ve str bonuslu bir şaman olarak paper priest hesabı sağlam bir chara sahip olacaktım, yanlız bunları denedim 25 lvlda bu hayalimi çöpe atmak zorunda kaldım...

Yüksek saldırı hiç bir şartta işe yaramaz. Gözü dönmüş savaşçıların 3-5 str daha fazla almak için uydurdukları yalandır yüksek saldırı

10

Saturday, July 25th 2009, 6:07pm

:) Benim Yüzümden

İyleştirmeci shamandan anlamayan ben kedii ye yüksek saldırı sormasaydım bu konu olmayacaktı. :))

İylestirmeci shaman üstadlarından bu konu ile ilgili fikirlerini ve deneyimlerini paylasmalarını bekliyoruz. simdiden herkese tesekkürler.

Bu arada kedii anladıgım kadarı ile ( su ana kadarki yorumlardan ) yüksek saldırı pekte ise yarar bi skil degil. Sen bildigin yolda ilerlemeye devam et. Skillerini sıfırlama sakın.

ALI0KAN ESTERGON
ALI0KAN

UnitedArmy

kedii

Banned until 20-09-2009

• "kedii" is female
  • Send private message

11

Saturday, July 25th 2009, 6:09pm

yok anlamamak diil de gercekten savascilar sirf biraz daha hasar vermek içn böle az işe yarayan bi skilli açtırmak istiolar.yapmain böle ben çok arastırmıstım hala da aratirmaya dvm ediorum. =(
...Özledm kalbini...

12

Saturday, July 25th 2009, 6:20pm

Skilleri konusunda birsey bilinmeyen ve en cok rivayet uydurulan karakter kesinlikle iyilestirme shamanidir.Yüksek saldiriyi masterlamamizi isteyen kisilerin ne ise yarar,ne kadar hasar yükseltir bunlardan haberleri olmadigi icin bos beles konusmalari dogaldir.Yüksek saldiri bi hava kilici gibi degerler verse,büyülü keskinlik gibi ise yarasa zaten shaman kisiside zevkle kullanir bu skilli.Ama +25 saldiri degeri icin master yaparsaniz ne siz ne de master yapmanizi isteyen kisi memnun kalir.

kedii

Banned until 20-09-2009

• "kedii" is female
  • Send private message

13

Saturday, July 25th 2009, 6:23pm

genelde duyduum seyler aldıım tepkiler de bu yönde.fikirlerinz içn tsk ederim =)
...Özledm kalbini...

14

Saturday, July 25th 2009, 6:25pm

ben sizi tanıyorum TR de kaliteli healer shamanlardan birisiniz
ama metin2 uk oynamıssanız ( ben oynadım ama ejderha shamanıydım)
orda yüksek saldırıya polymorp gibi birsey diyorlar bizim shamanlarımızın aksine herkes kesinlikle en azından grand a oynanması gereken bir skill deniliyor
hatta bir erkek shamanın yüksek saldırısı perfect master TR de acmayın diyorlar
ama bence acın

ve belki unuttunuz ama yüksek saldırı saldırı hızıda verir?
yanlıssam söleyin? saldırı hızıda vermesi lazım...
All Wishes Gone With My Blood

15

Saturday, July 25th 2009, 6:33pm

TR ve US disinda baska serverlara bakmadim.
Yüksek saldirida saldiri hizi verme gibi bir olay yok.Olsa master icin durup düsünülecek bir skill olurdu.Bilmiyorum belki baska serverlarda yüksek saldiri skillinin baska bir +si daha vardir ama TR serverinda +25 saldiri hasari disinda bir ise yaramiyor.

16

Saturday, July 25th 2009, 6:36pm

Bence Savascılar cok Biliyosa Hızı Master Yapmanı İstemeleri Lagzımdı Cunku Kasılırken Daha cabuk Skill Atmak ve Daha Hızlı Hareket etmek Çok İşlerine yarar Özelikle Benmde :evil:

Bu arada kedii aramız nasıl en son beni defol diye kovmuştun
:pinch:

kedii

Banned until 20-09-2009

• "kedii" is female
  • Send private message

17

Saturday, July 25th 2009, 6:38pm

hehhe rahat durmadn napim =)
nse yorumların için saol cici :P
...Özledm kalbini...

18

Saturday, July 25th 2009, 7:34pm

hazır bu konu açılmışken bende birşey sorayım :love: beni 37 lwl ejderha şamanım atım zırhlı at üstünde daha fazla vururum masksadıyla bir yancar iyileştirme açayım yüksek saldırıyı master yapayım kendime yüksek saldırı verir daha fazla vururum diyodum ama şimdi siz bunları deyinca kafam karıştı sizce benim bu yapmak istediğim benim işime yararmı ?(

19

Saturday, July 25th 2009, 7:39pm

hazır bu konu açılmışken bende birşey sorayım :love: beni 37 lwl ejderha şamanım atım zırhlı at üstünde daha fazla vururum masksadıyla bir yancar iyileştirme açayım yüksek saldırıyı master yapayım kendime yüksek saldırı verir daha fazla vururum diyodum ama şimdi siz bunları deyinca kafam karıştı sizce benim bu yapmak istediğim benim işime yararmı ?(

Onun yerine at üstünde kasarken abanoz küpe kullanirsan daha faydasini görürsün.

20

Saturday, July 25th 2009, 9:52pm

sen bence kendi yolunda devam et kardeş

Onun yerine at üstünde kasarken abanoz küpe kullanirsan daha faydasini görürsün.

arkadaşım ben senin kendi yolunda devam etmene katılırım +25 verios süper bir slilahı + bassmış gibi oloursun ben ce kendi düşündüğün gibi yap bide herksin kendi bi yorumu vardırr

GiSTO

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests

Rate this thread