You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

LoTioN

Banned indefinitely

• "LoTioN" is male
  • "LoTioN" has been banned
  • "LoTioN" started this thread

Server: Odin

• Send private message

1

Tuesday, June 15th 2010, 9:35pm

Yerdeki ruh taşı değil Şeytan cıkarma kılıçı diyarınsesi

Fotoraflar herşeyi acıklıyor.yerdeki şeytan cıkartmayı artık ne kadar değerli görüyosa arkadaş beni yerden kaldırmayarak almamı engelledi galiab cok ihtiyacı vardı yerden aldığım şeytan cıkartma ve kendi bastığım +6 periyi ve bundan sonra düşürdüğüm tüm şeytan cıkartmalarını arkadaşa verebilirim...

Bu şekilde seviyesini düşürmesin..

Show Daha Başlamadı...

Kara Büyü Zırh +9 :thumbup:

Diyarinsesi

Banned until 19-11-2010

• "Diyarinsesi" is male
  • "Diyarinsesi" has been banned

• Send private message

2

Tuesday, June 15th 2010, 10:24pm

Evet koşmuşsun Foruma:))

Neyse Kesildim diye Ağlayanlardan biri olduğunu bildiğim için pek umursamiyorum..

V kero ile yan yana geldiğinde ormanda bana dalıp, yada senin kendi kendini ele verdiğin loglardan da anlaşılacağı üzere, metinime kas yaptığını itiraf ediyosun..

Bunun karşılıksız kalıp, seni gördüğümde yönümü değiştirmemi bekliyorsan yanılıyorsun..

Ayrıca Odin'de herkes bilirki kimsenin ne taşına ne itemine tenezzül etmemişimdir, ama kero ve senin gibileri, hiç tasvip etmediğim halde, yaptıklarınızın bir cezası olarak gördüğüm yerde kesecem...

Ha keroyu kesemiyordum önceden ama bugun kule önünde onuda kestim..

Bundan sonra daha dikkatli ol Lotion, özellikle kullandığın uslup yüzünden sende sevilmeyenler yani keronun arkadaşlarının arasında bizimde kara listemize girdin.

Biz bize 1 adım gelene her zaman 10 adım gittik, gitmeyede devam edeceğiz ama kero ve senin gibiler malesef ne insanlıktan anlıyor, nede güzellikten, sizin tek silahınız yerde iken DİLİNİZ, eşşek arısı sokacaısa diliniz yüzünden sevilmiyorsunuz, sevilmeyeceksiniz.

Çünkü her yere yatışınızda argo ve hiçte bir erkeğe yakışmayacak uslup kullanmanız, sizin karekteriniz ile örtüşüyor sanırım..

Ha şeytan çıkarma demişsin:) Onlardan günde 3 5 tanesini markete satıyorum senin gibi pazar açmıyorum:) ihtiyacın olursa istediğin kadar item vereyim gözün doysun.

Belki kesilmenin acısıyla böyle yanlıs seyler ile forumda ağlamassın.!
Sevgide Özgürlük, Saygıda Mecburiyet Vardır.!

3

Tuesday, June 15th 2010, 10:35pm

LoTioN, diyarinsesi'ni tanıyorum-biliyorum... Bebe diye yakışıksızlık itham ettiğin adam, senden yaş yaş büyük birisi.

Metnin kesilmiş, ama dediği gibi gerçekten ağlamışsın-ki resmen zırvalıkları sıralamışsın. Karşındaki kişi ne kadar yanlış yaparsa yapsın, küçültücü-hakaretamiz sözler sarfetmeyeceksin. "Mesele nedir-ne değildir?" bilmem ama diyarinsesi seni yatırıp, üstünde halay çekiyorsa(senin yaptığınla örtüşür bu kelime =)) haklı sebebi vardır yoksa diyar, diyar diyarda dolaşsa kızılda senin metinlerine dokunmaz, aksine yardımcı bile olur.

Bi söz vardı :)) Kalabalıkta artislik yapmışsın resmen... Özrünün geleceği günüdü bekleriz :))
Herşeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter...

handsome3272

Banned until 04-07-2010

• "handsome3272" is male

• Send private message

4

Tuesday, June 15th 2010, 10:38pm

Neyse Kesildim diye Ağlayanlardan biri olduğunu bildiğim için pek umursamiyorum..

V kero ile yan yana geldiğinde ormanda bana dalıp, yada senin kendi kendini ele verdiğin loglardan da anlaşılacağı üzere, metinime kas yaptığını itiraf ediyosun..

Bunun karşılıksız kalıp, seni gördüğümde yönümü değiştirmemi bekliyorsan yanılıyorsun..

Ayrıca Odin'de herkes bilirki kimsenin ne taşına ne itemine tenezzül etmemişimdir, ama kero ve senin gibileri, hiç tasvip etmediğim halde, yaptıklarınızın bir cezası olarak gördüğüm yerde kesecem...

Bundan sonra daha dikkatli ol Lotion, özellikle kullandığın uslup yüzünden sende sevilmeyenler yani keronun arkadaşlarının arasında bizimde kara listemize girdin.

Biz bize 1 adım gelene her zaman 10 adım gittik, gitmeyede devam edeceğiz ama kero ve senin gibiler malesef ne insanlıktan anlıyor, nede güzellikten, sizin tek silahınız yerde iken DİLİNİZ, eşşek arısı sokacaısa diliniz yüzünden sevilmiyorsunuz, sevilmeyeceksiniz.

Çünkü her yere yatışınızda argo ve hiçte bir erkeğe yakışmayacak uslup kullanmanız, sizin karekteriniz ile örtüşüyor sanırım..

Ha şeytan çıkarma demişsin:) Onlardan günde 3 5 tanesini markete satıyorum senin gibi pazar açmıyorum:) ihtiyacın olursa istediğin kadar item vereyim gözün doysun.

cevapı yapıştırmısın kardeş helal olsun birde çok aklılarmış gibi foruma koymaları yokmu..
3trafta Artist Çok Ama YÖNETMEN biziz!!!

5

Tuesday, June 15th 2010, 10:41pm

Ne istiyorsun seytan cıkarmamı gel yanıma sana parası neyse verem.Baskalarının yanında artislik yaparsın ama elbet tek basınada yakalarız seni ismail abim yakalamıs ;) yapacağınıda yapmıs ellerine sağlık ismail abi :) böyle bos bos konular acıpta forumu kirletmeyin 300-500k lık bi item için düştüğün duruma bak be yazı yazık.Yasın 11 mi diyorsun ama sen onun yasını bilmeden her zaman ki gibi bos bos konusuyorsun ben seni keserkende gidip abini cağırıyordun saolsun TopraK falan gelip sizi kesiyordu :)
Ne Olduğunu Düşünme Ne Olduğun Bil

iMoTeP21

LoTioN

Banned indefinitely

• "LoTioN" is male

• Send private message

6

Tuesday, June 15th 2010, 10:46pm

1-Keroyla yan yana demişsin Kero dedıgın ınsan ben ve loncamdan nefret eden bırısıdır bunuda herkesın yanında soyler lutfen benı onunla aynı kefeye koyma ve bılmedıgın seyelr hakkıında konuşma...

2- Ben hıc bır zman ağlamadım ağlamamda ama bu şekılde hareketler yanlış...

3- Metine Ks dıyorsun Ks nın anlamını bılıyorsunda mı konusuyorsun ben 5 sneelık metın2 hayatımda bıldıgım sey metıne ks yapılmaz slota ks yapılır metın zaten ıtemı adamına ve şansına gore atar 5 ksıı kessede senın şansına tek basına kessende senın şansına duser onun ıcın metınıme dalanada bsıey demem daldıgım ınsanlarada sen belkı bu oyunu 1-2 seneden berı oynuyorsun ama ben bu oyunu daha turkıyeye gelmeden kore serverında oynamaya başladım...

4-Ben bana adam gıbı davranana herzman dogru duzgun davranmışımdır orada bız kırmızı bayraktan bırı ıle metın keserken durduk yere konuşmadan bır hareket yapmadan dırek olarak bana saldırdın kabul edıyorum karakterım Pvplerde bıraz gerı yanı kolay kesılebılen bı karakter buda ne benım nede karakterın sucu tek suc bug karakterde bug oldugu ıcın surada keserım burada keserım gıbı ahkamların yersız ıstedıgın yerde kesersın ıstesen ben getıreyım carı yanına canının ıstedıgı kadar kes umrumda bıle olmaz...Ama ben metın keserken dırek bana dalman gercekten yanlış bunuda kabul et...

5-İteme ihtiyacın olursa demişsin allaha sukur itemlerim serverın en kalıtelı ıtemlerı ve full efsunlu ve nakıt paramda var + kenara koyduklarım harıc yanı ne sana nede başkasının ıtemlerıne ıhtıyacım var...

6- Beni seven sever sevmeyenler ıcınde yapabılecegım hıc bırsey yok bu oyunda dunya kadar dostum var sızın gıbı yere ve kişiye gore davranan dostlarım olacagına saglam 5 kısı olsa bana yeter artar bıle...Biz derken kendı gıbı ınsanlardan bahsedıyorsan sızın kara lıste baya bır kabarık olmalı ve oradakı ınsanları da tahmın edebılıyorum...

7- Dilim yuzunden sevılmedıgımı soylemıssın benım suana kadar hangı sozumu yada hareketımı gordunde bunu dıyorsun...iki dklık konuşmamızda harıka bır roman yazıyorsun sna tavsıyem buralarda harcanma....

8- sende haklısın senın arkanda pohpohlayan yancıların oldugu surece boyle davranmaya devam edersın...Tebrıkler davranışlarınız sıze yakışır sekılde devam edın...

Show Daha Başlamadı...

This post has been edited 1 times, last edit by "LoTioN" (Jun 15th 2010, 10:47pm)

7

Tuesday, June 15th 2010, 10:53pm

diyarınsesi sende koşmuşsun foruma adam haklı allah doyursun gözünüzü sen kattada böyleydin diyarınsesi yosunun arkasaından düşen itemleri topluyordun ;) satıcıya satarım hesabı unutma o günlerini dedigim gibi allah doyursun :D
♥♥♥Blind26♥♥♥ :sniper:

Diyarinsesi

Banned until 19-11-2010

• "Diyarinsesi" is male
  • "Diyarinsesi" has been banned

• Send private message

8

Tuesday, June 15th 2010, 10:56pm

Blind sen şu YooSuN yani ilker abinin çarlarını soyan hırsız değilmisin:)

Hırsızlar ne zamandan beri hesap açıp burda konuşabiliyor?

İlginç.!

Devran değişiyor demek!

LoTioN sanada cvp yazmiyacam artık, çünkü 1 defa yazdım ordan kendine ders çıkar.. Bilind için yazdım bu cvbı şaman soyan ve yan çarları soyup item boşaltan bir açgözlünün gelip burda bana laf atması gayet ilginc:)

Artık yüz'de kalmamış bunlarda.!
Sevgide Özgürlük, Saygıda Mecburiyet Vardır.!

9

Tuesday, June 15th 2010, 11:03pm

Bu Blind denen şu hacker olan mıydı ? Yoksa bi başkası mı :))

İkincisi, Lotion nerde benim sevilmeyişim falan diyorsun ya, kendini öyle bi pohpohlamışsınki, Odin bölümünde açtığın konular verdiğin cevaplar- ne kadar reflü olduğunun göstergesi : ))

Gereği düşünüldü...

Yaz kızım:

Sanık diyarinsesi adlı çar sahibinin hiçbir suçu olmadığına,

LoTioN adlı çar sahibinin 5, 6 ve 7. maddelerde(kendi numaralandırdığı) hâlâ kendini bilmez tavırlar sergilediğine, tavırlarıyla forumda LoTioN çarına puff verilerek, iyice havaya girdiğine,

LoTioN adlı çar sahibinin 3. maddede bilgiçlik taslayarak, kendisini Uriel'den daha bilge kişi olarak görüp, şahısları zan altında bırakma, şahısları aşağılama hareketlerinde bulunmasından dolayı,

BLİND26 adlı çar sahibi avukatının davayı temyize götürmek için karalama kampanyaları yaptığı,

Mahkemece,

Görüldüğü her Allah'ın yerinde LoTioN çarının kesilmesine & BLİND26 adlı karakter sahibinin temyiz isteğinin reddine karar verilmiştir.

Gözlemci notu: Madem dünya kadar dostun var, daha kendi bayrağındaki adama kendini sevdiremiyorsan, diğer ülkelerdekiler niye sevsinler ???

This post has been edited 1 times, last edit by "Turanzade" (Jun 15th 2010, 11:05pm)

LoTioN

Banned indefinitely

• "LoTioN" is male

• Send private message

10

Tuesday, June 15th 2010, 11:09pm

Soyleyecek tek kelımem yok bu kadar sevıyenızı dusurup konuyu oradan oraya atlatıyorsunuz ya helal olsun vallahı sıze pes dogrusu gercektende sızın hakkınızda konuşanlara o kadarda dedılgır be dedıgıme pişmanım sız soylenenlerden daha sevıyesız kişiliklermişsizniz tebrık ederım kendınıze laf soyleyınce lonca olarak foruma gırıp yorum yapıyorsunuz yada forumda sabahlayıp bırı bı konu acsada yorum yapsak dıye beklıyorsunuz gercektende sıze dıyecek tek kelımem yok...

Gün gelir Devran döner Hesap döner Sap döner...

Show Daha Başlamadı...

This post has been edited 1 times, last edit by "LoTioN" (Jun 15th 2010, 11:10pm)

11

Tuesday, June 15th 2010, 11:20pm

Soyleyecek tek kelımem yok bu kadar sevıyenızı dusurup konuyu oradan oraya atlatıyorsunuz ya helal olsun vallahı sıze pes dogrusu gercektende sızın hakkınızda konuşanlara o kadarda dedılgır be dedıgıme pişmanım sız soylenenlerden daha sevıyesız kişiliklermişsizniz tebrık ederım kendınıze laf soyleyınce lonca olarak foruma gırıp yorum yapıyorsunuz yada forumda sabahlayıp bırı bı konu acsada yorum yapsak dıye beklıyorsunuz gercektende sıze dıyecek tek kelımem yok...

Haha, keserde döner sapta döner : )) Keseri de sapı da ayarında döndürmekte ustalık, yoksa çivisi çıkar ;) + genelleme yaparak ne elde ettin ? Ben söyleyeyim, elinde var sıfır. Ben ne loncalarındayım ne de aç yabani köpeğim ;) Sadece forum kullanıcısı ve odin oyuncusuyum. Reflünü gider, sonra gel

##REST##

Banned until 29-04-2010

• "##REST##" is male

• Send private message

12

Wednesday, June 16th 2010, 11:47am

Çok komiksin LoTion ya , gelip benim metinime ks atarken , İsmail abinin metinine ks atarken hiç böyle ağlamıyordun .. Ve ben de ağlayıp da foruma konu açmadım . Bundan sonra böyle kardeş işinize gelirse ..

Size hiç biryerde rahat yok ! İstediğin kadar forumu kirlet , post kas .. Kendi yapar yapar birşey olmaz , biz haddini bildirdik mi hemen forumda ağlar !!

Ne adamsın ya , yaşından utan biraz ..
Huzur dolu içimde ben sonsuzluğu düşünüyorum
Ey , sonsuzluğun sahibi
Sana ulaşmak istiyorum
Durun kapanmayın pencerelerim
Güneşimi kapatmayın
Beton çok soğuk
Üşüyorum ..

13

Wednesday, June 16th 2010, 1:08pm

Blind yada bilinen isminle murat bir daha beni forumdaki konularına dahil etme.Oyunu bilmiyorum evet o yüzden tek çarla gelip tek çarla devam edip 82 level oldum.Benim daha banlanan 70 level üstü veya altı çarım yok fakat senin banlanan çarları üstüste dizsek sanırım 500 level olmuştu.Bu çarlarının banlanmasına çok sevindiğimi sanma.Gerçekten umrumda değilsin.Evet avukatım aracılığı ile mahkemeye başvurdum.Ancak avukatımın sölediklerini burada tekrar edeyim.
***5651 sayılı Kanuna atfen TCK.Madde 243: Bilişim Sistemine Girme,Sistemi Engelleme, Bozma, Verileri Yok Etme veya Değiştirme (İşlemiş olduğun suç bu)

Ancak Türk ceza sisteminde şöyle bir adaletsizlik var karşıdaki kişi pisliğin teki ise bu sistem onu pek ırgalamıyor.Kanunlar sadece bizim gibi masum insanlara karşı gaddar.Ancak zaten suç işleyip ceza almayı alışkanlık haline getirmiş olan insanlara hukuk sistemimizin pek bir yaptırım gücü bulunmuyor.Çarını soyduğun kişi senden şikayetçi olmadığını söylediği için günün şanslı isimlerinden birisisin.Ancak ilahi adalet daima yerini bulur.Yaptıklarının cezasını elbet bir gün çekeceksin.Hani derler ya allahın sopası mı var diye?Bence var ama sopayı ne olarak gördüğüne bağlı tabi.Diyarınsesi isimli arkadaşıma hakaret edemezsin.Birçok itemimi o bana sağlamıştır.

Ayrıca şunu söylemek isterim biz o itemleri toplayarak şu anda ayakta ve güçlüyüz.Hayatta bu oyunda arkadaşlık ettiğim hiç kimse başkasının item veya parasına göz dikmemiştir.Ben arkadaşlarımı öyle secerim, deneme yanılma olmaz bende ve seçtiğim bütün arkadaşlarımın sonuna kadar kefiliyim.Hatta düşmanlarımı bile adamlardan secerim, adam olmayanlarla muhatap dahi olmam.Benim dostumda rakibimde değerli insanlardır.Bir ara seninle oyunda eğer bana PM atarsan görüşelim seninde özünde kötü bir insan olmadığını tahmin ediyorum.Belki arkadaş çevren belki imkansızlıklar seni zorlamış olabilir.Eğer burada senin sözlerini dikkate aldıysam sende de bir ışık görmüşümdür.

Arkadaşlarıma sor bende item bitmez birini kaptırır birini yaparım.Hatta sana çok değer veren Y3LIZ ve seni tanıyormu bilmiyorum FIKRET isimli karakterlere bile sorabilirsin.

Şu anda M3L3K e yaptığım itemler eskisinden daha iyi oldu o eski itemlerden beni kurtardığın için sana ne kadar teşekkür etsem azdır.

Okyanus yelpazesi+4(12 zekalı) Şahin kalkanı+9(%20 Ex Bonus+4 efsun daha),+9 Şaman 21 level şaman kaskı, Cennetingözü küpe+8,Cennetingözü bilezik+9,Kristalkolye+4(2000HP,%20 Ex Bonus),Işıksaçan çizme +7(2000HP,%20 Ex Bonus var) 66 lık zırh ve diğer silahlardan burada söz etmeyeyim.Nazara gelebilir.
Gerçek YooSUN

This post has been edited 1 times, last edit by "YooSUN" (Jun 16th 2010, 1:10pm)

Selahaddin

Banned indefinitely

• "Selahaddin" is male
  • "Selahaddin" has been banned

• Send private message

14

Wednesday, June 16th 2010, 2:15pm

LitioN 10 Senelik metin2 oynadım diyiyorsun demek çok şey öğrenmen gerek. Geçen Forumda Bi laf Gördüm Karabalıkta Artislik yapanın Tenhada Özürü KAbul Olmaz. Senin Meselende Bu Diyara Hll Olsun. Foruma Taşıman zaten senin ne kadar kaliteli oyuncu olduğunu gösteriyor. Milletin ŞAhinini, Zırhını Düşürüyorlar adamlar Hiç bir gün öyle bir başlık açmadı. Bi şeytan çıkarma için yaptığın yaygaraya bak, Oyunda iken pm at sana 1envanter şeytan çıkarma verem. Sana Diyecek bi şey bulamıyorum Sen git şimdi dolaptan buzz gibi bi su iç. hadi CAnımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Quoted

RED Was Here !!!

This post has been edited 1 times, last edit by "Selahaddin" (Jun 16th 2010, 2:16pm)

15

Wednesday, June 16th 2010, 2:55pm

Yok be o item icin vurmamıstır sana İsmail Abi uzerinde Damage Rekoru kırmaya calısıyodur :) Hani bi 9-10k duz yeme huyun varya :D krtık delici yarı insan filan Kac vurcam die bakmıstır sen ölmusundur kazayla :D Hak sana Sanada hak ;)
Bir Kişinin Yanlışını Yandaşı Olan Bin Kişi öder...
www.dailymotion.com/video/xdi502_asla-ey…e-yarkysy_music

LoTioN

Banned indefinitely

• "LoTioN" is male

• Send private message

16

Wednesday, June 16th 2010, 4:47pm

LitioN 10 Senelik metin2 oynadım diyiyorsun demek çok şey öğrenmen gerek. Geçen Forumda Bi laf Gördüm Karabalıkta Artislik yapanın Tenhada Özürü KAbul Olmaz. Senin Meselende Bu Diyara Hll Olsun. Foruma Taşıman zaten senin ne kadar kaliteli oyuncu olduğunu gösteriyor. Milletin ŞAhinini, Zırhını Düşürüyorlar adamlar Hiç bir gün öyle bir başlık açmadı. Bi şeytan çıkarma için yaptığın yaygaraya bak, Oyunda iken pm at sana 1envanter şeytan çıkarma verem. Sana Diyecek bi şey bulamıyorum Sen git şimdi dolaptan buzz gibi bi su iç. hadi CAnımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Mesele saytan cıkarma meselesı degıl konuyu farklı yonlere cekıyorsunuz....Helal olsun sızlere be kendı bayragınızdan bırını korumak ıcın nasıl yorum yapacagınızı bılemıyorsunuz tabı kalmadı sarı bayrakta kımse artıstlıgınızı yaparsınız artık sarı bayraktakılere....

Benim şeytan cıkarmaya ıhtıyacım olsaydı elımde şeytan cıkarma olurdu ZEHIR degıl...

Bu konu burada kapanmıştır...

Sağolun bu oyunda 5 yıldır gormedıgım oyun ahlakını 2,5 ay içerisinde gosterdınız bana....

Show Daha Başlamadı...

17

Wednesday, June 16th 2010, 4:55pm

:) guzel kardesım bak adam kımın cocuk oldugunu anlamıs

kardesım adam senın ıcını okumus.daha ne konusuyorsun.dıyarınsesı senın gıbı bırısı degıl.once otur bı dusun seytan cıkarmayı savascılarda mı kullanabılıyo diye.sonra cevabını alınca konuyu ac.ama ıyı dusun:)eyer savascı takıyosa bana bı ara wslık yapıp hedıye eder mısın:)

18

Wednesday, June 16th 2010, 5:23pm

bi item için başkasini kesip onun hakını almak insanlik olmuşsa senin yaptıgın insanlik ama gerçek dunyaya don biraz başkasinin malini almaya ya hirsilik yada gasp denir okadar iyi biriysen başkasinin malina gaspederek buhale geldiğin belli bu o kilavyeyi kullanan kişinin oyundaki çardan az farkının olmasi lazim yazık yazık diyanesi çok yazık

19

Wednesday, June 16th 2010, 5:54pm

Bu Blind denen şu hacker olan mıydı ? Yoksa bi başkası mı :))

İkincisi, Lotion nerde benim sevilmeyişim falan diyorsun ya, kendini öyle bi pohpohlamışsınki, Odin bölümünde açtığın konular verdiğin cevaplar- ne kadar reflü olduğunun göstergesi : ))

Gereği düşünüldü...

Yaz kızım:

Sanık diyarinsesi adlı çar sahibinin hiçbir suçu olmadığına,

LoTioN adlı çar sahibinin 5, 6 ve 7. maddelerde(kendi numaralandırdığı) hâlâ kendini bilmez tavırlar sergilediğine, tavırlarıyla forumda LoTioN çarına puff verilerek, iyice havaya girdiğine,

LoTioN adlı çar sahibinin 3. maddede bilgiçlik taslayarak, kendisini Uriel'den daha bilge kişi olarak görüp, şahısları zan altında bırakma, şahısları aşağılama hareketlerinde bulunmasından dolayı,

BLİND26 adlı çar sahibi avukatının davayı temyize götürmek için karalama kampanyaları yaptığı,

Mahkemece,

Görüldüğü her Allah'ın yerinde LoTioN çarının kesilmesine & BLİND26 adlı karakter sahibinin temyiz isteğinin reddine karar verilmiştir.

Gözlemci notu: Madem dünya kadar dostun var, daha kendi bayrağındaki adama kendini sevdiremiyorsan, diğer ülkelerdekiler niye sevsinler ???
pisman degilim hakim bey
♥♥♥Blind26♥♥♥ :sniper:

20

Wednesday, June 16th 2010, 6:05pm

Sevgili oyun üstadım Losyon, şuralar zehir kılıcı takıyordu değil mi ???? :S Aslan kılcını ise biz savaşçılar takıyor idik... Hmmm, evet evet. Oyunu az çok biliyorum ama savaşçıların aslan kılıcı taktığını biliyorum;) 5 senelik oyun bilgisi, 2 dakikalık ihmâlkârlığa bakar böyle : ))

Sarılarla bi alıp verilen-vermeyilen bi şey olmadı bugüne kadar çok şükür... Yakin dostlarım var içlerinde... ; ) Katta bile yardımcı oluyorduk. Bizzat, ben şahidim. Avr1L'a sor, yalansa söylesin : )) Hakedene hakettiği muameleyi uyguluyoruz, suç mu Losyon abi? :/

Rate this thread