You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

TATAR26

Banned until 17-08-2010

• "TATAR26" is male
  • "TATAR26" started this thread

Server: Anatolia

• Send private message

1

Saturday, June 26th 2010, 8:43pm

77 lwl büyülü silah sura==anatolia

isim TATAR26
hp=75
sp=90
str=63
dex=21

Skiller
büyülü keskınlık=p
parmak darbesi=g5
buyu cpzme=g3
buyulu zırh=g1
ejderha donusu=7
dehset=1
donusum=p
at=21lwl

İtemlerim
1.+9 kale kask
2.+6 karabuyu(+4hız +4savunma +4 korunma) %15 bıcak %10 cıftel %5 hasa hp emılımlı
3.+9 zeytan cıkarma kılıcı (+4savascı +4 nınja +4 sura) 5 efsunlu
4.+9 su perısı( +4 darbe +4 kavrama +4 canawar)
5.+7 zehır kılcı +30 ort (+4 kavrama +4 darbe +4 savascı)
6.+9 sahın kalkanı (sersemlıklı) 3 efsunlu
7.+9 aslanagzı kalkanı ( +8 zeka )3 efsunlu
8.+6 mestheden ayakkabı +2000hp
9.+4 abanoz kolye +2000hp lı
10.+8 cennet kupe 2 efsunlu
11.+9 beyaz altın kupe
12.+8 mor yakut kolye
13.ve savunmalı ıtemlerım %45 kılıc %45 cıftel %45 bıcak savunma

2

Sunday, June 27th 2010, 11:50am

Azıcıkda ss koyarsan daha ıyı olur

RedArmy

Banned indefinitely

• "RedArmy" is male
  • "RedArmy" has been banned

Server: Alesta

• Send private message

3

Sunday, June 27th 2010, 1:47pm

ilgili ss leri alırsak daha iyi yorum yaparız.

Optii

Banned indefinitely

• "Optii" is male
  • "Optii" has been banned

• Send private message

4

Sunday, June 27th 2010, 2:03pm

bilesigine 10 hp emilimi kaskınada 10 hp emilimi ve zehirlenme getirirsen eksigin yok gibi
LoSt

5

Sunday, June 27th 2010, 6:16pm

bilesigine 10 hp emilimi kaskınada 10 hp emilimi ve zehirlenme getirirsen eksigin yok gibi
Kaska 10 Hp Emilimi ? Ciddi Olamazsın ?

Optii

Banned indefinitely

• "Optii" is male
  • "Optii" has been banned

• Send private message

6

Sunday, June 27th 2010, 6:28pm

Kaska 10 Hp Emilimi ? Ciddi Olamazsın ?
oyuna arada sırada giriom unutum vala kaska hp emilimi gelip gelmedigini :D
LoSt

TATAR26

Banned until 17-08-2010

• "TATAR26" is male

• Send private message

7

Monday, June 28th 2010, 3:01pm

Quoted

+9 karabuyu calısmalarım sonucu ss dekı karabuyu +8 den bu hale geldı:S ayrıca kale kaskımı dusurdum kotu nıyetlı ıken:S

This post has been edited 1 times, last edit by "TATAR26" (Jun 28th 2010, 3:03pm)

8

Monday, June 28th 2010, 10:59pm

Karakterin itemler acısından skiller acısından imrenilecek durumda.Ama statulerin de takıldım.Dex olmadan rahat kasilio musun?Eger kasilamiosan dusur biraz str yi.
Her yol senin için, adımı atman için.
Herkes senin için, yoluna çıkmak için.
Zorluklar o biçim ve kolaya kaçan için.
Her şey senin için, vaktini iyi geçir.

Sansar Salvo

TATAR26

Banned until 17-08-2010

• "TATAR26" is male

• Send private message

9

Tuesday, June 29th 2010, 12:03am

Daha önce 3dex 1 str gittim hep ama baktım ki dex ,in bana oyle sanıldıgı kadar bır yararı yok daha sonra dexı dusurdum ve str ye yüklendim.Şu an dex 66 str 16 oldu şunun farkına wardım bızım buyulu keskınlıgımıs war yanı ben vurdugum degerın %12 sını gerı hp olarak alıyorum bu demek oluyor kı ne kadar cok vurursan o kadar cok hp gerı gelıcek e madem marıfet cok vurmakta o zmn dex ten gelecek defans olmasada olur. su an ben elımdekıyle düz 1.5 k vuruyorum her vurusumun %12 sı yanı 180 hp gerı yuklenıo bu yuzden dex ın faydasız oldugunu dusundum su anda cok mutluyum.

10

Tuesday, June 29th 2010, 9:15am

Daha önce 3dex 1 str gittim hep ama baktım ki dex ,in bana oyle sanıldıgı kadar bır yararı yok daha sonra dexı dusurdum ve str ye yüklendim.Şu an dex 66 str 16 oldu şunun farkına wardım bızım buyulu keskınlıgımıs war yanı ben vurdugum degerın %12 sını gerı hp olarak alıyorum bu demek oluyor kı ne kadar cok vurursan o kadar cok hp gerı gelıcek e madem marıfet cok vurmakta o zmn dex ten gelecek defans olmasada olur. su an ben elımdekıyle düz 1.5 k vuruyorum her vurusumun %12 sı yanı 180 hp gerı yuklenıo bu yuzden dex ın faydasız oldugunu dusundum su anda cok mutluyum.
çok doğru bir yorum bende str yi fulleme yolunda gidiyorum.

11

Tuesday, June 29th 2010, 9:51am

Çok haklısın ben hiç işin bu boyutunu düşünmemiştim ama bazı arkadaşlarda str sıfırlayıp dex e veriyo çok memnunum diyo daha rahat kasılıyorum dio bu büyülü silah sura gelişimi çok karışık ?( ?(

12

Tuesday, June 29th 2010, 10:01am

En mantıklısı bu bencede ne kadar çok hasar verirsek o kadar iyi dex vermek bana biraz saçma geliyor bende STR gidiyorum gayet memnunum hiç bir şeyde de zorlanmıyorum bana göre ne kadar vurursak o kadar Hp ki '' en iyi savunma saldırıdır '' felfesini benimseyen biriyimdir. gayet güzel heleki şu periye bayıldım
Boşuna Çekilmedi Bunca Çile, İçiyoruz Gündüz Gece
Haykırdık Ama Duymadı Hiç Kimse ,Peşindeyiz Her Yerde
Zaten Aşklar Hep Yalan Dolan, Sonu Hep Acı Hüsran
Bize Her Sevdadan Geriye Kalan, Sadece GalataSaray

13

Tuesday, June 29th 2010, 9:27pm

Merhaba

Sizlerin yorumlarını okudum. Birçoğunu doğru buldum. Bir de kendi fikrimi paylaşmak istedim. Dex'in de Str'nin de kendi açısından çok büyük faydaları var. Ben hala dex'in daha yararlı olduğunu düşünüyorum. Çünkü sizin bir konuda yanılgı içinde olduğunuzu düşünüyorum. Dex sadece savunma stadı değildir büyülü silahlar için neden mi? Çünkü 9 Dex= 10 Atak, 9 Str=18 Atak. Dex'in zarar azalması ve savuşturma bonusları ile birlikte daha yararlı olduğunu düşünüyorum. Bu demek değildir ki İlk önce Dex'in 90 olması gerektiğini düşünüyorum. Bence kılavuzda belirtildiği gibi 50 hp 90sp den sonra dex 55 oluncaya dek 3 dex 1 str ondan sonra full str vermek. Bu sayede hem dexin bonuslarını kazanmış olacağız hem ataktan düşmemiş hem de HP'yi 90 yapmamaktan doğan savunma açığımızı, zarar azalması + savuşturma özellikleri ile(dex ile verilen) kapamış olacağız. Bir de bu şekilde düşünmenizi tavsiye ederim. İyi oyunlar.
Topun peşinde mutlu olmayı öğrenemeyip, onun yerine karşı renkleri tutanın kafasını kırmaya çalışmaktan kendimizi alabilirsek, oyunun aslında bir mutluluk kaynağı olduğunu keşfedebiliriz.

This post has been edited 2 times, last edit by "emre1147" (Jun 29th 2010, 9:31pm)

Respect4Ever

Banned until 30-11-2009

• "Respect4Ever" is male

Server: Artemis

• Send private message

14

Wednesday, June 30th 2010, 6:59pm

itemlerin ve skillerin gayet güzel.büyülü silah gelistirmesi zor bir karakterdir.statüler konusunda cok farklı fikirler ortaya koyulmustur.Sana tavsiyem kendi kararını kendin ver ve hangisi senin için daha iyiyse ona göre statülerini dagıt.Tebrik ederim..Basarılarının devamını dilerim...
Sular Yükselince Balıklar Karıncaları Sular cekilince de karıncalar balıkları yer.Kimin kimi yiyecegine suyun akısı karar verir.Suprax 67 Lv Büyülü Silah :)

TATAR26

Banned until 17-08-2010

• "TATAR26" is male

• Send private message

15

Wednesday, June 30th 2010, 11:18pm

lwl up 78 :)

yorum ve tavsıyelerınız için teşekkür ederim arkadaşlar...

kutsal_xx

Banned until 06-06-2010

• "kutsal_xx" is male

• Send private message

16

Thursday, July 1st 2010, 12:02am

tatar senın bilgi almana gerek yok bence:S
o nası exp kasmak anlamadım:D:D
yanında 69 adam kasarken 72den 78 oluyon 4gun ıcınde:D
ALLyez0nme

anlamı:

Bir Ben Bir Neden Bir Beden

TATAR26

Banned until 17-08-2010

• "TATAR26" is male

• Send private message

17

Thursday, July 1st 2010, 9:29am

tatar senın bilgi almana gerek yok bence:S
o nası exp kasmak anlamadım:D:D
yanında 69 adam kasarken 72den 78 oluyon 4gun ıcınde:D
Bu konuda yanlışın war işte! Kuzenim yeni bi çar açtı aynı benım gıbı buyulu sılah bende onu aldım katta 67 lwl yaptım 3gunde ama ozmn benım lwl 75 tı kuzen 67 lwl olana dek ben 77 oldum . 78 e surgunde kastım exp wardı bende lwl alıyım dedım :)

LoTioN

Banned indefinitely

• "LoTioN" is male
  • "LoTioN" has been banned

Server: Odin

• Send private message

18

Friday, July 2nd 2010, 12:51am

arkadaşlar dusundugunuz gıbı degıl dex daha onemlıdır buyulu sılahta ama tabıkıde katta kasmayı bırakana kadar...Buz zındanında kasmaya başlayacaksanız Dex ful olacak şimdi sızlere 75 lvl de ıkı dagılım gosterecegım bu benım sıfırlamadan oncekı statulerım

HP 90 SP 90 STR 68 DEX 1

suankı statu durumum ıse

HP 50 SP 90 STR 8 DEX 90

Bu ıkı statu dagılımının vuruş degerlerı AYNI ama buz zındanı ve Pvp yanı Vs lerde daha guclu ve daha az damage alıyorsunuz ben en son gordugunuz Hp 50 Sp DEX ful STr ye sımdı vermeye başladım 75 lvlde kasmıyorum Bk okuyorum ama buz zındanında cok rahat bu statu ıle kasabılıyorum ve bılmıyorum vıdeolarımı ızleyenler varsa 75 lvlde bır savaşcıyla yaptıgım vıdeolar arasında cok fark var onceden bedensel savaşcı karakterını 3vsde bır kere yatırabılıyorken (arena savaşında) suanda canım yarıda buyu cozmesız yatırıyorum ben DEXın cok faydasını gordum herkese tavsıye ederım ama sunu unutmayın at ustunde kasmayı bırakacaksanız dexı fulleyın

Aşagıdakı vıdeoyu ızleyın nedemek ıstedıgımı anlarsınız sıkıllerım ve sılahım cok kotu oldugu halde aldıgım hasara ve vurdugum hasara bakın elımdekıde kasmalık sılah savaşcı tası yok...

Show Daha Başlamadı...

Kara Büyü Zırh +9 :thumbup:

TATAR26

Banned until 17-08-2010

• "TATAR26" is male

• Send private message

19

Friday, July 2nd 2010, 12:27pm

koyduğun videoyu izledim senin adına üzüldüm kendinden çok düşük bi savaşçıyı zehirlemene rağmen zor kesiyosun ben senin ws yaptığın lwlde 8 savaşcıya karşı tek ws atıyorum.bence kendini daha geliştirmen gerekiyo.

LoTioN

Banned indefinitely

• "LoTioN" is male
  • "LoTioN" has been banned

Server: Odin

• Send private message

20

Friday, July 2nd 2010, 12:42pm

koyduğun videoyu izledim senin adına üzüldüm kendinden çok düşük bi savaşçıyı zehirlemene rağmen zor kesiyosun ben senin ws yaptığın lwlde 8 savaşcıya karşı tek ws atıyorum.bence kendini daha geliştirmen gerekiyo.

2,5 aylık car bu kadar oluyor bk okumuyor zaten bırde vslık sılahı yok dıkkat etıysen sersemlık cok yedım senın dedıgın yerde dıkkatlı ızlersen anlarsın vuruşlarımda cok kotu ama aldıgım hasara dıkkat edın 1 1 2 2 vuruyor

Show Daha Başlamadı...

Kara Büyü Zırh +9 :thumbup:

This post has been edited 1 times, last edit by "LoTioN" (Jul 2nd 2010, 12:44pm)

Rate this thread