You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, May 26th 2011, 11:33pm

Okcu ninja mı Bıcakcı ninja mı acayım

Merhaba arkadaşlar Size bşey danışıcam 61 lwl suram var büyülü silah...onu bırakıp biraz vs ye yönelk karakter açmaya yani ninja açmaya karar verdim kasması sorun deil Her türlü kasarım...Şimdiden Depoyu Full dönüşüm ve Beceri kitabıyla fulledm Kürelerde mevcut İtem sıkıntım yok 15 becerili syh arıom bide güzel bi zırh..Yanlız beni düşündüren Okcu mu olaym yoksa bıcakcı mı 2 side süper karakterler grafik olarakta skil görünüşleri cok hoşuma gidior Sizce hangisi daha iyidir bazıları okcu dior bazıları bıcakcı dior..Kimi okculara sordugumda ise Pişman olduklarını keşke bıcakcı açsaydım dedklerini duyuyorum...sizce 2 sinin avantajlarını ve dezavntajlarını sölerseniz sevinrm..

2

Friday, May 27th 2011, 12:00am

Herkesin istediğini yapabileceği bir yerde hiç kimse istediğini yapamaz

Rate this thread