You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, June 1st 2011, 11:41am

Liderin Notu Biyolog Görevi

Normalde böyle konular açmam kendimi sabırlı diye bilirim ama artık burama geldi desem yeridir ?(

Sayın 90+ arkadaşlarım sizlere tavsiye vermek belki haddime değil 77 level olarak ama açıklığa kavuşturmak istediğim konu bu notları düşürme yönteminiz tarzınız ve seçim hakkınız ^^

Bunu sadece kendim için söylemiyorum 8| Tüm boss kesen sandık kazanmaya çalışan geçim kaynağını sağlayanlar adına söylüyorum eminim hepsi benle aynı fikirdedir :rolleyes:

Uzun zamandır boss kesiyordum herkes bilirki bi çok olay olur ama yaklaşık 1.5 aydır boss kesmiyorum bilen bilir beni (Zzyzx), bugün resetten sonra gidip bi dokuzu yoklayım dedim, isim veriyorum ısrarlada vermekte istiyorum :miffy: Sarı Bayrak Scorpus gelmiş görev için dokuz kuyruk kesiyo tmm kessin eyvallah zaten bir iki taneye bişi diyecek değilim demeyede hakkım yok belki :) ama daha önce 10 defadan fazla karşılaşmışızdır ve de aşağıda söyliyceklerimin aynısını aynen onada iletmişimdir :!: ya inattan ya eziklikten yada başka bişiden mi bilmiyorum :fie: ama hala ısrarla gelip alternatifini anlatmama rağmen nadiren ruhtaşı ve sandık atan bossu ki ben buna heba etmek diyorum :( dokuz kuyruk kesiyo. Hadi tmm görev var da tmm keste ben gitmiş dalmışım zehirlemişim zaten dokuzun hp yarı olmuş a be akıllı o sana not atarmı :?: git başka ch kes dokuzmu yok geliyo önce beni kesiyo sonrada dokuzu kesmeye çalışıyo onuda zar zor kesiyo :gamer:

Gelelim daha önceki karşılaşmalarımızda Scorpus a kaç defa söylediklerime çoğu zamanda dinlemeden gitmiştir :sleeping: Lisan mı yok acaba dedim yüzük de takıp anlattım ama ne fayda :sleeping:

Bu kısım tüm 90 levelleri ilgilendiriyoki şahidim eski adıyla omerkaraslan dır şimdiki DoubleNinja nın sahibi ki benim sayemde o görevi bitirdiğini söyleyip sonradan beni gördüğünde teşekkür etmiştir. Bende ona anlayışından dolayı teşekkür ediyorum :)

Arkadaşlar Lider Notu düşürecekseniz, Tapınak son katta Hayalet Lider diye gereksiz hiç bişi atmayan boss sınıfında bi yaratık var kesilmeyince 1ch de 3 taneye kadar çıkıyor. 4 ch de 12 tane eder ki kesince içinden Karanlık Lider çıkıyor yani 24 taneden lider notu düşürmeyi denemek demek. Kimse de bunu bilipte kesmiyor bilenlere bi diyeceğim yok onlar zaten çoktan o görevi bitirmişlerdir ;) yapacağınız bot pazarından 5m ye bi küre alıp gidip kafanız rahat kesiceksiniz bunu burda ifşa etmemi istemeyenlerde olacaktır şu an ordan görev yapan vardır ama emin olun orası herkese yeticek kadar boss içeriyor. Ayrıca 90 level olmuş birisi dönüşümle bu yaratığı kesemeyecek de değildir. Şimdi size soruyorum Scorpus'a bunları anlatmama rağmen hala 4 tanede şansını denemesi ne kadar akıl işi ve bizim gibilerinden ekmeğiyle oynaması ne kadar doğru.

Bu karanlık lider olayını öğrendikten sonra 90+ 4 kişiye anlattım ve aksatmadan en kısa zamanda bitirdiler.
Adam istediği yerde keser karışamazsın diyenlerde olacaktır ama empatiyle tekrar düşünmelerini rica ediyorum :S
Saygılarımla...

:ninja: Zzyzx :ninja:
Savulun :gamer: Ninjaaaaaa :ninja: Geliyorr....

Zzyzx

This post has been edited 3 times, last edit by "FatalRyhme" (Jun 1st 2011, 11:44am)

Honey

Bera

• "Honey" is female
  • "Honey" has been banned

Server: Ergenekon

• Send private message

2

Wednesday, June 1st 2011, 12:36pm

scorpus 9 kuyru zar zormu kesıyor :) güldürme isdersen ...
Bilmediklerimi Ayağımın Altına Koysaydim Başım Göğe Değerdi 8)

MasteRYupO :love:

3

Wednesday, June 1st 2011, 6:56pm

daha mantıklı yorum lütfen :fie: olayı neresinden anlamışsın anafikir orası değil :) ben gördüğümü söyledim
Savulun :gamer: Ninjaaaaaa :ninja: Geliyorr....

Zzyzx

This post has been edited 2 times, last edit by "FatalRyhme" (Jun 1st 2011, 6:57pm)

Rate this thread