You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

41

Wednesday, November 19th 2008, 9:00am

Bende Savasci Oynuyorum Ama Çok Rahat Şura Kesiyorum Kendi Lvlerimi Genelde Biz Savascilar Her Silahta Savasci Tasi Olmasini İSteriz ama Gider Şura Vs Atariz Şuraya Karsi Koruma Kullandiginda Bi Sorun Olmuyor Hersey Savasci Degil:D
YaRaMasZ1911 Yakında bu isimi çok fazla duyacaksınız

42

Wednesday, November 19th 2008, 3:26pm

O Kadarda Olsun Yeni Kara Büyü Sura Kasmaya Başladım Ölüm Kasmak Sadece Vsde İşe Yarıyor O Kadarda Olsun Başka Hiçbir Özelliği Yok Yüksek Lvl Suralardan Kendileri Kasan Varsa Hayret Ederim Yani
Manas: |ToXiT(57 lvl Kadar)PoWeR | -| KinGDooM - Brisbia |
Alesta:L4N3TL3

Metin2'ye Uzun Bir Ara...

43

Tuesday, November 25th 2008, 12:14am

.

Bende Savasci Oynuyorum Ama Çok Rahat Şura Kesiyorum Kendi Lvlerimi Genelde Biz Savascilar Her Silahta Savasci Tasi Olmasini İSteriz ama Gider Şura Vs Atariz Şuraya Karsi Koruma Kullandiginda Bi Sorun Olmuyor Hersey Savasci Degil:D

Gel bide beni kes bakayım çok rahat bir şekilde:)
Sura vs için yapılmış bir karakter.
İki yönde gelistirebilirsin ya kolay kasmak yada kolay adam kesmek.
2 türde sura yapabilirsin yatmayan ama yatıramayan(Bu suralar 70leveldan sonra süper olur işte)Yada savunması olmayan ama karşıdakine vurma fırsatı vermeyen(Bu da ben oluyorum en iyi savunma saldırıdır rakibi 5 sanıye içinde yıkıyorsan savunmaya ne gerek vrki sadece skillerini izliyecek)
Vs lerde ilk kullanılması gerekn skill bnce ates vurus çünkü tuşa bastığınız an dmg. verir.Adam hamle yapsa dahi siz vurmus olursunuz.Daha sonra karanlık vurus hayalet vurus ve en son karanlıık küre.Küreyi vurduktan sonra karanlık vuruşun dolmus olması gerekmektedir(Dolmamıssa suranız yeterince iyi değil demektir) karanlık vurusu 2.vurusunuzda genelde adam yerde olur.
Yada ilk küre ile başlarsınız rakip 3k civarı bir dmg. yiyince zaten direk ohaa fln yazmaya başlar bida size vurmaya çalışmakla uğraşmaz:)
Oyun artık bu tiplerle dolu olduğu icin ya vs de sohbet ediyorlar yada ata binip kaçabilceklerini sanıyorlar...

44

Tuesday, November 25th 2008, 7:19am

CEVAP: .

2 türde sura yapabilirsin yatmayan ama yatıramayan(Bu suralar 70leveldan sonra süper olur işte)Yada savunması olmayan ama karşıdakine vurma fırsatı vermeyen(Bu da ben oluyorum en iyi savunma saldırıdır rakibi 5 sanıye içinde yıkıyorsan savunmaya ne gerek vrki sadece skillerini izliyecek)
Vs lerde ilk kullanılması gerekn skill bnce ates vurus çünkü tuşa bastığınız an dmg. verir.Adam hamle yapsa dahi siz vurmus olursunuz.Daha sonra karanlık vurus hayalet vurus ve en son karanlıık küre.Küreyi vurduktan sonra karanlık vuruşun dolmus olması gerekmektedir(Dolmamıssa suranız yeterince iyi değil demektir) karanlık vurusu 2.vurusunuzda genelde adam yerde olur.
Yada ilk küre ile başlarsınız rakip 3k civarı bir dmg. yiyince zaten direk ohaa fln yazmaya başlar bida size vurmaya çalışmakla uğraşmaz:)
Oyun artık bu tiplerle dolu olduğu icin ya vs de sohbet ediyorlar yada ata binip kaçabilceklerini sanıyorlar...

haklısın anlıyorum seni vs için yapılmış diyorsun da vs lerde mavi pot basmayan sura görmedim su ana kadar :) depo önünde ya da köy meydanında vs yapmak kolay buyur seni bir de müzisyen yuwhana alalım orda bir vs dene :D:D 55 lvl sura bni kesse ne olur kesemse ne olur sonuçta örümcek zindanında onu gene ben kasıyorum :):):) 50 lvl olmama rağmen ordaki örümcekler bni kesemiyor :)
Hepsine hükmedecek Bir Yüzük, hepsini o bulacak
Hepsini bir araya getirip karanlıkta birbirine bağlayacak
Gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda

45

Wednesday, November 26th 2008, 11:15am

CEVAP: CEVAP: .

haklısın anlıyorum seni vs için yapılmış diyorsun da vs lerde mavi pot basmayan sura görmedim su ana kadar :) depo önünde ya da köy meydanında vs yapmak kolay buyur seni bir de müzisyen yuwhana alalım orda bir vs dene :D:D 55 lvl sura bni kesse ne olur kesemse ne olur sonuçta örümcek zindanında onu gene ben kasıyorum :):):) 50 lvl olmama rağmen ordaki örümcekler bni kesemiyor :)
Ben Wslerde Mavi basmiom ne olcak şincik :D:D Skil atmasam KArsimdaki savasci mavi basar :D:D

46

Wednesday, February 18th 2009, 8:56am

icti inanmadım nasıl oluour zihinsel kara büyü suryaı yenıyor +66

sen getir o o savascını ben onu 38 lwl suramla yenecem o savascının 66 lwl surayı yıkamaz eger kı sura statulerını yanlıs verıp ezık olursa oarasını bılemem :)

47

Wednesday, February 18th 2009, 11:15am

CEVAP: CEVAP: azik ama bazen cok güclü

Az önce 42 lvl zihinsel savasci 66 lvl surayi kesti ama pot icti inanmadım nasıl oluour zihinsel kara büyü suryaı yenıyor +66
Pot basarsam bende 44 lvl suramla 90 level savaşçıyı alırım :)
aynen katılıyorum ben sadece mavi basarak 40 lvl olmama rağmen 61 lvl savaşçıya kadar rahat rahat kesiyorum ayrıca bi arkadaşın dediği çok doğru dex yerine sp ye verseler büyü güçleride savunmalarıda artar ayrıca soğutma taşı ile skilleri arasındaki zmnı kısaltabilirler aslında doğrı item dizerlerse 2 hale bile atabilirler vs lerde çok işlerine yarayabilir
her yerde karabüyü yenilmez diyip duruyolar ama bu çok yanlış sadece insanlar sadece bi yönde kendilerini geliştiriyolar...
örneğim shamanlar inanılmaz derecede sağlamlardır özelliklede iyileştirme shaman kesmek çok zordur +4 soğutma taşı +9 kolye ile ve full sp ile master iyileştirme skili neredeyse arka arkaya basılabilir diğer bi shaman ise aynı şekilde neredese saniyede skil atabilir buda mükemmel bi oran aynı zmnda hendilerine verdiği kritiklede durdurulmaz olabiliyolar ;)
savaşçıların şamar oğlanı olmasına sebep sadece kendilerinden kourunmalarıdır ;)

48

Wednesday, February 18th 2009, 10:22pm

evet ateş hayleti we MAWİ POT :cursing:
O ARTIK EFESTE

battle 4ewer :evilgrin:

eger düşman yoksa bilki savaş olmaz.kula yaltaklik edenler dost sayılmaz :sleeping:

49

Wednesday, February 18th 2009, 11:52pm

Hepinizin düşünceleri saygı duyalım arkadaşlar cok güzel bir konu böyle fikirlerin gelmesi sizin acınızdan fikir zenginligidir çok güzel :thumbup: daha gelsin devamını getirelim

50

Thursday, February 19th 2009, 4:06pm

Savaşçıların ve diğer karakterlerin yenilme nedeni ateş hayaleti olsa gerek :D :D

51

Thursday, February 19th 2009, 4:20pm

z suralar anca bizi kese 55lvllik bi sura 2 ork slotun

beyler yazilanlar biseyler anladim diyelim

ama bi gercek
SURALAR savascilarin rakibi olamaz bosverin sizi kessin sadace bi onu yapabilir

İste savasci cari olan kardeslerim bizim kastigimiz suralar anca bizi kese 55lvllik bi sura 2 ork slotunu kesemiyo sonrada savasci kesiyom die dolaniyorlar birakin dolansinlar en azindan bizi orklar kesemiyo :D::::D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D::

suralar kendi kasilamayacak kadar zavalli yaratiklardir.
Ben 56 lvldeyken- 8 slot ork kestiğimi bilirim Etrafımda toplam 24 tane yaratık kesiyordum
Tabi hiçkimse beni kasmadı, taaki 60 olana kadar
Sadece lonca başkanı 3 küre dolduracak kadar kastı beni
VS ci olarak yetiştirdim kendi karakterimi, demekki suralarda kasabiliyorlarmış tek başına
inanınki 8er slot ork kestiğimde KS yapan 50 lvl savaşçılardan tutn ninjalara kadar herkes ks yapıyorlardı
savaşçılarda beni kas deyip duruyorlardı
dediğiniz örtüşmüyor kardeşim :sleeping:

52

Thursday, February 19th 2009, 5:31pm

beyler yazilanlar biseyler anladim diyelim

ama bi gercek
SURALAR savascilarin rakibi olamaz bosverin sizi kessin sadace bi onu yapabilir

İste savasci cari olan kardeslerim bizim kastigimiz suralar anca bizi kese 55lvllik bi sura 2 ork slotunu kesemiyo sonrada savasci kesiyom die dolaniyorlar birakin dolansinlar en azindan bizi orklar kesemiyo :D::::D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D::

suralar kendi kasilamayacak kadar zavalli yaratiklardir.
suralar kendini kasar kasarda sizi kullanarak kasmayı seviyolar ayrıca madem o kadar acisiz neden her lonca lideri suralara gelip loncama gel lütfen senin gibi adamlara ihtiyacım var fln diyolar ;)
acizden yardım isticek kadar ve ona laf edicek kadar acizden de öte yaratıklarısınız ;)
ben savaşçı şura karabüyü büyülü silah tartışmasını sevmem ama kaşınıyosunuz

53

Saturday, February 21st 2009, 4:05pm

:)

bi savasci suradan ne kadar korunabilirki bunu size soruyorum.
Ateş hayaleti grand olduktan sonra ne kadar korunabilir?
Savasci desen kisa bi sürede +60 oluyo ama suralar kasamiyo o kadar olsun artik arkadasim

54

Saturday, February 21st 2009, 10:30pm

CEVAP: azik ama bazen cok güclü

Az önce 42 lvl zihinsel savasci 66 lvl surayi kesti ama pot icti inanmadım nasıl oluour zihinsel kara büyü suryaı yenıyor +66

22 Lvl Kara büyü sura yım 30 lvl zihinsel savasciyi yatiriyorum desem
Na Sar et méne o'lura Ca lis se nind éol urr
Artık o Bir Sura.. Ve Büyülü Silah.. Yeni Bir Sura Doğuyor ( Yada geliyor mu desem ) :D

RyuKenn

Banned until 02-09-2010

• "RyuKenn" is male
  • Send private message

55

Monday, February 23rd 2009, 2:27am

tek sebep!

suraların kendinden yüksek lvlleri yıkma sebebi ( karabüyü için )şüphesiz karanlık korumadır çünkü alınan hasarın büyük bi kısmını spye çevirdiği için hp kaybını önlemektedir. O yüzden büyü hasarı fazla oldugu ve hp az gittiği icin karşı rakibi almaktadır. Ben 50 lvl ninjaym 49 lvl kara büyü arkadasim var tam bi ws yaptıgımızda 6500 gibi bi hpsi kalio geriye 10,5k hpden. Ama karanlık koruma acmadan yaptıgımızda
ben alıyorum. O yüzden suraların ayakta kalmasını karanlık korumaya baglıyorum.
NİNJA BİR SANATTIR! HERKES KULLANAMAZ!

56

Monday, February 23rd 2009, 8:11am

CEVAP: tek sebep!

suraların kendinden yüksek lvlleri yıkma sebebi ( karabüyü için )şüphesiz karanlık korumadır çünkü alınan hasarın büyük bi kısmını spye çevirdiği için hp kaybını önlemektedir. O yüzden büyü hasarı fazla oldugu ve hp az gittiği icin karşı rakibi almaktadır. Ben 50 lvl ninjaym 49 lvl kara büyü arkadasim var tam bi ws yaptıgımızda 6500 gibi bi hpsi kalio geriye 10,5k hpden. Ama karanlık koruma acmadan yaptıgımızda
ben alıyorum. O yüzden suraların ayakta kalmasını karanlık korumaya baglıyorum.
onun etkiside var fakat en büyük etki atak ve savunma şekillerinden ötürü yani biz büyü ile seri saldırırız sp miz bitince öldük demektir çünkü str ye hiç vermeyiz.biz seri seri büyülerle saldırırız koruma ile gelen hasarı düşürür ve en önemlisi araklıksız olarak hayaletle saldırır ;) karşıdaki rakibinde büyü savunması olmadığından biz kazanırız...

57

Monday, February 23rd 2009, 7:14pm

büyü savunması suraları yenmenin tek yolu ve tramola da bir vs izledim bir zihinsel savascı 65 lwl 2 tane 72 lwl surayı yatırdı ruh vurusu ve guclu beden grandmıs büyü savunması tam hatırlamıorum ama gerçekten fazlaydı vs bittiğinde bir pot bile basmadan yeni bir surayla vs ye basladı onu da yendi yani büyü savunmalı itemlerin fiyatı coğu serverda bilinmiyor ama yakında hepsi çok pahalı olacak...

ama düşüncem bir surayı büyü savunmalı bir okcunun kesmesi gerçekten kolay cunku muazzam hasarlar weriyor okcular...

58

Tuesday, February 24th 2009, 9:47am

büyü savunması suraları yenmenin tek yolu ve tramola da bir vs izledim bir zihinsel savascı 65 lwl 2 tane 72 lwl surayı yatırdı ruh vurusu ve guclu beden grandmıs büyü savunması tam hatırlamıorum ama gerçekten fazlaydı vs bittiğinde bir pot bile basmadan yeni bir surayla vs ye basladı onu da yendi yani büyü savunmalı itemlerin fiyatı coğu serverda bilinmiyor ama yakında hepsi çok pahalı olacak...

ama düşüncem bir surayı büyü savunmalı bir okcunun kesmesi gerçekten kolay cunku muazzam hasarlar weriyor okcular...
ok ve yayın verdiği hasar tartışılamaz bende 20 lvl +9 yay var 200 civarı vuruyo bu azımsanmicak bi rakam bence :D
ve büyü savunması %50 nin üzerinde olmadan 2 72 char deviremez burda bi hata var neden dersen o lvlde neredeyse sp 120 yi rahat geçmiştir hp deseniz rahat 7 k dır dex yüksek oranda savuşturma sağlamıştır 72 de =4 master hatta bi skilde 4-5 puan verilmiş olur bu durumda şöyle özetliyim gzl kardeşim o lvlde sura 2 sn de bi karanlık vuruş atabilir buda =hayaletle birlikte master da 2 sn toplam hasar 2-3 k ya tekabul eder bunu 2 ile çarparsan 4 k bunun %50 büyü savunmasıyla 2 k ya düşürse 2 küre yese masterdan 2 k da o yapar yine 2 k yer savunmada eriyerek ve tabi bu arada hayaletler bi daha vurmuştur tabi karanlık vuruşta ardından vurulur ardından hayalet vuruş ve ateş vurşu yani özetle %50 büyü savunmasıyla o 2 sura totalde rahat 10 k dan fazla hasar verirler rakibe savunmalarda erimiş haliyle savunmayı saymazsanız çok rahat 30 k vurur yani o dediğin vs çok zor (yani bence :D)

seeker

Maymun Lordu

• "seeker" is male

Server: Agamemnon

• Send private message

59

Tuesday, February 24th 2009, 12:17pm

Bir lonca lideri akıllıysa Sura alır.Bir savascı diğer bir savascıyı alana kadar Bir sura 3-4 savascıyı yere seriyor.Siz ona yaklaşan kadar o zaten sizi yere sermiştir.
Oyun bittiğinde şahda piyonda aynı kutuya konur.

60

Thursday, March 5th 2009, 10:36am

ok ve yayın verdiği hasar tartışılamaz bende 20 lvl +9 yay var 200 civarı vuruyo bu azımsanmicak bi rakam bence :D
ve büyü savunması %50 nin üzerinde olmadan 2 72 char deviremez burda bi hata var neden dersen o lvlde neredeyse sp 120 yi rahat geçmiştir hp deseniz rahat 7 k dır dex yüksek oranda savuşturma sağlamıştır 72 de =4 master hatta bi skilde 4-5 puan verilmiş olur bu durumda şöyle özetliyim gzl kardeşim o lvlde sura 2 sn de bi karanlık vuruş atabilir buda =hayaletle birlikte master da 2 sn toplam hasar 2-3 k ya tekabul eder bunu 2 ile çarparsan 4 k bunun %50 büyü savunmasıyla 2 k ya düşürse 2 küre yese masterdan 2 k da o yapar yine 2 k yer savunmada eriyerek ve tabi bu arada hayaletler bi daha vurmuştur tabi karanlık vuruşta ardından vurulur ardından hayalet vuruş ve ateş vurşu yani özetle %50 büyü savunmasıyla o 2 sura totalde rahat 10 k dan fazla hasar verirler rakibe savunmalarda erimiş haliyle savunmayı saymazsanız çok rahat 30 k vurur yani o dediğin vs çok zor (yani bence :D)
gerçekten bende öyle düşünüyorum ama anlamadım bende gerçekten o vs. yi izledim ve suralar yattı !! ruh vuruşuna kritik geldi sordum kac vurdun diye 10k vurdum dedi suralar skillerini atamadan bir kritikli grand ruh vuruşuyla yatırdı... yani benim yalan söylemeye ihtiyacım yok savaşçıyıda korumuyorum ben zaten okçu ninja oynuyorum.

ve böyle anlatmışsın ama o savaşçı onların vurmasını mı bekliyor sence ? yani kritik geldi yukarda belirtmemişim ama kritikle rahatça yatırdı.ve savunmalar niye eriyor onu da anlamadım yani büyü savunması %50 üzerinde olduğu kesin yoksa gerçekten imkansız ama ateş hayaleti savunma tanımıyor sadece diğer skiller bariz savunmaya göre az vuruyor benim ninjamda ateş hayaletini açan suranın başka hiçbir skilli canımı hiç oynatmıyor mesela sadece adam kendi sp sini harcıyor .

Rate this thread