You are not logged in.

New Page 1

GM Başvurusu: Açık  (1)

MOD Başvurusu: Açık  (2)

WİKİ Başvurusu: Açık  (4)

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, August 2nd 2011, 11:53pm

Kaç Yıl Oldu ?

• Alman ilaç firması Bayer, Aspirini üreteli 122 yıl...
  • Sharon Emel, ''Temel İçgüdü'' filmine özenerek,yatağa bağlayıp seviştiği kocasını 28 bıçak darbesiyle ağır yaralayalı 16 yıl oldu...
  • ABD başkanlığına şeçilen William Henry Harrison, çok soğuk bir günde Washington'da açık havada düzenlenen göreve başlama töreninde şapka ve palto giymeyi reddederek yaptığı uzun konuşma sonucu zatürre oldu... Yeni başkan sadece bir ay görev yaptıktan sonra öldü.171 yıl oldu...
  • George W Bush "Neye inandığımı biliyorum. İnandıklarımı ve inanmadıklarımı dile getirmeye devam edeceğim. İnanıyorum ki inandıklarım doğru." diyerek inanılmaz bir konuşma yapalı 10 yıl oldu...
  • Tom ve Jerry kavga etmeye başlayalı 71 yıl oldu...
  • TRT Eurovizyon Şarkı Yarışmasında, Yunanlı şarkıcı sahneye çıktığında yayını keserek, ''Memleketim'' şarkısını çalalı 35 yıl oldu
  • Asena ''Salak olabilirim ama aptal asla!'' diyerek değişik bir sınıflandırma alıgısı olduğunu göstereli 6 yıl oldu..
  • Asenanın vurulmasının ardından dokturu '' Asena biliyorsunuz bir dansöz,ayaklarıyla hareket eden bir insan'' açıklamasını yapalı 7 yıl oldu...
  • Kenan Erçetingöz, Metin Şentürk'e 'Görmeyi mi isterdin, yoksa böyle iyi mi?' diye soralı 9 yıl oldu...
  • Osman Pamukoğlu Hakkari'de yaptığı operasyonların birinde pkk verdiği büyük darbeden sonra(100den fazla pkklı yok edildi) gazeticeler gelip Paşaya ''Dağlardaki ölü teröristleri topattırın bir fotoğraf çekelim'' demesi üzerine Osman Paşa sinirle '' BEN ASKERİME LEŞ TOPLATMAM'' Diyeli 17 yıl olmuştur...
  • Ata`nın ölümünden sonra Tahran gazetesinde : "Allah bir ülkeye yardım etmek isterse onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir" manşetini atalı 73yıl oldu..
  • Küçüçük bir toprak parcasında kurulup 3 kıtaya hükmeden Osmanlı Devleti Kurulalı 712 yıl oldu...
  • Yolsporla oynadıkları maçta 25-0 yenilince,ligin ikinci yarısındaki rövanş maçına çıkmak istemeyen Seydilerspor'lu oyuncular Yolspor yöneticileri tarafından ''Söz bu sefer çok atmayacağız'' diye ikna edildikten sonra maç 27-0 biteli 6 yıl oldu...
Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım;
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

2

Wednesday, August 3rd 2011, 1:34am

oha sonuncusu neymiş öyle :D en güzeli sharon emel :D
Sana Zor Olan Bana Kolay,Sana Koyan Da Bu Olay !

3

Wednesday, August 3rd 2011, 3:31am

░▒▓ ♥ ת5ת ♥ ▓▒░

Yolsporla oynadıkları maçta 25-0 yenilince,ligin ikinci yarısındaki rövanş maçına çıkmak istemeyen Seydilerspor'lu oyuncular Yolspor yöneticileri tarafından ''Söz bu sefer çok atmayacağız'' diye ikna edildikten sonra maç 27-0 biteli 6 yıl oldu...

Öldüm öldümm :lol: :lol: :lol:

Hαni "kαn tutαr beni " demiştin yα.
Gitme kestim bileklerimi...

4

Wednesday, August 3rd 2011, 8:32am

:) sabah sabah iyi oldu teşekkürler :D

Sharon Emel, ''Temel İçgüdü'' filmine özenerek,yatağa bağlayıp seviştiği kocasını 28 bıçak darbesiyle ağır yaralayalı 16 yıl oldu...

Yolsporla oynadıkları maçta 25-0 yenilince,ligin ikinci yarısındaki rövanş maçına çıkmak istemeyen Seydilerspor'lu oyuncular Yolspor yöneticileri tarafından ''Söz bu sefer çok atmayacağız'' diye ikna edildikten sonra maç 27-0 biteli 6 yıl oldu...

Asena ''Salak olabilirim ama aptal asla!'' diyerek değişik bir sınıflandırma alıgısı olduğunu göstereli 6 yıl oldu..

George W Bush "Neye inandığımı biliyorum. İnandıklarımı ve inanmadıklarımı dile getirmeye devam edeceğim. İnanıyorum ki inandıklarım doğru." diyerek inanılmaz bir konuşma yapalı 10 yıl oldu...

Bunlarda resmen şaka gibi :)

"Fazla zorlama sen zaten kendin dışında herkesi mutlu edersin...":thumbup:

5

Wednesday, August 3rd 2011, 9:57am

FENEV Türkiye Kupasını Alamayalı 29 Yıl Oldu :D
Ergenekon Büyülü Silah IIHrNII

6

Wednesday, August 3rd 2011, 10:23am

ciguli , savas ayin ' ünlülere benzerlik ' adlı yarişmasina kendisi katılıp 3. olalı 7 yıl oldu
Kripton YoungBoyS

7

Wednesday, August 3rd 2011, 11:17am

haha söz çok atmıyacağız 27-0 :) haha güzeL olmuŞ.
Takdir ediliyorsak değil! Taklit ediliyorsak başarmışız demektir...

8

Wednesday, August 3rd 2011, 11:27am

•TRT Eurovizyon Şarkı Yarışmasında, Yunanlı şarkıcı sahneye çıktığında yayını keserek, ''Memleketim'' şarkısını çalalı 35 yıl oldu :thumbup:

•Ata`nın ölümünden sonra Tahran gazetesinde : "Allah bir ülkeye yardım etmek isterse onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir" manşetini atalı 73yıl oldu.. :thumbup:

İşte bu...

9

Wednesday, August 3rd 2011, 1:27pm

Hepsi birbirinden ilginç, paylaşım için teşekkürler. :thumbsup:
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir - Thomas Paine

İnsanlığın en büyük trajedilerinden biri ahlakın din tarafından ele geçirilmesidir - Arthur Clarke

Din, dil, ulus ayrımcılığı olmayan yeni bir dünya yaratalım - Charlie Chaplin

Bir gün söylediklerim bilimle ters düşerse siz bilimi seçin - Mustafa Kemal ATATÜRK

10

Wednesday, August 3rd 2011, 3:17pm

Sondan 3. ye söylenecek bir şey yok :)

imparator51 ! affetmez mahveder !

11

Friday, August 5th 2011, 9:55pm

Yolsporun 25-0 yenilince Seydilersporun söz bu sefer atmayacağız sözü :)
Küçükken severek izlediğim Tom ve Jerry nin 71 yıldır olması
Ata'nın ölümünden sonra Tahran gazatesinin övgü dolu sözleri ;

Güzel Bilgiler.Paylaşım için Teşekkürler. :thumbup:

12

Saturday, August 6th 2011, 12:01am

FATİH SULTAN MEHMET,21 yaşında İstanbul u fethedeli;558 yıl oldu :)
Deden bile söndüremedi İslam'ın Nurunu !

Sen mi söndüreceksin Ebu Cehil'in Torunu ?

13

Saturday, August 6th 2011, 12:57am

Hepside birbirinden ilginç yahu :D

Paylaşım için teşekkürler