You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, August 11th 2011, 4:50pm

Hayalet Orman ..

Arkdaşlar malumunuz Hayalet Ormana Belli ARalıklarla 2 80'lik 2 75'lik metin Düşüyor

Serverde 70-80 levl arası çok fazla karakter oldugu için ormana gelen kişi sayısıda gün geçtikçe artmaktadır

ancak +70levelin yanında son günlerde takım halinde gezen +45 levllerin üşenmeyip oralara kadr gelmesi 1 metne 4-5kişi takım halinde dalması ve

başka metinere ks atmasıda canımı sıkan bir diğer olay....

ben hayalet ormanda metin kesen bi oyuncu olarak bugün itibariyle hayalet ormanda kendi bayrağım dahil hangi byrak olursa olsun

metin kesmesinde ona beni buduruma gtrmesinn cezasını vericem

şimdiden herkes k.bkmasın yapacak başka birşey bırakmadınız ...
-Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır".

2

Thursday, August 11th 2011, 4:59pm

Eğer Hile kullanmıyorsa, Ks yapmıyorsa
isterse 10lvl olsun
istediği yerde
istediği slota da metine de gidebilir.
Botlar kalkana, Hackshield (dürüst ellerde) çalıştırılana kadar
Bu oyuna 5 kuruş Para verip EP almıyorum almıyacağım

3

Thursday, August 11th 2011, 10:05pm

pardon ama insanlar metin keserken sendenmi izin alacak oyun kuralları dahilinde kim nerde isterse orda keser metini (eğer metinine ks atıyorsa istediğini yap ona sözüm yok) ama birisi sırf düşük lvl diye onu kesip metinine konarsan o senin saygısızlığındır ve saygısızlığa saygısızlıkla cevap veren biri çıkar elbet mesela o kişinin asıl karakteri gibi...

4

Thursday, August 11th 2011, 10:54pm

..

Ben lafımın arkasındayım dediğim gibi 35-40 lvller ortalıkta gezinirse olacagı bu ks atmalarınn yanında kesemeyecekleri slotlara dalmalrına ne diyeceksniz kesebilecekleri metnlere gitsinler biz 35-40 levlde gögle metni için canımızı dişimize takardık bunlarda herşeyin zmanla olacagını anlasınlar isterse o kseceğim kişi 99 levl karakteryle gelsin ki yüksek levl karaktere sahip kişilerin bu sözlerimi anlmasaı gerekir ve isterse 10 lv olsun dedğinz kişilerin levlne göre takılacagı yerleri ezberlemesi gerekir. herşey levelinde yaşanır kimsnin hiç bir yeri sahiplendğide yok bugn doyumada ölüme de gidip istedğim gibi metn keserim ama kimse tutupta beni 90lıkta göremez madem saygılı bir oyun oynuyoruz herkes levlinde kendi kesebilecği metnlere gitsin..
-Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır".

5

Thursday, August 11th 2011, 11:06pm

peh
ben ne 90 küsür lvller gördüm bu turkuaz denen serverda içinde insan yoktu
2 tane 12-13 lvl adamın daldığı 15 lvl metinine dalıp adamların emeklerini çöpe atan

sen adamı rahat bırak (eğer hileci veya ksci değilse) merakını tatmin edip kesemeyeceğini anlar bidaha orya gelmez ama sen durdulk yere o adam dalarsan o da inadına gelir
Botlar kalkana, Hackshield (dürüst ellerde) çalıştırılana kadar
Bu oyuna 5 kuruş Para verip EP almıyorum almıyacağım

Rate this thread