You are not logged in.

New Page 1

GM Başvurusu: Açık  (1)

MOD Başvurusu: Açık  (2)

WİKİ Başvurusu: Açık  (4)

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, November 15th 2011, 10:23am

en kalabalık server halikarnas, ama ticaretten haberınız yok

3 senelik metın2 oyuncusuyum , botsuz serverlerdede oynadım, inanın okadar zorkı o serverler , bır kısı bırsey basınca onu görmeye düşman köylerıne gıderlerdi (+9 çelik gibi muharebe gibi, ) botsuz serverde en tanınan ilk 3 gırecek car yaptım , o serverde bıle tıcaret burdan ıyıydı, çünkü tıcaretın bır mantıgı vardı :arrow: , burda her ıtemı bulabılıyorsun hemde ıstedıgın efsunlusunu :!: . , ama ruh taşı gıbı tıcaretı iyi olan bır şeyi bulamıyorsunuz , işte burada bır sıkıntı doğuyor , .. nedenmi :?: açıklayayım size +9 cennet kolye +9 cennet bılezık vs vsvs vs , slah ıvır zıvır , o kadar çokki serverde mıllet bunları satmaya calışıyor , :D ,, skili m9 m7 m10 olan kışi bunları alsa ne olur almasa ne olur , ama skili g7 g9 olan kişiler bunları almadan çarına çar demez , .. onun için önce ruh tası ticaretını ögrenın sonra ıtem tıcaretıne gecın bence , tıcaret bölümünde , full efsunlu +9 ıtem bollugu var . ama alan cok az kısı var ,, tek sebebı skıllerının kötu olmasıdır , şimdi soruyorum çok cüzzi bır mıktar , sıze bırı desekı 50 tane ruh tası alınır kim var satıcak , kımse yok :!: nedenmı sırası ıle 3 veya 4 kez actım ben bu konuyu , toplu halde ruh tası alınır dıye 100 200 arası dıye ,, aylarca ardık ama satan olmadı , .. :rolleyes: bır +9 ıtemın en fazla ederını herkez bılıyor örneğin +9 cennet kolye düz . AMA ruh taşları başkadır ruh tasını satarsanız tüm ıtemlerınıze potansiel alıcalar hazırlamış olursunuz . :thumbsup: :thumbsup: NOT bir ruh taşının fiatını 6 oldugunu düşünürsek 100 ruh taşı 600 demektır ,, :D yanlış anlaşılmasın M fiatıdır degılmı arkadaşlar :evilgrin:
çok sessizim , geldiğimi , bıraktığım nottan anlarsın :arrow:

This post has been edited 1 times, last edit by "yeşilzehir" (Nov 15th 2011, 10:25am)

2

Tuesday, November 15th 2011, 10:34am

hayretle izledıgım bir konudur bu . :rolleyes: hak vermemek elde degıl . metın kesemeyen karekter yapmanın cezasını cektım ve oyuna uzun bır ara verdım 45cı servere kadar, 5 p sini acan satması lazım aslında ,
45,

3

Tuesday, November 15th 2011, 9:30pm

yavaş yavaş 45 kokusu almaya başladım nedense :)

4

Wednesday, November 16th 2011, 5:22pm

Katılıyorum Tebrikler

aynen yavaş yavaş 45 kokusu alıyor gibiyim. :love: