You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, November 22nd 2011, 4:29pm

En İyi Metin2 Karakteri ?

Herkes kendine göre oyunun en iyi karakterini yazabilir mi ?
Bedensel-Zihinsel-Bıçakçı-Kara büyü gibi.

İyi forumlar. :)
Genç Fenerbahçeliler ;)
This post has already been reported.

2

Tuesday, November 22nd 2011, 4:36pm

Oynamasını bilene büyülü silah sura. ;)
Jua is coming soon.

This post has been edited 1 times, last edit by "WorryAbout" (Nov 22nd 2011, 4:36pm)

3

Tuesday, November 22nd 2011, 5:30pm

Herkesin oynayabileceği karakterler vardır. Benim hiçbir zaman vazgeçmeyeceğim karakter Bedenseldir. Hani birgün bedensel den vazgeçeceksem B.Silah olurum :) B.Silah çarım genelde hep olur metin ve para kasma çarı olarak kullanırım.

4

Tuesday, November 22nd 2011, 9:24pm

kesinlikle Bedensel :)
Kılıç Kınından Çıkmadıkça İt Sürüsü Dağılmaz..!

5

Tuesday, November 22nd 2011, 11:09pm

:) Zihinsel bedensel tartısılır ama her karaktere üstün Bedenseldir:)
Anca beni kesersin ezik
Yiyorsa git XXX i kes
Gücün banami yetiyor
İtemlerim eksik
Kalkanım yoktu
Baba parasıyla yapmış
Kestinde adammı oldun
X lvl olmuşsun adam olamamışsın
X zaman sonra görüşürüz
vS
Diyenleri EXTRA keserim.SAVAŞ BAŞLADI

IBart & Angelx-PARAD0X&Josefin

6

Wednesday, November 23rd 2011, 3:02am

Bedensel : büyü cözmeci ve zihinselde zorlanır .. Ninja : bedensel ve karabüyüde zorlanır .. Büyülü sura : her çarı kesebilir fakat ninjaya karşı güçsüzdür karabüyü sura : eğer gerekli büyü savunmasını yaparsanız rahatça kesebilirsiniz delici faktorüyle tabi ejderha gücü şaman : büyü savunması yapılırsa kesilebilir ama şaman taşı olmayışı diğer karakterlere karsı üstünlügüdür . İyileştirme şaman : gerekli savunmayı yaparsa her karakteri keser :) . Ve zihinsel : yüksek damagelere sahip olan bir çar eğer gerekli yarı insan ve savunmayı yaparsa her çarı keser kanımca biraz karabüyüde ve ninjada zorluk yasayabilir . Şimdi bu faktörler göz önüne alındıgında . Kanımca bu oyundaki en sağlam çar iyileştirmecidir ama iyileştirmeciyi herkes yapamaz ve oynayamaz zordur .. Bıçakçı ninja ise sanırım en ideal çarlardan birisidir yüksek damage ve delici - krıtık kombinasyonu yapıldıgında cok canlar yakabilir . Okcu ninjalar : Eğer bu çar kullanılmasını bilirse cok can yakar ama 1-1 vslerde tırt :) . Yani anlatmak istedigim her çarın dier çara karşı dezavantajı vardır kesilmeyecek çar yoktur ama bu çarların içerisinden bir çar seçmek zorunda oldugumuz için benim görüşüm : bıcakcı ninja , bedensel savaşçı ve tabiki zihinsel savaşçı bu carlar + olarak büyülü surada eklenebilir fakat saydıgım 3 car yanında sönük kalacaktır.. Böyle düşünüyorum :)

7

Wednesday, November 23rd 2011, 7:16am

Tesekkürler düsünceleriniz icin..
Genç Fenerbahçeliler ;)

sPasxC

Banned until 28-07-2010

• "sPasxC" is male
  • "sPasxC" has been banned
  • Send private message

8

Thursday, November 24th 2011, 3:41pm

Herkes kendine göre oyunun en iyi karakterini yazabilir mi ?
Bedensel-Zihinsel-Bıçakçı-Kara büyü gibi.

İyi forumlar. :)
Boş ver oyundaki karakterleri , onları oynayanların karakterine bak kiminki güçlüyse onunla dost ol!! :rolleyes:

9

Thursday, November 24th 2011, 3:56pm

ileştirmeci şaman, benim görüşüm

DaYToDaY

Be careful when you fight the monsters, lest you become one.
xGELBAKEMx

10

Thursday, November 24th 2011, 6:10pm

Bedensel : büyü cözmeci ve zihinselde zorlanır .. Ninja : bedensel ve karabüyüde zorlanır .. Büyülü sura : her çarı kesebilir fakat ninjaya karşı güçsüzdür karabüyü sura : eğer gerekli büyü savunmasını yaparsanız rahatça kesebilirsiniz delici faktorüyle tabi ejderha gücü şaman : büyü savunması yapılırsa kesilebilir ama şaman taşı olmayışı diğer karakterlere karsı üstünlügüdür . İyileştirme şaman : gerekli savunmayı yaparsa her karakteri keser :) . Ve zihinsel : yüksek damagelere sahip olan bir çar eğer gerekli yarı insan ve savunmayı yaparsa her çarı keser kanımca biraz karabüyüde ve ninjada zorluk yasayabilir . Şimdi bu faktörler göz önüne alındıgında . Kanımca bu oyundaki en sağlam çar iyileştirmecidir ama iyileştirmeciyi herkes yapamaz ve oynayamaz zordur .. Bıçakçı ninja ise sanırım en ideal çarlardan birisidir yüksek damage ve delici - krıtık kombinasyonu yapıldıgında cok canlar yakabilir . Okcu ninjalar : Eğer bu çar kullanılmasını bilirse cok can yakar ama 1-1 vslerde tırt :) . Yani anlatmak istedigim her çarın dier çara karşı dezavantajı vardır kesilmeyecek çar yoktur ama bu çarların içerisinden bir çar seçmek zorunda oldugumuz için benim görüşüm : bıcakcı ninja , bedensel savaşçı ve tabiki zihinsel savaşçı bu carlar + olarak büyülü surada eklenebilir fakat saydıgım 3 car yanında sönük kalacaktır.. Böyle düşünüyorum :)

Görüşlerin gayet dogru :) Fakat sunu kesinlikle unutma bedensel karakter bu oyunda en cok dez avantaja sahip karakter olmasına karsın en iyi karakterdir. Öfkesinin verdiği zarar her karakterde olmayan birşeydir. Ayrıca her karakter savunma yaparken kılıc ve cift el üzerine agarlık verir ve her karakter sahin kalkan yapar. Buda özellikle bedensel karakter için bir dez avantaj oluşturmaktadır. Zihinsel karakterede aynı seyler yapılmasına karsın zihinselin Güclü bedeni bedensel karakterin öfkesi gibi dez avantaj değil tam aksine + savunma görevi görür . Bedensel karsında bir üstünüğü budur lakin hava kılıcının bedensele kattıgı güc bu acıgı fazlasıyla kapatır ayrıca öfkesinin hızıda ve kılıctaki saldırı hızının da inanılmaz bir etkisi vardır kısacası eger bedensele muazaam itemler yaparsanız karsında aynı itemlere sahip olan ne car olursa olsun bedensel kesecekdir...
Anca beni kesersin ezik
Yiyorsa git XXX i kes
Gücün banami yetiyor
İtemlerim eksik
Kalkanım yoktu
Baba parasıyla yapmış
Kestinde adammı oldun
X zaman sonra görüşürüz
vS

11

Thursday, November 24th 2011, 6:23pm

BSG çok güzel özetlemiş olayı,Bedensel kolay gibi görünsede aslında kolay değil veya şöyle diyelim çok Emek istiyor
sağlam bir Bedensel Char yapmak,en büyük Dezavantjları BK larının ve İtemlerini pahalı olması.
Fakat bunlara rağmen yinede en çok zevki Bedensel veriyor diye düşünüyorum.

12

Friday, November 25th 2011, 12:17am

Ninja üstüne ne char tanırım Nede oynarım... Ninja ile her türlü karakteride keserim, her türlü etkinliğide yaparım. En iyi şekilde kasarım. En iyi şekilde parada kasarım. Chardan sıkılmam. Diğer her karakter bi yerde boğuluyor.
Vicdanlı ve dürüst olmak, “hesaplı” olmaktan iyidir. “Hesap” insanı makam sahibi yapar da, “vicdan” daha önemli bir işe yarar, insanı insan yapar..

13

Friday, November 25th 2011, 12:29am

Görüşlerin gayet dogru :) Fakat sunu kesinlikle unutma bedensel karakter bu oyunda en cok dez avantaja sahip karakter olmasına karsın en iyi karakterdir. Öfkesinin verdiği zarar her karakterde olmayan birşeydir. Ayrıca her karakter savunma yaparken kılıc ve cift el üzerine agarlık verir ve her karakter sahin kalkan yapar. Buda özellikle bedensel karakter için bir dez avantaj oluşturmaktadır. Zihinsel karakterede aynı seyler yapılmasına karsın zihinselin Güclü bedeni bedensel karakterin öfkesi gibi dez avantaj değil tam aksine + savunma görevi görür . Bedensel karsında bir üstünüğü budur lakin hava kılıcının bedensele kattıgı güc bu acıgı fazlasıyla kapatır ayrıca öfkesinin hızıda ve kılıctaki saldırı hızının da inanılmaz bir etkisi vardır kısacası eger bedensele muazaam itemler yaparsanız karsında aynı itemlere sahip olan ne car olursa olsun bedensel kesecekdir...

doğru görüşler fakat + ekleme büyü çözme ile bedenseli bedensel yapan öfkesi ve havası gidiveriyor . İyi derecede bir bedensel iyi derecede bir büyülü silahla karşılaşırsa ya kesemez ya da kesene kadar anası ağlar
Şerefle bitirilmesi gereken en asil görev hayattır
Bir lokma ekmek için şerefini çiğnetmeye
Bir anlık eğlence için servetini tüketmeye
Bir zamanlık mevkii için el ayak öpmeye
İnsanları ezip geçmeye
Günlük menfaatler için onurunu terk etmeye
Bir kısım insanlara kızıp tüm insanlara düşman olmaya
Değmez bu hayat

14

Friday, November 25th 2011, 10:59am

doğru görüşler fakat + ekleme büyü çözme ile bedenseli bedensel yapan öfkesi ve havası gidiveriyor . İyi derecede bir bedensel iyi derecede bir büyülü silahla karşılaşırsa ya kesemez ya da kesene kadar anası ağlar
her karekter birbirinden üstündür , hepsinin birbirine göre avantajı vardır , her karekter ACİZ bırakılabilir , örneğin karektere göre savunma yapıp vs atarsan , vs attıgın car aciz kalır hiçbirşey yapamaz , yani seni kesme gibi bir şansı olamaz , BUDA ŞU DEMEKTİR , aynı levelde 5pli savaşcı ile 5pli büyülü silah vs atsın kimin efsunu iyi ise o kazanır ( saldırı savunma vb .) NOT eşit şartlarda veya skilleri eşit olup itemleri iyi olan kazanır , yani en iyi İTEM KAZANIR GERİSİ TIRT . :D
çok sessizim , geldiğimi , bıraktığım nottan anlarsın :arrow:

15

Friday, November 25th 2011, 11:27pm

Öfkesi ve havasını söndürüyor lakin dediğim gibi özellikle su kısma dikkat et aynı itemlere sahip bedensel karsında ne karakter olursa olsun. Büyücözme diger bütün karakterlerden cok delici yiyen bir karakterdir . Hp toplama özelliği zehir karsında yada sersemletme karsında hiçbir anlam ifade etmez ayrıca savunması full oldugundada dmgleri cok cok düşüktür. Büyülü silah hangi karakter olursa olsun gerekirse en iyi oldugunu idea eden büyülü silah bile olsa(BÜYÜLÜ SİLAH SURALARI KÜCÜK DÜŞÜRMEK İÇİN YAZMADIM)
Bedensel karsında genede zayıf kalacakdır . Evet ama dediğin son kelimelere katılıyorum belkide keserken anası ağlayacakdır ama kesimeyecekdir.Tabi yazdıklarımın tekrar eşit itemlere sahip eşit lvl ve eşit biyolog görevlerinde olan Bedensel + herhangi bir karakter için söylediğimin altını cizmek isterim....

Yücel :) Ninjanın gücü gercekden tartısılmaz bir gercek cok iyi bir karakter özellikle sürgünden sonra ninjanın degeri kat ve kat arttı bunada kimsenin itiraz edebiliceğini sanmıyorum lakin ninja suan savascıya kafa tutabilicek tek karakter diyebilirim onun sebebide bıcak saldırısının seri olması ve yeterli sersemlikli item yapıldıgı taktirde bedensele üstün gelebilicek olması.Fakat Tekrarlıyorum kask haricinde diger bütün itemler ninja ve surada aynıdır yani efsun olarak ve bedensel karakter ninja karakteri tuttugu zaman ninja karakterin düz vuruş yapabilmesi bir yana skill atması bile cok zor hale geliyor.

Kara Büyü sura için Dmg lerinin ve savunmasının ayrıca saldırısının cok iyi aşikar kimsede bununla ilğili aykırı bir sey söyleyemez. Fakat sunuda bilmek gerekiyorki Bedensele yapılan büyü savunması inanılmaz hesaplamak gerekirse 20 zırh 20 kalkan 15 kask 15 bilezik 20 sebnem 10 mong ve ayrıca zekali her iteminiz ve sp e verdiğiniz her puan size büyüye karsı dayanıklılık olarak geri dönüyor. Sadece itemlerden 100 savunma geliyor ki bunu cok denedim bedensel oynarken büyü savunmasız p skille 9 10 k gören kişiler büyü savunmasını takınca 2 .5 den yukarı göremiyorlar oda bu serverdaki en iyi suralar için.

Okcu ninjalar için

Ok savunması kara büyü gibi her itemde var
hesap yapmak gerekirse kask 15 küpe 15 ayakabı(DERİ CİZME 20)15 zırh 15 kolye + kaplan aynı sekilde bu itemlerin kask haric bu serverda okculardan cakirkeyf de denedm ateşli ok p iken ve savunması halde cakirkeyf in üzerinde 52 yariinsan varken 11k gördü lakin bunları taktıgımda ise dmg 3.5 civarındaydı.

Ejderha Yardimi Saman
Bildiğiniz gibi Kalkanı yapmak biraz emek istiyor . Taşını basmakda herkez için cok gereksiz fakat büyü ve yelpaze can savunması zaten düşük olan skillerini iyice düşürüyor EJDERHA GÜCÜ samanların. Bunu denemeye pek imkan bulamasamda delicisiz kesemediğim saman yoktu savunmalarımı ve kalkanımı taktıgım zaman. hava ve öfke de işin tuzu biberi oluyor tabiki.

İyileştirme saman .

Cok seri skill atıyor ve anında zehiri ve diger kötü etkileri silebilmesi zaten baslı basına bir mükenmellik fakat sersemlik tutturamadıysa bedensel karaktere kesinlikle düşük olan dmgleri üzerine simsek rüzgar savunması + biraz yelpaze ve can savunmasıyla kesinlikle cok daha düşüyor dmgleri

Zihinsel
METİN2 deki skill konusunda en güclü karakter en cok torpil görmüş olan diyelim yada:)
max savunma yapsanız bile yariinsanı full ve biyologu bitmiş olan bir zihinselden ruh vurusu kılıc veya cift el farketmek sizin en az 5k dir ki uzun süre zihinsel bedensel oynayan birisi olarak söylüyorum bircok defa deneme imkanım oldu önceki server da.Fakat bu karakterinde söyle bir dez avantajı var güclü bedenin savunma verdiği kadar delici yemesinede imkan saglıyor ve herhangi bir karaktere bedensel 1.5k delici düz vuruyorsa zihinselde bu 2k dan bile fazla olabiliyor ki güclü beden p olursa belki sansdır belki gercek bu etki cok daha artıyor.

Tabiki yazdıgım bütün karakterlerinde üzerinde 60 kılıc 60 cift el biyologlar bitmiş ve kalkanları üzerinde var sayarak yazıyorum... Her karakter digerinden daha avantajlı özelliklere sahiptir.Ama yapması en zor olan karakter BEDENSEL KARAKTERDİR. Fakat eger 4x4 lük bir karakter yapılmışsa kesemiyeceği hiçbir karakter yokdur. Eger arşivlerimden eski karakterimin videolarını bulabilirsem bunları video lu olarak göstermek isterim Tabiki silinmediyse:)

Okumaya zahmet ettiğinz için tesekür ederim.

Bedenseli özledim:) Kendimi tutamadım
Eger yazdıklarımda aklınıza takılan yada hatalı oldugum yer varsa altına yazarsanız sevinirim bildiğim kadarıyla ne anlatmak istediğimi söylerim ..Sürcü lisan ettiysem affola

İyi oyunlar iyi forumlar dilerim

PARAD0X & Josefin
Anca beni kesersin ezik
Yiyorsa git XXX i kes
Gücün banami yetiyor
İtemlerim eksik
Kalkanım yoktu
Baba parasıyla yapmış
Kestinde adammı oldun
X zaman sonra görüşürüz
vS

16

Saturday, November 26th 2011, 12:13am

benım goruşum sıkılde degıl ıtemde bıtıor tabı sıkılde onemlı ama gercek suki eger ıtemın saglamsa sıkıllerı nekdr ıyı olursa olsun bazen ıse yaramıor ben 92 lvl ful p li carı 75 lvl kestıgınıde gordum 75 lvl de 1 tane p vardı şunuda belırtmek istıyorum bır bedensel zıhınselı kesmesı cok zordur karakterlere göre öfkeye kapılıp yerde top gbı zıplamaz hertürlü skılını vurur zıhınsel ve zıhınselde şöle bır avantajıvar kesemıyorsa sılah kolaylıkca degıstrebılıorsun hava kılıcı yok nasılsa buyulu sılahta da fazla şansı yoktur södürüldügünde havakılıcı ve öfke gıttıgınde car bıtıyor bır bıçakçının taklasına kolayca yakalanıyor ama zıhınselde etkı etmıor bır bedenselın zıhınsel gbı bır yuksek vuruşa sahıp oldugunuda ınanmıyorum bedenselın bk larıda pahalı ınsanların bedenselı secmesının sebebı bence kolay oldugu ıcın sıkılkacma gbı olasılıgı az kolayca kullanabılıorsun zıhınsel dıyer karakterlerı zorlandıgında kolayca uzaklaştırabılıor guclu vuruş vurdugunda dıyer carlar uzayıp gdıoyor moryakut kolye ve kırıstal bılezıgı olan dıyer ıtemlerındede hp yüklemesı olan bır zıhınsel bence kesılemez cogu kışı zıhınselın sıkıllerınden nefret ederbedenselı zıhınselden daha cok oynadım ama bence zıhınsel carı tek gecerım kım ne derse desın zıhınsel en ıyısı şamanları sorucak olursanız şaman arkadşlar alınmasın
car olarak görmuyorum şamana savunmada yapmam kessede olur önemlı degıl :) sonucta buff cu adı ustunde şaman +++ cı en ıyı karakter zihinsel diyorum

17

Tuesday, November 29th 2011, 7:47am

Genel bölümde böyle bir konumuz var arkadaşlar
En Güçlü Karakter?
İncelemeden konu açmayalım :kilit: