You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, February 15th 2012, 8:19pm

Amorun Sandığı Hakkında Yazı

Öncelikle Herkese İyi OyunLar.
Etkinlik olarak gelen Amorun Sandığı çok uğraşlara rağmen çıkmamaktadır.Bütün halk uğraşsa da çıkarmak için fazla yanıt alamamıştır.
Oyun Yöneticilerine Şunu Sunmak İstiyorum;
Etkinlik Sonunda NOEL SANDIK DA OLDUGU GİBİ:Her Hesaba 1 Adet Amorun Sandığını Koymalarını TUVA ALESTA Halkı Adına Söylemek İstiyorum.Yaklaşık 9 Saat 45 Dk Metin Kesmiş Ve Bir Sandık Alamamış tayım.Sadece Ben Değil Bütün Halka Çıkmamaktadır.
İşin Açıkcası HIRSIZIN ELDİVENİ Bile Aldıgımız Halde Sonuc Alamadık. Tabiki Şanslı Arkadaslara 1-2 Adet Çıktı Okdr:) Görüşlerinizi Alta Yazabilirsiniz!
Okuduğunuz İçin Tşkler.
Hayat Boş Metin2 Oyna Coş :rocketlauncher: :missilelauncher: :missilelauncher: :minigun:

2

Wednesday, February 15th 2012, 8:39pm

ben istikal serverinde oynuyorum orda 30 lwl zihinsel bir çarım var 5 tane vahşi uzman kestim 2 tane sandık attı denemenizi tafsiye ederim :D nede olsa o da bir boss :D
:hail:
:hail:
Merhaba Mehmetçik Halkı Ben xXxREXxXx Bana Bulaşmayın!!!

3

Friday, February 17th 2012, 10:22am

Boş işler bunlar gerçi bu gün süper bir etkinlik var :rofl: düşen yang yüzdesi %5 artmış :lol:
Resmen kafa buluyorlar oyuncularla yav %100 artsa nolur o yanglarla ancak pot alırsın.
Şimdi +9 düz muho almak isteyen biri
60 taş.
1 taş 50 m.
3 t.
Otur nerde kesersen kes bana bir hesap yapsın şu %5 yang işini koyan yönetici :pillepalle:
ne kadar zamanda +9 düz muho parası kazanırım???????????????
Şehitler Abidesi İçin
Gökkubbenin altında yatar, al kan içinde,
Ey yolcu, şu toprak için can veren erler.
Hakk'ın bu veli kulları taş türbeye girmez,
Gufrana bürünmüş, yalınız Fatiha bekler.
Mehmet Akif Ersoy

4

Friday, February 17th 2012, 10:29am

Boş işler bunlar gerçi bu gün süper bir etkinlik var :rofl: düşen yang yüzdesi %5 artmış :lol:
Resmen kafa buluyorlar oyuncularla yav %100 artsa nolur o yanglarla ancak pot alırsın.
Şimdi +9 düz muho almak isteyen biri
60 taş.
1 taş 50 m.
3 t.
Otur nerde kesersen kes bana bir hesap yapsın şu %5 yang işini koyan yönetici :pillepalle:
ne kadar zamanda +9 düz muho parası kazanırım???????????????

%5 yang düşürme kime yarıyor ? Tabiki botlara , Yang satıcılarına :) Botların ve yang satıcılarının ekmeğine yağ sürülüyor.

Bana göre suç Takımda değil , Asıl suçlu GF. Adamların bizi taktığı yok , takım neyi iletirse iletsin yolunacak kaz görmüşler bildiklerini yapmaya devam ediyorlar.

Bravo GF ! Bizim Gibi Ena... hımmm neyse yazmiyim...
Herkes Cennete gitmek ister ama kimse ölmek istemez , Cennete gitmek için ölmek gerektiğini bilmeden...

Macera bitti ..

5

Friday, February 17th 2012, 3:49pm

slm

bende sammara severda oynuyorum gunde 4tane aliyorum sandik doyum da metin keserke yan carimla ..bence sende sanssizlik var arkdaism

BLUELEON&ERDEKLİ :lol:

6

Friday, February 17th 2012, 4:49pm

Bence bu sandıkların düşme yüzdeleriyle devamlı oynuyorlar.Dün ormanda metin eldiveni ile 10 taneden fazla sandık,yüzük 5-6 civarı da eldiven düşürdüm.Bugün sabahtan beri kesiyorum dünkünden fazla kestim sandık hiç düşüremedim.2 tane yüzük 1 tane eldiven düşürdüm.

Akıllılar hep kuşku içindeyken aptallar küstahça kendinden emindir.

TheEra

Maymun Lordu

• "TheEra" is male

Server: Avrasya

• Send private message

7

Friday, February 17th 2012, 7:53pm

Jadede oynuyorum.75 Lvl nınja charımla Kulede ölum katıl doyumda sınırsız katıl ormanda metın Kızılda 85lık metın kestım hıc cıkmadı (eldıvenle ) 30 lvl charımda vardı onlada saatler boyunca 3 gundur kestım hıc bırsey cıkmadı.Bır öncekı konuda bı arkadas gf ılk defa bonkör davranıyor dıyor.Çok bonkör davranmıs belli (!) :cursing:

O artık Emekli :)

8

Saturday, February 18th 2012, 3:42am

Baya uğraştırıyor insanı.Ama ben 4-5 tane düşürdüm :love:

9

Sunday, February 19th 2012, 6:44pm

Hiç Değilse HER HESABA NOELDEKİ GİBİ VERSELER. Yok Ya Oyunda soğuyorum boyle olunca :) :(
Hayat Boş Metin2 Oyna Coş :rocketlauncher: :missilelauncher: :missilelauncher: :minigun:

Rate this thread