You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, February 20th 2012, 12:47pm

karakter seçimini yaptıktan sonra, Hiçbir hata vermeden oyun kapanıyor...!

Merhabalar metin2 de bu gün bi hatayla karşılaştım.
-Torrent yükleniyor.
-ıd-şifremi giriyorum.
-karekterimi seçiyorum
-oyun yükleniyor ve %100 yüklendikten sonra oyun açılması gerekirken hiç bir hata vermeden aniden kapanıyor.
Lütfen yardım edin. ama sakın format at, sürücü güncelle, sil yeniden kur gibi yorumlar yapmayın !

2

Monday, February 20th 2012, 1:21pm

bu sadece sana özgü bi sorun değil artık hepimizde yaşanır oldu bu sorun :S

3

Monday, February 20th 2012, 1:40pm

konuyu bide resimle destekliyeyim dedim.

4

Monday, February 20th 2012, 2:09pm

Durum son hızıyla güncel fakat artık Gm'ler bu işlerle ilgilenmez oldular.Gf para kazanacağı her şeyi güncellerken oyundaki hataları düzeltmeye dair en ufak bir adım attıkları yok.Görülen o ki Gf para gelsinde nasıl gelirse gelsin mantığıyla çalışıp Tr serverini bitirmeyi planlıyor.Gerçekten oyun oynanmaz bir hal almaya başladı.

Öyle birine ATAM de ki , Peygamber övgüsü almış olsun.

5

Monday, February 20th 2012, 2:44pm

Atılan her adım, bataklıkta çırpınmaya benzedi.
At görevini botlar yüzünden yapamayan arkadaşlarım var.
eskiler bilir bi ara görev bugu vardı göreve tıklayıp karakter atıyoduk bi daha tıklayıp yine atıyoduk.
baya bi para yapmıştık.
normal güncelleme günü almadığı halde güncelleme yapılarak bu bug artadan kalktı.
veya grup atıp başkasına düşen itemi bile kendin alabiliyodun.
ticarette 1 yang bugu wswsws
işlerine gelmedi çünki. botların çözümünü bilmiyolarmı sanki.
Oyunum açılmıyor...! deli oldum ya ep yüklemedede böyle sorun olsaya...!

6

Monday, February 20th 2012, 9:19pm

Bu bendede çok oluyor hatta bazen 3-4 kere üst üste kapanıyor :cursing:
Zafer elinde silah olanın değil bütün silahlara karşı duracak cesareti olanındır.

7

Wednesday, February 22nd 2012, 10:04am

.
Lütfen yardım edin. ama sakın format at, sürücü güncelle, sil yeniden kur gibi yorumlar yapmayın !
Valla sürücü güncelleme illaki lazım ekran kartı için, ekran kartının marka ve modelini bildirirsen yardımcı olurum onun haricinde framework 4 ve java son sürümleri yüklemen yararına olacaktır.
ƬΉΣ MӨDΣЯП BΛЯBΛЯIΛПƧ ΛПD BЯЦƬΛᄂ ЩΛЯЯIӨЯƧ GΛMΣ

Rate this thread