You are not logged in.

New Page 1

GM Başvurusu: Açık  (1)

MOD Başvurusu: Açık  (2)

WİKİ Başvurusu: Açık  (4)

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Thursday, May 17th 2012, 10:52am

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: yürübe bedirhan helal olsun :D :D :D

22

Thursday, May 17th 2012, 4:02pm

@1 aklınca ima da bulunmaya çalıştı sonralarıda o saçma sapan espriye renk katmaya çalıştı şimdide olayın ne kadar saçma olduğunu ve konunun bir yere varmayacağını fark ettiler bizde konuyu bıraktık boş beleş konuşan veled'e laf sokuyoruz

O zaman yavrum @2 Çok konuşan çok ağlarmış boş konuşmanın geregi yok bıdı bıdı yapma ok bay.

_l_ Bu senın saçmalık ifadendi saçma konuşmalara bu ifadeyi yapıyorum.

Bu maskenin altında bir yüz var.
Ancak benim değil.
Ve altındaki kaslardan daha benimdir o yüz,
Ne de altındaki kemiklerden.
Bu maskenin altında etten daha fazlası var.
Bu maskenin altında bir fikir var,
Ve fikirlere KURŞUN işlemez!
Go The F
Your Self.

This post has been edited 1 times, last edit by "BlackLst" (May 17th 2012, 4:03pm)

23

Thursday, May 17th 2012, 4:36pm

@1 aklınca ima da bulunmaya çalıştı sonralarıda o saçma sapan espriye renk katmaya çalıştı şimdide olayın ne kadar saçma olduğunu ve konunun bir yere varmayacağını fark ettiler bizde konuyu bıraktık boş beleş konuşan veled'e laf sokuyoruz

O zaman yavrum @2 Çok konuşan çok ağlarmış boş konuşmanın geregi yok bıdı bıdı yapma ok bay.

_l_ Bu senın saçmalık ifadendi saçma konuşmalara bu ifadeyi yapıyorum.
demek oluyorki sen çok ağlıyorsun :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

24

Thursday, May 17th 2012, 5:39pm

deminki konunun altındada yazdıgım gibi BOŞ KONUŞMA

Bu maskenin altında bir yüz var.
Ancak benim değil.
Ve altındaki kaslardan daha benimdir o yüz,
Ne de altındaki kemiklerden.
Bu maskenin altında etten daha fazlası var.
Bu maskenin altında bir fikir var,
Ve fikirlere KURŞUN işlemez!
Go The F
Your Self.

25

Friday, May 18th 2012, 2:53pm

valla dayak yiyen hep Toma aracından yiyor ortalıklarda sende onlardan olmayasın dikkat et savas meydanlarına bak:) toma tomalığını yapıyorki buralara tasıyorsun:)
SiLveRMooN :love:

This post has been edited 2 times, last edit by "F1rT1nAsk" (May 18th 2012, 2:53pm)

26

Friday, May 18th 2012, 4:20pm

=)))

abi bunu nereye oturtssan yarısı boşta kalır :D :D :D
çünkü rovinin en son model yeğeni daha yeni konuşmayı öğrenmiş yani 12 numara :D :D :D :D :D
imzaya dikkat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

27

Friday, May 18th 2012, 7:07pm

Toma nın açılımı toplumsal olaylara müdahale aracı ama
Biz TOMA OLARAK TOPLUMSALLARA DEGİL sizin gibi toplara müdahale ediyoruz :)