You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, June 11th 2012, 3:26pm

Server birleşimi Hakında

Selamlar herkese
Arkadaşlar malum sw ler birleşiyor bu birleşme hakında PİTAYA oyuncusu olarak ne gibi düşünceleriniz var.

Lütfen Kırmızı-Mavi-Sarı olarak degilde sadece ve sadece PİTAYA oyuncusu olarak paylaşım yapalım.

artık yeni loncalar yeni oyuncular olacak aramızda ve çok kalabalık olacağız

iyi forumlar..

2

Monday, June 11th 2012, 3:53pm

kardes gayet guzel olur ama bilginin resmi bi kaynagı var mı :D
Surette kalırsan putperestsin. Her şeyin suretini bırak, manaya bak.

3

Monday, June 11th 2012, 4:06pm

senin haberin yok :D alttaki linki tıkla DD nin yazdığı konu..

Haydi Savaşmak İçin Birleşelim

This post has been edited 1 times, last edit by "ist34" (Jun 11th 2012, 4:06pm)

4

Monday, June 11th 2012, 4:13pm

bence kendi aramızdaki kavgayı bırakıp yeni gelecek serverdaki arkadaşlara karşı taraf olmalıyız...( zor olacağını bende biliyorum ama...) her ne kadar oyun içinde didişsekte hepimiz pitaya oyuncusuyuz...daha güçlü olmanın vakti geliyor galiba...
"NOFEARed-Apocalyptca"

5

Monday, June 11th 2012, 4:19pm

gerçekten sayende öğrendim çok tşk edeirm öncelikle bence çok güzel olucak çünkü sw gerçekten çok boştu gelcek yeni oyuncular yeni loncalar çok hareketlendiricektir oyunu oyun takımına çok teşekkür ediyorum ben
DarkNincaa 75 Level Yakın Dövüş Ninja

xGareZx

Karakter Gelişimim :)

6

Monday, June 11th 2012, 4:20pm

eski pitayalılar :D bi de lonca acarız PİTAYA diye. bence bunlar yaş yine bayrak milliyetciligi yaparız . bu arada suan serverde söz sahibi olanlar tutuşmuş durumdalar :D
Surette kalırsan putperestsin. Her şeyin suretini bırak, manaya bak.

7

Monday, June 11th 2012, 4:23pm

Valla artık tutuşmak ahkam kesmek yok
dediğim gibi biz pitayalı olarak fikir belirtelim
iyi forumlar.

8

Monday, June 11th 2012, 4:32pm

aklıma takılan bir durum oldu sunucu birleştirme tarihi belli değil ama item piyasası ne alemde olur?...birikim mi yapmalı yoksa parayı iteme mi yatırmalı...yorumlar lütfen...
"NOFEARed-Apocalyptca"

9

Monday, June 11th 2012, 4:43pm

Valla her ikiside rskli bana göre
çünkü en az oyuncu olan serverları en yogun olanlara birleşecek
ve sanırım en az oyuncu olan 2 serverden biri pitaya
1 ci olmasada 2 ci diye biliyorum
bu durumda sen itemleri satar para yaparsın mehmetciğe düşürsen o kadar para ile yaşadın demektir..
Ama birde alesta ile birleştiğini düşün o zaman para elinde patlar.
(Server isimleri örnek olarak verilmiştir sayın modum bilginize)

10

Monday, June 11th 2012, 4:53pm

bence ne olursa olsun para yapmak daha mantıklı çünkü pitaya ile mehmetçik arasındaki fark pitaya ile alesta arasında yok mesela örnek vericek olursak ruh taşı 1 m mehmetçikte burda 30 m alestada çok fark oldunu düşünmüyorum o yüzden para tutmak daha mantıklı geliyor bana

xGareZx

11

Monday, June 11th 2012, 6:58pm

ben en başta dedim birleşmek lazım diye ama arkadaş benim kuyruğuma bastı ne kuyruk acım varsa artık mavilerden :)) hani bi laf vardır yiğidi öldür hakkını ver bence öyle...( bu oyunu kişilikli oynayan herkese saygım var.)
"NOFEARed-Apocalyptca"

12

Monday, June 11th 2012, 7:26pm

Zorundasın diye bişi yok ve tek taraflı bişide olacak degil ne kadar kırmızı sarı yararınaysa mavininde yararına
Ha buarada mavi bayrak egemenliği altında manasında soylemiyorum.
ama gelecek bayraklarda sizce sadece mavi bayrakmı gelecek !!!!!!!!!!!!!!
birde boyle düşünmek lazım

13

Monday, June 11th 2012, 8:24pm

Onu bunu bırakın ben simdiden düşünüyorum bugüne kadar bir işi bile adam gibi yerine getiremeyen gameforce(24 saatlik eventi 12 saat yapıp - Paskalya eventi için milleti heveslendirip yapmayan sahıslar topluluğu) ekibi bu transfer işini sorunsuz yapabilecekmi ? Gercekten cok önemli bir soru bence transferden sonra birtakın itemler kaybolucak ve kimse karsılamayacak bunun sonundada oyunun düzeni bozulcak

14

Monday, June 11th 2012, 9:28pm

Onu bunu bırakın ben simdiden düşünüyorum bugüne kadar bir işi bile adam gibi yerine getiremeyen gameforce(24 saatlik eventi 12 saat yapıp - Paskalya eventi için milleti heveslendirip yapmayan sahıslar topluluğu) ekibi bu transfer işini sorunsuz yapabilecekmi ? Gercekten cok önemli bir soru bence transferden sonra birtakın itemler kaybolucak ve kimse karsılamayacak bunun sonundada oyunun düzeni bozulcak

şöyle bişey varki bunun %100 olacağıda kesin değil galiba ingilterede denenicek belki orda büyük sorunlar çıakr ve olmaz bölede bi ihtimal var :)

xGareZx

15

Monday, June 11th 2012, 9:46pm

genno k.bakma ama yeni gelecek oyunculara karşı güçlü olmak istiyosan mavilerle birleşmek zorundasın birleşmessen ezilir gidersin

Dışardan görende diğer swdekileri düşmanınız sanacak oyunu oynadıkça gözünür köreliyor
This is the army of the ottoman lan!
Git kendine mehteran bul!

16

Monday, June 11th 2012, 10:48pm

:D okuyorumda güldüm sadece demekki herkes oyun oynadıgının bilincinde
birleşmek ve dayanışma iyi bir şeydir ..
Ama bazı degerleri yıkamazsınız. kişi kendisiyle degil yaptıkları ile ölçülür.

birleşme olursa hayırlısı olsun hakımızda
itifaka gelince geçmişte çok denendi ama ilaki birileri yan cizdi
ben ihtimal vermiyorum sonuçta gelecek kişilerde de ilaki kendini bilen insanlar olacaktır..
zaman alacaktır Ama bir ata sözu vardır
KOMŞU KOMŞUNUN KÜLÜNE MUHTAÇTIR.
yazılar benım fikirlerimi yansıtıyor katılır katılmazsınız.

iyi forumlar..
Hayatı Sevmiyorsan Onu Haketmiyorsun Demektir.

Leonardo Da Vinci

DaWinci
PiTAYA

ByDawinci

Mehmetçik

17

Tuesday, June 12th 2012, 12:01am

genno k.bakma ama yeni gelecek oyunculara karşı güçlü olmak istiyosan mavilerle birleşmek zorundasın birleşmessen ezilir gidersin

Dışardan görende diğer swdekileri düşmanınız sanacak oyunu oynadıkça gözünür köreliyor

arkadaşalrın fikrine karşı söledim snein okma yazman yok galbia postları iyi oku dedilekri diğer svdeki oyunculara karşı birleşirsek daha güçlü oluruz rekabet olur diğer bi arkadaşta mavilerle ilgili bişi söledi bende maviler olmassa hiç bi şekilde güçlü olamicaklarını söledim

xGareZx

18

Tuesday, June 12th 2012, 10:02am

Yeni oyuncuların gelmesı sıkıntı olabılır ama bazı gruplar kendını pitayanın sahibi sandıkları için onlar ne yapacak merakla bekliyorum. daha güçlü gruplar olacak eminim belkide bizlerin veremedıgı dersi vericekler bu yüzden çok istiyorum...
Sen gözlerimin önünde, içindeki beni harcarken;
Bir an bile seni unutmaya meyletmedim...
Sen bildiğim gibi kalmadın ama, ben unuttuğuibiylm hala.

19

Tuesday, June 12th 2012, 7:14pm

Yeni oyuncuların gelmesı sıkıntı olabılır ama bazı gruplar kendını pitayanın sahibi sandıkları için onlar ne yapacak merakla bekliyorum. daha güçlü gruplar olacak eminim belkide bizlerin veremedıgı dersi vericekler bu yüzden çok istiyorum...

Geleceklerin en kötüleri bile senden iyi olacagı için hiç mi hiç sorun yok. İyi ya senin gibi sehirden cıkmayanlar yerine oyunun asıl amacı olan savası yasarız.
"92"

20

Tuesday, June 12th 2012, 8:08pm

benim ne yaptıgım seni hiçççç ilgilendirmez :)))) şehırden çıkmayan mı? benim çarım şehire pot almaya gelır sadece kuleden asla ayrılmam çarıma güvenım sonsuz çünkü görevleri eksıkken bile :) bana laf sölıcek en son kişi sensın benden iyi oldugunu düşünuyorsan devil herzaman kule önünde bekleriz:)) bu sana son cvbım senı görmuyorum bıle ılgı çekmeye çalısma ;) ;)
Sen gözlerimin önünde, içindeki beni harcarken;
Bir an bile seni unutmaya meyletmedim...
Sen bildiğim gibi kalmadın ama, ben unuttuğuibiylm hala.