You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Saturday, August 4th 2012, 11:32pm

92de açtım :thumbsup:

gelmeli gelirse iyi olur bence. ayrıca anuyada katılıyorum. 99a kasmanın hiç bir anlamı yok. Statü gelmiyor beceriler master olmuyor. neden kasıyoruz? koca bir hiç

22

Sunday, August 5th 2012, 1:54pm

--

kesinlikle ortada bir haksızlık var 4 senedir oynuyorum , o zaman bilmediğimiz için 6 level kaybım var her lvl için belirli bir miktar ödeyip kaybımızı kapatalım.
Derdi dünya olanın , dünya kadar derdi olur.

23

Monday, August 6th 2012, 10:42pm

cnmkardeşim çok özür dilerim pek anlamaıdm ama sanırım lvl kaybı
sorununa çözüm diyosun...benim güzel kardeşim zaten ep le satılan beceri
sfırlama kagıdı var istediğin beceriyi sıfırlayıp tekrar veriyosun üstelik 100%
17 de master oluyor...eple olmasada unutkanlık kitapları var...!

arkadası anlamadıgın belli :D beceri sıfırlama kagıdı war ama bir skili 20 de açmışsan eğer o skili sıfırladıgın zaman 17 statü geliyor diye biliyorum.yanlısım warsa düzeltin.soruna bi çözüm aramak gereksizdir bence çnki her oyuncu eninde sonunda +86 kasacaktır.

24

Tuesday, September 4th 2012, 8:16pm

keşke yapsalar yapmazlar ki

25

Tuesday, September 4th 2012, 8:40pm

Nesne marketteki gereksiz bir çok eşya varken en gerekli şeylerden biri herzaman dile getirilmiştir bu istek ancak yapılan birşey yok.

benimde 3 skill kaybım var hatta 20 de açılınca mutlu olurduk ilk çarım, çünkü her + verdiğimizde dahada güçleniyordu bilmiyorduk . bence tamamen olması gerekir.

mehmetmiy33

Maymun Lordu

• "mehmetmiy33" is male

Server: Dodurga

• Send private message

26

Tuesday, September 4th 2012, 8:54pm

sa

Güzel öneri inş öneri olarak kalmaz.

27

Tuesday, September 4th 2012, 11:23pm

gereksiz diyen arkadaşlara glüyorum sadece oyun 99 lwl den 105 lwl e çıktığını düşünsenize bi

86 da 5 p olan arkadaşların fazladan 13 beceri verme hakkı oluyor 5 lwl gelse bazı karakterlerin 6 tane skili var kara büyü büyülü silah vb 6. skili p yapabilecekler ama

2 lwl kaybı olanlar 16 da kalıcaklar :) intaar sebebi

bence gf bunu bilerek yapıyor skillerin kötü olduğunu öğrenipte baştan yeni çar kassınlar diye

para para

GorkemKaya

Maymun Lordu

• "GorkemKaya" is male

Server: Dandanakan

• Send private message

28

Wednesday, September 5th 2012, 12:41am

Gerçekten güzel fikir 5 skil 91de açılacak utanıyorum söylemekten :D

İyimser bir insan ayakkabıları çalınınca “ayaklarım var ya” diyebilen insandır.

MaryRyan

Mistik Lider

• "MaryRyan" is male

Server: Gunhan

• Send private message

29

Wednesday, September 5th 2012, 11:15am

Oyuna Yeni Başlayanlar Bilmediği İçin Gözlem Bandı Kullanmıyorlar.Lv Kaybı Yok Oyun Hatası Olarak Kullanıcı Hatasından Kaynaklanıyor.
Baktığınız Benim , Gördüğünüz Sizsiniz..
Kış geliyor..

30

Friday, September 7th 2012, 2:36pm

skil kaybı diye bişey yok çarınız 17 de master acmaktansa 20 de actıgınızda daha güçlü oluyor

31

Saturday, September 8th 2012, 11:53am

skil kaybı diye bişey yok çarınız 17 de master acmaktansa 20 de actıgınızda daha güçlü oluyor
lütfen bidaha böyle saçma sapn milleti yanlış bilgilendiren yorum yazmazsanız sevinirim :pillepalle:

32

Saturday, September 8th 2012, 12:31pm

arkadaş önemli bir konuya parmak basmış.. kendinisi cân-ı gönülden tebrik ediyoruz.. :D
Bize yang değil, adam lazım..

Allah'ın Selâmı İmam Huseyn'e, Lâneti Yezid'e olsun..

33

Saturday, September 8th 2012, 4:53pm

bu bir oyun hatası deil.oyuncu sanssızlıgıdır.bilgisizliktir. gerek forumdan gerek oyundan bilgi alınabilir.pardon oyuna yeni başladıgıınızda ilk hava kılıcının master olucagını nerden biliyodunuz?birisinden duydunuz oyle deilmi kulaktan kulaga doldu artık herkezin bilgisi var.peki bunu bilirken 17de master acılması gerektigini gerek gözlem bandıyla gerek eple gerek -30 lwl oyuncuların yaslı kadından skili 0lamaları tekrar denemelerini söylemedilermi.gözlem bandını bilmiyosan eple 0layabilirdiniz 17de.yok oyle bişey herkez 20de acar bütün skilleri sonra bi kere o bahsettigin skill kaybı iksrrini alır temizler gelir 5-6lwl kayıbı.e ozaman gözlem bandının, yaslı kadının, eple beceri sıfırlama kagıdının mantıgı nedir?
çakalın özgürlüğü...
aslan ayağa kalkana kadardır...!

34

Sunday, September 9th 2012, 9:46am

Bana demişlerdi 20 de aç daha fazla vurur felan :D bizde yaptık cahillik.

Öyle bişey gelse çok harika olur

35

Sunday, September 9th 2012, 12:35pm

bu bir oyun hatası deil.oyuncu sanssızlıgıdır.bilgisizliktir. gerek forumdan gerek oyundan bilgi alınabilir.pardon oyuna yeni başladıgıınızda ilk hava kılıcının master olucagını nerden biliyodunuz?birisinden duydunuz oyle deilmi kulaktan kulaga doldu artık herkezin bilgisi var.peki bunu bilirken 17de master acılması gerektigini gerek gözlem bandıyla gerek eple gerek -30 lwl oyuncuların yaslı kadından skili 0lamaları tekrar denemelerini söylemedilermi.gözlem bandını bilmiyosan eple 0layabilirdiniz 17de.yok oyle bişey herkez 20de acar bütün skilleri sonra bi kere o bahsettigin skill kaybı iksrrini alır temizler gelir 5-6lwl kayıbı.e ozaman gözlem bandının, yaslı kadının, eple beceri sıfırlama kagıdının mantıgı nedir?
bilader şu konuyu oku önce bi ondan sonra böyle iddaalı yorumlar yaz

adamlar nerden bilsin daha yeni başlamış adam yaşlı kadının yerini bile bilmiyor sen neyden bahsediyorsun

kaç kere skill sıfırlama kağıdı kullandında böyle skill sıfırlama kağıdıyla ilgili bilmediğin şeyleri yazıyorsun
Not:eğer skillerin 20 de master olduysa skill sıfırlama kullanırsan sana bidaha 20 skill hakkı vermez sadece 17 skill hakkı verir
buda senin 3 skill kaybetmiş olmanı sağlar yani skill sıfırlama kağıdı burda bir işe yaramaz
skill sıfırlama kağıdının görevi eğer adamlar büyülü zırh yerine dehşet master yaptıysa sıfırlayıp büyülü zırhı açabilsinler mantığıyla yapılmış bişeydirki bununda skill lern lwl iyle bi alaksı yoktur

unutkanlık kitaplarını öyle bir anlatmışsınki sanki bulunmaz hint kumaşı böyle bir iksir çıksa unutkanlık kitabının satışında hiçbir +veya - yönde bi etkilenme olmaz

ah be abicim be

36

Monday, September 10th 2012, 2:21pm

ep karşılığı iksir gibi sorun çözülemezmi

Bir çok mt2 oyuncusunun madur olduğu lv kaybısorununa çözüm
86 lv. da 5. skili açamamak kayıp nispetinde daha fazla lv kasmak
özellikle yeni başlayanların oyunu öğrendikten sonra geri dönülmez kayıplar yaşaması

saygılar

mantıklı bir konu ve uzun zamandır tekliflerde bulunuluyor ama icraat yok :dash:

37

Sunday, September 23rd 2012, 11:09am

5. skili 90 da açtım 4 lv kayıp var

38

Tuesday, September 25th 2012, 3:57pm

bence olmamalı şimdiye kdr kayıplarla p yapanlar haksızlık olur

39

Tuesday, September 25th 2012, 7:06pm

Bir çok mt2 oyuncusunun madur olduğu lv kaybısorununa çözüm
86 lv. da 5. skili açamamak kayıp nispetinde daha fazla lv kasmak
özellikle yeni başlayanların oyunu öğrendikten sonra geri dönülmez kayıplar yaşaması

saygılar

Parası olmayanları düşündünmü hiç " fakir " insanları, benimde 1-2 skill kaybım var, ama oyuna devam ediyorum hiç bir sesde çıkmıyor malesef. Ama EP Alamayanlarıda düşünseydin çok iyi olurdu.
Atalarımız nedemiş; Paran nekadar bol olursa, karakterinin epide okadar bol olur demişler
:rofl:
iyi forumlar Dilrim 8|

˙·٠•●●•٠·˙*¨`*:• мεtίη2 .•:*¨`*˙·٠•●●•٠·
พ ๑۩ﺴ sεŋί ςοķ sέωί¥όяυм ﺴ۩๑ พ
ஞ ςίzмέℓί ρίsί ஞ
MenosGrande

https://www.facebook.com/pages/Metin2-Ya…283313148381042

Metin2 Yakamoz Sayfamıza Bekleriz

40

Wednesday, September 26th 2012, 1:32pm

5. skilim 92de acılcak 92 lwl e kasmam icin bir sebepde yok bulunduğum lwl herşey icin ideal (87Lwl.) 4 p var carımda öyle bir iksir olsa skil kayıplarını düzeltse skilerde p olarak kalsa yine eskiden gözlem bandı nedir bilmezdik zaten bunun icin bir cözüm lazım...

Kaderim;
Beni bir insanın ihanetine mahkum bırakan alnıma kazılı Kanlı senaryom,
içimde ağlak notalarının usta bestekarısın.

Rate this thread