You are not logged in.


Wiki Oyun Kuralları Support Forum Kuralları

Mod Basvurusu Teshir Wiki Basvurusu Teshir

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

/ѕнαηgαу\

Unregistered

1

Sunday, July 8th 2012, 2:58pm

Ah Tatarım Tatarım Sen Çalış Ben Yatarım .. :)

Selamun ALeykum ..

Uzun Zamandır Oyuna Giremiyorum Tatil Vesilesiyle. Bakıyom'da Etrar Nınja Kaynıyor. Bıcak Savunmlarını Düşürenler Olmuş.. Az Kaldı Bir kaç güne Evdeyım Aziz Panpam Bayrak'ta atmış :) bizim koyde carını acıp kapıyacakmış'ya Hadi panpa :) Hodri meydan...

Forumda Millet. Oyun Curcunası. Kavga patırdı Kütürdü Afedersinizde Karı hamamına cevırdınız olayı Azda Iyı yonunden bakinda Bir bilgi alanın'da atısın.

Forum Anlamı'da bu. Bunu aslında Öğretmeleri lasım :D

Quoted

FORUM

Bir başkanın yönetiminde, toplumu ilgilendiren bir konuda, farklı gruplardan oluşan dinleyicilerin söz sı¬rası alarak konuşma kuralları içerisinde yaptıkları tartışmalara forum denir.
Forum, panelin devamında yapılacaksa başkan, panelin süresini bir saat; forumun süresini de yarım sa¬at olarak sınırlayabilir. Bu durumda, panelden sonra forum yapılacağı konuşmalara başlanmadan duyurul¬malıdır.

Forum, toplu tartışmaların başlı başına bir çeşidi sayılmamakla birlikte, dinleyicilerin konu üzerinde da¬ha aktif ve farklı bakış açılarıyla düşünmelerini sağlar. Foruma davet edilen uzmanların görüşlerine de müracaat edilerek ortaya çıkabilecek yanlış anlayışların önüne geçilir.

Esasen forumda amaç belli kararlara varmak değil, konuyu değişik anlayışlarla, farklı boyutlarıyla ortaya koymaktır.

Forumda söz alan dinleyiciler, konuyla ilgisi olmayan özel sorunlarına değinmemelidir.

Sorular kısa, açık ve net olmalı, tartışma saygı kuralları içerisinde, kıncılıktan uzak, samimi bir hava içerisinde yapılmalı, tartışmadan beklenen amaca yardımcı olunmalıdır.

http://www.frmtr.com/lise-bilgi-istekler…il-anlatim.html

Lise Cagın'dakilere ogretılıyor. Liseye gitmeyenlere kısaca tanım yapam :D Artık bıraz daha Sakin olalım Karı koca aile'siyle oynayanlar var Sadece oyunda bıtmıyor bırde sımdı skype'de kufur etmeler Cep telefonları arayıp kufur etmeler tehdıtler Yakısmıyor bea :) Hadi kolay gele

by.aesing

Unregistered

2

Monday, July 9th 2012, 10:53pm

yok yok adam olacak bu yegenımız var bır gelısme tam buyutemedık yanımızda ham ınsanların yanına kactı ama gelıstırıyor oyundan da olsa kapıyor bızden bıseyler

Similar threads

Rate this thread