You are not logged in.

New Page 1

GM Başvurusu: Açık  (1)

MOD Başvurusu: Açık  (2)

WİKİ Başvurusu: Açık  (4)

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, July 27th 2012, 3:33am

Metin2.Exe yanıt vermiyor

Evet arkadaşlar ben karakter ekranına girip karakteri seçtikten sonraki yükleme ekranında donma oluyor oyuna giremiyorum nedense pcye reset attıktan sonra girebiliyorum fakat biraz oynadıktan sonra karakteri her 2-3 adım hareket ettirmeme oyun donuyor bende kapatıp tekrar girmeyi deniyorum gene baştaki olay oluyor karakterden sonraki yükleme ekranında donuyor Metin2.exe yanıt vermiyor diyor vallahi deli olacağım :dash: bir çözümü yokmu acaba ?(

2

Friday, July 27th 2012, 5:24am

Karakter seçerken o donma bendede oluyor fakat o esnada yani oyuna giriş esnasında ( karakteri seçtikten 4-5 saniye sonra falan ) oyuna tıkladığımda daha doğrusu o donmuş oyuna tıkladığımda "yanıt vermiyor" diyeceğini bildiğim için nomal açılıyormuş gibi oyuna hiç tıklamadan bekliyorum sonra oyun açılıyor. Belki böyle denesen olur mu acaba.

3

Friday, July 27th 2012, 11:08am

Cevabın için teşekkürler senin dediğin donmayı bende biliyorum dediğini bende önceden denemiştim birşey indiryordum sabaha kadar açık kalsın bakalım girecekmi diye ama tık yok girmedi tekrar deneyeyim dedim gene olmadı bu donma ayrı bir donma :D :pillepalle:

4

Monday, August 13th 2012, 10:34am

Aynı sorun bendede var :( :cursing: