You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

nasip

Ork Reisi

• "nasip" is male
  • "nasip" started this thread

Server: Pegasus

• Send private message

1

Tuesday, August 21st 2012, 5:29pm

hotmail sıkıntısı

sıfremı degısmek ıstıyorum maıl gelmıyor maıl degısıcem maıl gelmıyor ılerde bu sv bırlesıcek ama bana maıl gelmıcek bıze hotmaılden gmaıle tasımamız soylenıyor ama maıl gelmedı ıcın nasıl tasıyabılcez acaba ????
eskıden gmaılmı vardı hotmaıl tıkır tıkır calısırken neden boyle bı sıkıntı yasar olduk guvenılır engellenenler kısmına metın2 butun adreslerı yazıyoruz olmuyor
bız programın nasıl yurudugunu bılmedımız ıcın bıseyde dıyemıyoruz ama yetkılılerde ısın kolayına gmaıle tasımamıza demekle kalıyor bu oyunu oynayan cogu ınsan bu sıkıntıdan dert yanıyor
burdan yetkılılere seslenıyorum bu duruma bı care bulsanız...
okadar emek harcadık yerı geldı ep aldık sımdı bı maıl gelmıyor dıye carımı baska maıle alamıyorum ve sv bırlesmesınde tasıyamıcam okadar emegım bosa gıdıcek
TheCan28
" † ι¢ιм∂єкι ηєƒяєт † "KaLp Ne ile Doluysa,dudaklardan o Dökülür...

This post has already been reported.

• "Secho7" is male

Server: Constantine

• Send private message

2

Tuesday, August 21st 2012, 10:14pm

Aynı sorun bende de var ne yöneticilerden ne de Hotmail'den bir cevap gelmedi söylenen her şeyi yapmama rağmen mail alamıyorum.Mail adresimi değiştiremiyorum şifre değiştiremiyorum karakter silemiyorum. :dash:
Secho

3

Wednesday, August 22nd 2012, 7:04pm

Hotmail Aktivasyon İzin Kılavuzu

Sayın Emekli Smod'umuzun eski bir konusunda belirttiğini uygulayınız ve metin2 hotmaili güvenli görünce metin2'nin sitesinden aktivasyonlar gelecektir.Yani bunları uygulayınca metin2'den posta gelicektir postalar gelince yeni bir e-posta sitesinden yeni hesap açınız ve hesabınızı o hesap üzeine kaydediniz.
Örnek e-posta sitesi; Gmail
Çok güvenli bir e-posta sistemidir tavsiye ederim.
Ben tepede gökyüzü benim tepemde,

Bir ayağım çukurda kalbim hafiden zikirde

Teknik denen keklik hedefte

Tahmin et bakalım kaç çürük yumurtam var sepette?

nasip

Ork Reisi

• "nasip" is male

• Send private message

4

Wednesday, August 22nd 2012, 7:54pm

bunları denedım olmuyor bunları deneyıpde hala olmayan cok arkadasda var
TheCan28

5

Wednesday, August 22nd 2012, 8:19pm

bunları denedım olmuyor bunları deneyıpde hala olmayan cok arkadasda var

Ticket yoluyla sorununu Oyun Yöneticilerine bildir. Böylelikle mail sorununu çözülebilir...

• "Secho7" is male

Server: Constantine

• Send private message

6

Wednesday, August 22nd 2012, 8:21pm

Sorunum hala düzelmedi düzeldiği gibi gmail hesabımla değiştireceğim e postayı fakat gelmiyor.
Secho

7

Wednesday, August 22nd 2012, 8:24pm

Hala aynı şeyi söylüyorum; Ticket at olmadı Oyun Yöneticileri mail adresini değiştireceklerdir. Fakat bu değiştirme söz konusu olursa birtakım sorularla karşılaşacaksın.

8

Wednesday, August 22nd 2012, 8:58pm

bende şifremi unuttum diyorum dogru mail adresini yazıyorum yanlış e posta diyor
jesus
christ
:lol: :lol: :D :sniper: :stick: :puke: :dead: :fie: :beer: :missilelauncher: :monster: :ninja: :rocketlauncher:

!$æR 8) :)

wow oynayanlar baksın super video

http://yonja.com/VideoPlay.jsp?id=129603

9

Wednesday, August 22nd 2012, 11:23pm

Oyun Yöneticileri tarafından değistirilen mail adresleri şifre istemez. Yeni açacağın bir e-postayla eski e-osta adreslerini değistirir. Fakat bu değiştirme söz konusu olursa birtakım sorularla karşılaşacak ve hesabınız bu süre içinde engellenmiş olacaktır.

AdminAmca

Alev Kral

• "AdminAmca" is male

Server: Malazgirt

• Send private message

10

Thursday, August 23rd 2012, 4:45am

daha bir hafta olmadı hotmailden hesap transferide yaptım şifre değişikliği de yaptım, hiç bir sorunla karşılaşmadım. istenmeyen e-postaları kontrol edin, belkide metin2 den gelen e-postalar spam olarak işaretlendi!
bunların dışında mutlaka gmail yapın diye birşey yok, farklı mail sunucuları da kullanılabilir, söylenen gmailin istenmeyen e-postaları kontrol etme şeklinin farklı olduğu için buna benzer problemlerin daha az oluşması.
AdminAmca iyileştirme şamanı (gelişim)
AdminAmca HD video clip (vs)
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok!

nasip

Ork Reisi

• "nasip" is male

• Send private message

11

Thursday, August 23rd 2012, 1:05pm

ewet tıcket atıyoruz bı takım sorular soruluyor 2 senedır bu oyunu oynuyorum ben bır kere o durumla karsılasdım nerden bılım ılk maıl adresım neydı carı hangı tarıhde actım bu soruların bırı yanlıs olursa carın omur boyu kapanıyor soruları dogru cvp layana kadar acılmıyor kım gırebılır bu rıskın altına herzaman gelen maıl sımdı gelmıyor benım sucummu bu
TheCan28

12

Thursday, August 23rd 2012, 2:02pm

Bende tam olarak hatırlamıyordum ama geniş bir tarih verdim. Örneğin; Ocak-Haziran 2011 gibi... Bunuda yöneticiler kabul etti... Sana tavsiyem bu sekilde bir tarih vermen olacaktır.

13

Thursday, August 23rd 2012, 4:59pm

Aynı sorun benimde başımda var.Ticket attım statülere kadar,son okuduğumuz beceri kitabına kadar,en son ne zaman ep aldığımıza kadar soruyolar.Biri yanlış olursa,Çar gitti.
Artık millet kargaşa istiyor.Ve benimse canımı en çok IQ'su ayakkabı numarasından düşük insanlara laf anlatmakla ömür geçirmek sıkıyor. :pillepalle:

İsteyen üzerine alınır. :lol:

14

Thursday, August 23rd 2012, 5:47pm

bende şifremi unuttum diyorum dogru mail adresini yazıyorum yanlış e posta diyor

Aynı sorunu ben de oyunda bulunan bir kaç hesabımda yaşadım.Hotmail 1 yıl boyunca yani 365 gün boyunca kullanılmayan giriş yapılmayan mailleri maalesef kapatıyor .Aynı mail adı ile yeni bir hesap alın .Oyunda ki mail adresinizle aynı isimde olsun . Ben sorunumu o şekilde çözdüm.Yeni aldığım mail hesabı daha önceki ile birebir aynı olduğu için metin2 den gelen bildirimler bu yeni aldığım maile geldi. Tek çözüm yolu bu tabiii o mail adresi sizden önce başka biri tarafından alınmadıysa :)