You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, September 13th 2012, 12:20pm

metin2torrent.config.xml Konfigrasyon Dosyası Uzaktan Açılamadı Hatası.

Arkadaşlar bu hatayı bugün almaya başladım ve internetteki bazı çözüm yollarını denedim.

Örneğin :

1-) metin2torrent.config.xml dosyasının içindeki
ise 1 yapın.

2-) Metin2 klasör adını Metin2_Turkey yapın denedim fakat çok gereksiz geldi.

Buna benzer çözüm yolları denedim fakat sonuç alamadım belli hata kodları var fakat hata kodu garip bir şey sayı değil açıkcası.

Tam hata resmi :

[img]http://ressimyukle.netau.net/?dt=91BL[/img]

Bilgi sahibi olanlar yardım ederse sevinirim :)

This post has been edited 2 times, last edit by "PracTicLe" (Sep 13th 2012, 12:23pm)

2

Thursday, September 13th 2012, 6:44pm

Güvenlik duvarı ve virüs tarayıcınızın ayarlarını kontrol edin ve oyunun engellenip engellenmediğine bakın.

3

Friday, September 14th 2012, 12:05am

Modum Bende Aynı Hatayı Alıyorum Sizin Dediklerinizide Yaptım Ama Sonuç Yine Aynı ;(

2759094

Ork Reisi

• "2759094" is male

Server: Hades

• Send private message

4

Friday, September 14th 2012, 6:12am

arkadaşlar bende aynı sorunu bakımdan sonra yaşadım

denetim masasından metin2 yi kaldırdım

sonra metin2 nin sitesinden tekrar metin2yi kurdum torrent olanı değil sonra torrente tıkladım metin2 güncellendi 44.8 de felan kalmadı oyuna girdim rahatça oynadım sizde deneyin

ha bide benim güvenlik duvarı kapalı bilgisayarımdada virüs programı yok yani oyunu engelleyen bişe yok

This post has been edited 2 times, last edit by "2759094" (Sep 14th 2012, 6:13am)

5

Wednesday, October 31st 2012, 1:38pm

Oyuna giremiyozya Dosya bulanamdı dio %50 de duruor..

6

Wednesday, October 31st 2012, 1:41pm

Bende oyunu acıorum ama karakterlerıme ulasamıorum nedense...

baglantı hatsı sorunu var dıyor devamlı bu packten sonra olustu ...

7

Wednesday, October 31st 2012, 2:12pm

bu oyuna hiç bakım yapılmasaydı daha güzeldi bence çünkü bilmiyorlar ve her bakımda başka bişelerini bozuluyoralr

8

Wednesday, October 31st 2012, 7:07pm

1 user apart from you is browsing this thread:

1 member

joker01

Rate this thread