You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, September 20th 2012, 7:37pm

Server Birleşimi

Arkdaşlar aradım ama bulamadım tr de serverler ne zaman birleşcek 10 kasım die duydum doğrumu acaba bir bilgisi olan varsa yazablirmi ??

Ezeli Rakibim Olamaz Çünkü Ezerim...

QaTliaM68

2

Thursday, September 20th 2012, 7:53pm

24.09.2012 yanı 4 gun sonra
"Kamış ses verince ney oldum sanır,
İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır."

3

Thursday, September 20th 2012, 8:01pm

daha bellı degıl o dedıgın yunanıstan serverı....

4

Thursday, September 20th 2012, 8:06pm

daha bellı degıl o dedıgın yunanıstan serverı....

Evt arkdşar herkes 24.09.2012 de dio ama 24.dünde yunanistanda olucak herkes gr yi tr die okudu sanırsam

Ezeli Rakibim Olamaz Çünkü Ezerim...

QaTliaM68

5

Friday, September 21st 2012, 7:38am

s.a

defalarca konu açıldı hala aynı şeyi sorup duruyorsunuz yaw az açında okuyun server birleşim sayfasını takım defalarca soyledı once yunanıstan 24/09/2012 diye sonrasında ona bakacaklar hataları gorecekler buglar varsa tespıt edecekler cunkı yunanıstan serverınde 4 5 sw anca var turkıyede 45 sw var türkiyenın sw sının diğier ulkelerden cok olmasından dolayı türkiye en sona bırakıldı hatalar şu bu gözlemlenecek bize hatasız geçiş imkanı sağlanacak az okuyun

not: ben burdan sw ler birlşirken mehmetçik birleşmesin diyen oyunbilmezler hala oyuncununun coklugundan yakınıyormusunuz fakıdamısınız mehmetçik o gunle bugun arasında 4/3 oranında kuculdu swler bırlesır bırde mehmetcık buna dahıl edılmez 8 ch ya kanallar cıkarsa ozaman burda in ve cinle oynar ondan sonrada eyvahh dersınız eskı sw nıze donusu baslatırsınız... mutlaka dahıl edılmelı mehmetçik

6

Friday, September 21st 2012, 7:59am

defalarca konu açıldı hala aynı şeyi sorup duruyorsunuz yaw az açında okuyun server birleşim sayfasını takım defalarca soyledı once yunanıstan 24/09/2012 diye sonrasında ona bakacaklar hataları gorecekler buglar varsa tespıt edecekler cunkı yunanıstan serverınde 4 5 sw anca var turkıyede 45 sw var türkiyenın sw sının diğier ulkelerden cok olmasından dolayı türkiye en sona bırakıldı hatalar şu bu gözlemlenecek bize hatasız geçiş imkanı sağlanacak az okuyun

not: ben burdan sw ler birlşirken mehmetçik birleşmesin diyen oyunbilmezler hala oyuncununun coklugundan yakınıyormusunuz fakıdamısınız mehmetçik o gunle bugun arasında 4/3 oranında kuculdu swler bırlesır bırde mehmetcık buna dahıl edılmez 8 ch ya kanallar cıkarsa ozaman burda in ve cinle oynar ondan sonrada eyvahh dersınız eskı sw nıze donusu baslatırsınız... mutlaka dahıl edılmelı mehmetçik
Tamam güzel kardeşim sen nediyorsan o olsun ....Şimdi sakin ol elindeki klavyeyi yavaşça yerebırak sakin ol nerdeyse döveceksin bizi özürdilerim kendi adıma yanlış okumuşum pardon 24.09.2012 değilmiş kral sensin tamam en büyüksün şimdisakin ol...Saygılarımla
"Kamış ses verince ney oldum sanır,
İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır."

7

Friday, September 21st 2012, 8:12am

okuduğun kitabın linkini koyda şuraya bizde bakalım çok biliyorsun ya gereksiz insan ;) ;)

BiLmemek Ayıp DeğiL Yeterki ÇAKTIRMA ッッ
skype adresim.. ssabotajj.mesut

8

Friday, September 21st 2012, 11:52am

8ch değil 30 ch olsa ch1 full olur :D

9

Friday, September 21st 2012, 12:47pm

hahaahh çok güldüm bu post'a. Benim düşümcem Mehmetçik Serveri'nin birleştirilmemesi neden derseniz piyasa. alt üst olacak kiminlerin yan çarlarında 2 t varken burada 2 t ye ortalamanın üstünde bi çar dizersin kardeşim 2 t ye full 5 efsunlu çarın olur sen nerede 5 efsun sersemlikli şahini 200m'e koyduklarını gördün söyler misin? açıklamayı okudum ama eğer birleştirirlerse çok büyük sıkıntı olur piyasa açısından. şu gözlede bak. ilk 40 - 42 Server Şampiyonlar Ligi geri kalan serverler Ptt 2.lig :D
Unutmadık, Unutmayacağız 20 Ocak 1989

10

Friday, September 21st 2012, 12:49pm

zaten sw birleşirse mehmetcık bırleşmıcek :thumbdown:

11

Friday, September 21st 2012, 2:05pm

:)

okuduğun kitabın linkini koyda şuraya bizde bakalım çok biliyorsun ya gereksiz insan ;) ;)
3 kişi yola çıkarsa senin gibilere bide önder olalacak birisi olmalı hayatında wikiyi açıp neyin ne olduğunu araştırdınmı gerekli insan yada bir başarın varmı yada gerekli olarak açtığın bir konu neyse yakındır gerekliyi gereksizi görecez ilerde az kaldı elbet karşılaşırız birgün sw küçük:)

12

Friday, September 21st 2012, 9:07pm

Arkadaslar bu konunun burda olması çok manasız

Server birleşmesi düşük online olan serverlerin birbiri arasında birleşmesinden oluşacak ki. Mehmetcik serverler arasında en cok online oyuncuya sahip serveri.

Mehmetcik serveri ile başka bir serverin birleşmesi diye birşey SÖZ KONUSU DEĞİLDİR...!

Nokta.
Metin2 2007-2013 Emekli

13

Saturday, September 22nd 2012, 12:35am

hahaahh çok güldüm bu post'a. Benim düşümcem Mehmetçik Serveri'nin birleştirilmemesi neden derseniz piyasa. alt üst olacak kiminlerin yan çarlarında 2 t varken burada 2 t ye ortalamanın üstünde bi çar dizersin kardeşim 2 t ye full 5 efsunlu çarın olur sen nerede 5 efsun sersemlikli şahini 200m'e koyduklarını gördün söyler misin? açıklamayı okudum ama eğer birleştirirlerse çok büyük sıkıntı olur piyasa açısından. şu gözlede bak. ilk 40 - 42 Server Şampiyonlar Ligi geri kalan serverler Ptt 2.lig :D
Çok doğru söylemiş örneğin, Mehmetçik serverındaki bir userin Altay serverındaki bi çarında 2 t parası varsa iki karakter aynı servera düşerse user o 2 t ile çok rahat item dizer ve diğer serverlarda parası olmayanlar yine ortada kalır. ;) ;)

KocaSeyit - KaNuNi
Göze Batan Çivi Çekici Yer.

14

Saturday, September 22nd 2012, 8:23am

Ben mehmetcik servernin birleşmesinden yanayım . Herzaman Mehmetcik böyle dolu kalmayacak eger SAVASMAK İÇİN BİRLEŞELİM konusunun ilk postuna bakarsanız botlarla ilğilide acıklamalar var bu sürecte botlarıda engelliyeceklerini söylüyorlar bu gercek olursa hilede ortadan kalıcak demektir ve bircok küçük oyuncu bırakıcakdır yada sayıları azalıcakdır . Ayrıca suan diger serverların tamamı boş sayılır birleşmede bırakan oyuncular geri dönecektir. Mehmetcik bircok server in oyuncularının sonradan basladıgı yer ve bu oyuncuların bir kısmının hala eski serverlarinda cok iyi hesapları var döneceklerdir mutlaka kendi adıma böyle bir savasma fırsatını kacırmazdım . Ayrıca suda var baska bir serverda oyuncuların paralı olmasının zararı kadar mehmetcik server piyasasına karıda olacakdır .Dısarıdan yang girecek server a birleşme sırasında bu sayede sizin 2 liralık malınız bir süre 5 lira degerinde olacakdır ve piyasa kesinlikle bir süre sonra kendiliğinden düşüp normal rayına oturacaktır mehmetcige uzun sürede zararı olacagını düşünmüyorum . Ayrıca suda varki mehmetcik tek basına kalırsa bir süre sonra ıssız bir yer olur ve bu sefer birleşmesini siz istersiniz suan bile bircok oyuncu bıraktı. Bunu izleyen süreçte yanlız kalırsa server dahada bırakan olur diger serverlarda hesap devir alanlar olur. Birleşme sırasında server a gelecek olan oyuncular server a item getirecekler demektir suan cok cok pahalı olan itemlerin degeri düşecektir. Ruh taslarınız kutsamalarınız silah zırh taslarınızın degerleri artıcakken itemlerin degeri düşecektir buda karakter dizmek için cok avantajlı bir durum .Rakbet artıcak suan 2 3 lonca kendi aralarında sürekli cekisme halindeyken server birleşmesinde bu sayı 10 iyi lonca olacak en az buda serverin savas potansiyelini yükselticek pvp için oynayanlar adına buda cok büyük bir avantaj . Birleşmeye karsı olanların bircogu mehmetcik diger serverlardan daha zayıf diye gelen oyunculara karsı ezileceğini düşünüyor . Bu düşüncenin dogruluk payı var ama diger bir yandan karakterleri zayıf olan oyuncular için yada diger serverdaki hesaplara kıyasla zayıf olan hesapların gelişmesi için üsstede yazdıgım gibi gelişme fırsatı olacak . Bu bekleme sürecinde tek yapmanız gereken mümkün oldugunca yang biriktirip beklemek, birleşmede görüceksinizki efsunla yapamıyacagınız yada cok para harcamak zorunda kalacagınız itemler uygun meblalara alabileceksiniz.
Yazım anlaşılmadıysa eger daha geniş kapsamlı olarak yazabilirim.

İyi forumlar İyi oyunlar dilerim
ÖRNEK ADAM
Bana ve Aile degerlerime kufur eden kisi veya kisileri hukuki surec izleyecegim konusunda bilgilendirmek isterim
http://www.abchukuk.com/cezahukuku/hakaret.html 2 , 2.1 , 2.2 , 2.3 , 5 .maddeleri ozel olarak inceleyiniz.

Leooon

Banned until 08-11-2010

• "Leooon" is male
  • Send private message

15

Saturday, September 22nd 2012, 11:23am

Ben mehmetcik servernin birleşmesinden yanayım . Herzaman Mehmetcik böyle dolu kalmayacak eger SAVASMAK İÇİN BİRLEŞELİM konusunun ilk postuna bakarsanız botlarla ilğilide acıklamalar var bu sürecte botlarıda engelliyeceklerini söylüyorlar bu gercek olursa hilede ortadan kalıcak demektir ve bircok küçük oyuncu bırakıcakdır yada sayıları azalıcakdır . Ayrıca suan diger serverların tamamı boş sayılır birleşmede bırakan oyuncular geri dönecektir. Mehmetcik bircok server in oyuncularının sonradan basladıgı yer ve bu oyuncuların bir kısmının hala eski serverlarinda cok iyi hesapları var döneceklerdir mutlaka kendi adıma böyle bir savasma fırsatını kacırmazdım . Ayrıca suda var baska bir serverda oyuncuların paralı olmasının zararı kadar mehmetcik server piyasasına karıda olacakdır .Dısarıdan yang girecek server a birleşme sırasında bu sayede sizin 2 liralık malınız bir süre 5 lira degerinde olacakdır ve piyasa kesinlikle bir süre sonra kendiliğinden düşüp normal rayına oturacaktır mehmetcige uzun sürede zararı olacagını düşünmüyorum . Ayrıca suda varki mehmetcik tek basına kalırsa bir süre sonra ıssız bir yer olur ve bu sefer birleşmesini siz istersiniz suan bile bircok oyuncu bıraktı. Bunu izleyen süreçte yanlız kalırsa server dahada bırakan olur diger serverlarda hesap devir alanlar olur. Birleşme sırasında server a gelecek olan oyuncular server a item getirecekler demektir suan cok cok pahalı olan itemlerin degeri düşecektir. Ruh taslarınız kutsamalarınız silah zırh taslarınızın degerleri artıcakken itemlerin degeri düşecektir buda karakter dizmek için cok avantajlı bir durum .Rakbet artıcak suan 2 3 lonca kendi aralarında sürekli cekisme halindeyken server birleşmesinde bu sayı 10 iyi lonca olacak en az buda serverin savas potansiyelini yükselticek pvp için oynayanlar adına buda cok büyük bir avantaj . Birleşmeye karsı olanların bircogu mehmetcik diger serverlardan daha zayıf diye gelen oyunculara karsı ezileceğini düşünüyor . Bu düşüncenin dogruluk payı var ama diger bir yandan karakterleri zayıf olan oyuncular için yada diger serverdaki hesaplara kıyasla zayıf olan hesapların gelişmesi için üsstede yazdıgım gibi gelişme fırsatı olacak . Bu bekleme sürecinde tek yapmanız gereken mümkün oldugunca yang biriktirip beklemek, birleşmede görüceksinizki efsunla yapamıyacagınız yada cok para harcamak zorunda kalacagınız itemler uygun meblalara alabileceksiniz.
Yazım anlaşılmadıysa eger daha geniş kapsamlı olarak yazabilirim.

İyi forumlar İyi oyunlar dilerim

Aynen Katılıyorum Düşüncelerine Şavaşmak için Bİrleşelim.Mehmetcik serveri öbür serverlere göre biraz daha kalabalık ama çok kişi belli sebeplerden ban yedi,ve çoğuda çarını devretti ve hergün birileri bırakıyor oyunu. Gün geçtikçe server boşalıyor.2-3 ay sonra şavaşacak kimseyi bulamazsak şaşırmayın.Son server olmasına rağmen servere üye alımı kapalı bence mehmetcik serveri son açılan server üye alımı açık olması lazım.

This post has been edited 1 times, last edit by "Leooon" (Sep 22nd 2012, 11:25am)

16

Saturday, September 22nd 2012, 7:36pm

This post has been edited 1 times, last edit by "Chu Jiang" (Sep 22nd 2012, 7:37pm)

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests