You are not logged in.

New Page 1

GM Başvurusu: Açık  (1)

MOD Başvurusu: Açık  (2)

WİKİ Başvurusu: Açık  (4)

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, October 17th 2012, 11:22pm

Sistem hatası

16.10.2012 tarihinde saat 19.00 civalarında oyun oynarken efsunlarını değiştiğim +9 cennet gözü kolyemi depoya koyarak yan çarımdan tekrar efsunlarını değiştirmek istedim.
Fakat depoyu açamadım. Bağlantım koptuğunu düşünerek oyundan çıktım ve tekrar bağlanamk istediğimde bağlanıryor dedi ögle kalıyordu. Başka arkadaşlarıma ulaştım ve onlardada aynı sorun oldugunu sölediler sistemsel oldugunu düşündüm. 2012-10-16 21:20 saatlerinde oyuna girdim ve oyun açıldı. Fakat üstümdeki 3 parça itemin kayıp olmuş oldugunu fark ettim.(anında ticket attım) Bunlar +9 5 efsunlu 2000 hpli ve 10 kılıç savunmalı anka ayakkabım - 1500 hp 15 kılıç savunmalı 5 efsunlu cennet gözü +9 kolyem - 1500 hp yarı insanlara karşı +5 olan 5 efsunlu cennet bileziğimdi. Sonra birde baktım ki oyun kapanmadan efsun degiştirmek için kullandıgım efsun nesnesi çarın üstüne geri gelmiş ama efsunları degiştiğim kolye yok. Konuyla ilgili ticketlar attim fakat ilgilenen göremiyorum. Şuanda 90 lvl çarım ve 16.10.2012 tarih saat 9,30 dan beri birşey yapamadan bekliyorum.Madurireyet decem çok üst seviyede. Bu derece madur durumda bekletilmemin sebebini ve itemlerimin nasıl geri geleceği konusunda artık bir yardım istiyorum.

2

Wednesday, October 17th 2012, 11:31pm

Besbelli ki bir sistem hatasıdır, efsun ekleme kağıdının tekrardan çarın üstüne gelmesi bunu gösteriyor. Yoksa Çalma olsa diğer itemlerinde giderdi. bir dünya emek verip yaptığın itemler gitmiş başka arkadaşlarda varsa biran önce maduriyetleri giderilmelidir. Sonuçta sistem geri yüklemesi olmuş gibi bir durum var.

3

Thursday, October 18th 2012, 8:08am

Ciddi Bir Durum Ilgilenen Olmamasi Kötü Bi Durum Madem Ilgilenmiyorsunuz Ep Te Satmayin

DİKKAT ETİYSENİZ O SAATLERDE SERVERDE Bİ SORUN VARDI VE OTOMATİK KAPANDI LONCALAR ARKADAŞLIK İSTEKLERİ GİTTİ BENDE O SAATLERDE METİN KIRIYORDUM OYUN OTOMATİK KAPANDI VE OYUNA GİRDİĞİMDE YAKLAŞIK 2 SAAT BOYUNCA KIRDIĞIM VE DÜŞÜRDÜKLERİM YOKTU ,ONLAR GİTMİŞ YERİNE KULLANDIĞIM POTLAR GELMİŞ BENDE TİCKETİ ATTIM AMA SABAHA BEKLEDİM DÜZELİR DİYE AYBIM Bİ KAÇ RUH TAŞI PEK ÖNEMSEMEDİM AMA SONUÇTA EMEK DAHA CİDDİ KAYIPLAR OLABİLİRDİ SENİN ADINA ÜZÜLDÜM İNŞ. GEREĞİ YAPILIR İTEMLERİN VE KAYBIN TELEFİ EDELİR
Herkesin üç kişiliği vardır; ortaya çıkardığı, sahip olduğu ve sahip olduğunu sandığı..

remka

AYASOFYA

Susuyorsak Nedeni Var.

4

Thursday, October 18th 2012, 8:55am

Keşke itemini geri alırsın diyebilsem ama eminim giden gider geri vermezler insanı oyundan soğutan bir durum bir görev falan geldi itemler kayboluyorsa birleşme olunca neler olur düşünmek bile istemiyorum bence ep alma protesto et itemler gelene kadar çünkü senin itemlerinin gitmesi demek yeni itemleri için ep harcaman demek bence bu sebepten çok umursamadıklarını düşünüyorum. Benim senin kadar değerli olmasada bir keresinde 16 tane Ayışığı Define Sandığım yok olmuştu ticket attığımda böle birşeyin olması mümkün değil diye mesaj geldi giden gitti. Sanki 90 level çar 16 sandık için yalan sölüyecek ama öle yapıyorlar çok geçmiş olsun...

Webber

Agresif Mod

• "Webber" is male

Server: Avrasya

• Send private message

5

Thursday, October 18th 2012, 11:55am

Ticket sistemini yada IRC sisteminden online destek alarak sorununuzu çözmeye çalışın