You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, October 31st 2012, 12:44pm

Metin2 Launcher'de 12029 Hatası Alanlar İçeriye(Çözümü Burada)!!!

Arkadaşlar launcherde yüzde 50 de takılıpta url hatası alanlar;

Başlat/Denetim Masası/Ağ Bağlantıları/ Yerel Ağ Bağlantısı' na giriyorsunuz

Aşağıdan Özelliklere tıklıyoruz. Oradan İnternet İletişim Kurallarına bir kere tıklayım hemen alt köşesindeki özelliklere tıklıyoruz.

Aşağıdaki DNS sunucu adresini otomatik ayarladan, aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullanı seciyorsunuz ve sunucuları

8.8.8.8
8.8.4.4

yapıp tamam diyorsunuz. sonra internetinizi devre dışı bırakıp geri geldiğinizde sorun çözülmüş oluyor. 2 Ayrı aynı sorun olan pc de denenmiş onaylanmıştır. lütfen illegal sözler yazmayın emeğe teşekkür yeter.

AGAMEMNON - YAVUZ34 saygılar

2

Wednesday, October 31st 2012, 12:52pm

Sen şuanda oyundamısın? Bende hiç bir ch gözükmüyor. Hepsinde CH1....... var NORM BASY falan hiç bişey demiyor sadece ..... var eğer oyundaysan söylediğin ayarları deneyeceğim.
RpLy

3

Wednesday, October 31st 2012, 12:52pm

çok sağol kardeş

oldu valla %50 de tıkanıp duruyordu sonra bi hata geliyordu senin dediklerini yaptıgımda o civcivden girdim %50 den başladı yüklendi

ama oyun kapalı şuan o yüzden sunucular .... görüküyor.

4

Wednesday, October 31st 2012, 12:54pm

Kardeş oyun hala bakımda sabah 8 den beri bu hatayı alıyordu arkadaşım gittim 2 dk da bu ayarlara getirdim ve 2 pc dede işe yaradı. denemeden yorum yapılırsa ayıp olur. suan bende oyunun açılmasını bekliyorum o ayarı yaptıktan sonra oyuna girildi. konunun altına server hesabımın nickini yazdım bu kadar güveniyorum kendime:)

5

Wednesday, October 31st 2012, 1:04pm

Oyunun yüklenmesinde bir sorun yok bu seferde CH ler Gözükmesine rağmen Oyuna Bağlanırken Hata! Diyor. Şuanda oyunda olan varmı ve ne şekilde girdi bir bilgi verirse sevinirim.
RpLy

largest

Dokuz Kuyruk

• "largest" is male

Server: Mehmetçik

• Send private message

6

Wednesday, October 31st 2012, 1:07pm

dns ayarlarını değiştirin. ben yaptım oldu

DNS Ayarlarınızı açın : 208.67.222.222
208.67.220.220

pusat1976

Ork Reisi

• "pusat1976" is male
  • "pusat1976" has been banned

Server: Olympos

• Send private message

7

Wednesday, October 31st 2012, 1:08pm

Oyunun yüklenmesinde bir sorun yok bu seferde CH ler Gözükmesine rağmen Oyuna Bağlanırken Hata! Diyor. Şuanda oyunda olan varmı ve ne şekilde girdi bir bilgi verirse sevinirim.
Aynı sorun bendede var ama çözüm yok şuan oyunda olan varmı onuda bilmiyorum:::)

Doğum Yerimiz ''SİVAS''dır.Dilimiz Biraz Kabadır,
Kalbimiz Sevgi Uğruna, Derin Yaradır.
Bir Tek Korkumuz Vardır,Oda ''ALLAH''dır.

8

Wednesday, October 31st 2012, 1:51pm

metin2 gümledi :D basımız sagolsun :) daha önce yüzde 50de kalıyordu yükleme simdi ise yüzde 45 de :S ne iş anlamadım
[

9

Wednesday, October 31st 2012, 6:59pm

2 users apart from you are browsing this thread:

2 guests