You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, October 31st 2012, 3:54pm

2 Dakikada Bir Oyundan Atıyor !

Merhaba Arkadaşlar !
Bugün 31 Ekim 2012 Çarşamba
Saat 12 'de Metin2 'ye Girdim.
2 Saat Sürdü Çok Şeyler Denedim Oyun Açılmadı.
2 Saat Ardından Oyun Açıldı. Fakat;
1-) Hesabıma Bazen Giriyor.
2-) 2 Dakikada(Hatta Daha Az) Hep Oyundan Atıyor.
3-) Pack Yenilemekten Küfür Kabiliyetim Gelişti. ;(
Nolur Bir Çözüm Bulun.
Bilgisayarımın Özellikleri Şöyle;
Pentium(R) 4CPU
3.00GHZ
1.00GB RAM
Çok Eski Ama Eskiden 5-8 Saat Oyundan Asla Atmıyordu.
Metin2 'nin En Çılgın Forum Üyesi Olma Adımında İlerliyorum :lol:
En Sevdiğim Bölüm Café Metin2

Metin2 de Nickim:
ProPlayer

Rengim Mavi
Levelim Hergün Değişiyo.
Sunucum: Yakamozun Ortası :pillepalle:

2

Wednesday, October 31st 2012, 6:48pm

Arkadaşım o durum bende de oldu ama sorunu tekrar çıkıp, torenti tekrar açınca anladım ki yeni güncellemeler yüklenmiş. Şuan bu durum tamamen ortadan kalkmış durumda inşallah senin de düzelmiştir...

3

Thursday, November 1st 2012, 12:18pm

RodyRoster Bende Dediğin Gibi Yaptım.
Toorenti Falan Açtım. Oyuna Giriyor. Karakteri Seçiyorum 2-3 Dakika Yürüyünce Yada Kasılınca Oyudnan Atıyor.
Metin2 'nin En Çılgın Forum Üyesi Olma Adımında İlerliyorum :lol:
En Sevdiğim Bölüm Café Metin2

Metin2 de Nickim:
ProPlayer

Rengim Mavi
Levelim Hergün Değişiyo.
Sunucum: Yakamozun Ortası :pillepalle:

4

Thursday, November 8th 2012, 4:49pm

Metin2'de çarşamba günleri genelde bakım günüdür. Özellikle sabah saatlerinde giremiyorsun o anda bakım vardır ve zaten forumda bildirilmiştir.
Eğer uzamazsa öğlen 12:00-13:00 gibi biter. Yinede giremiyorsan sunucu ip adresleri değişmiştir. (Güncelleme yapman gerekir)
Genelde bu problemi yaşayanlar oyuna normal metin2.exe üzerinden değilde bir batch dosyası ile girmelerinden dolayı güncelleme olsa bile farkında olmadıkları için bunun bir oyun hatası olduğunu düşünürler. (Yapılması gereken: metin2 yüklü olduğu klasörde bulunan metin2.exe dosyası ile oyuna girmek.)

Senin sorularına gelince;
1-) İnternet bağlantında sorun yoksa ve sunucu açıksa girmemen için bir sebep yok.
2-)Yukarıda bahsetmiştim oyunda güncelleme var ama sen farkında değilsin. :)
3-)Küfür kabiliyetinin gelişmesi oyuna daha hızlı girmeni sağlamaz.

Bilgisayarını temiz tutarsan herhangi bir hile, h ack, cra ck gibi şeyler yüklemezsen yine eskisi gibi saatlerce oyundan atmadan oynayabilirsin. ;)

5

Friday, November 9th 2012, 11:13pm

Sende oyuna normal yollarla girmeyi dene . Packi gücenlle . Sorunun Düzelir . hile olduğu için 2 dk da bir atar oyundan .

abdullah72

Mistik Lider

• "abdullah72" is male

Server: Yeniçeri

• Send private message

6

Saturday, November 10th 2012, 2:51pm

bendede öyle oluyor torentsiz girişten giriyorum 2 dk da bir oyundan atıyor 8| X(

GELİYORUMM..

7

Saturday, November 10th 2012, 6:24pm

bendede öyle oluyor torentsiz girişten giriyorum 2 dk da bir oyundan atıyor 8| X(

haha . Bunun sebebi metin2client.bin değişmesi :) İyi olmuş . Torensiz girerek hile açıyordunuz .Artık Hiç oyundan atmıyacak . torentsiz girsende artık ch ler ..... şeklinde gözükecek root.epk dosyaları değişti . İyi Oldu temiz oyun oynarsınız . Bu hatayı alanlar temiz oyun oynasın çözümü bu . Metin2 takımı her hafta root ve metin2client.bin dosyalarını değiştirseler oyunda hileli oyuncu kalmaz. zamanında itemlerimizi çalıyorlardı metin keserken artı hızlı koşma hileleri çalışmıcak :) iyi olmuş .