You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

KARCADISI

Sarı Kaplan Hayaleti

• "KARCADISI" is female
  • "KARCADISI" started this thread

Server: Altay

• Send private message

1

Wednesday, January 16th 2013, 10:09pm

Cennetin Izi

İlk defa görüyorum sürgün 2.katta düştü sizinle paylaşmak istedim sanırım nadir çıkan bir olay ve keşke zamanlı olmasaydı ^^ :love:

2

Wednesday, January 16th 2013, 10:17pm

yeni bir şey değil ama sen yeni görmüşsün :)

KARCADISI

Sarı Kaplan Hayaleti

• "KARCADISI" is female

• Send private message

3

Wednesday, January 16th 2013, 10:18pm

tşk ederim ama çoğu kişi bilmiyordu bu sayede neye benzer ya da ne işe yarar görenler olur :thumbsup:

4

Wednesday, January 16th 2013, 10:31pm

ne işe yaroyorbu
EMEKLİ SAVASCI JEGANDX

5

Wednesday, January 16th 2013, 10:35pm

1.5 yıl önce düşürmüştüm :D ruh taşı ve taşları basmada işe yarıyor diyorlar ama söylenti sadece.

PASA6141

Ork Reisi

• "PASA6141" is male

Server: Mehmetçik

• Send private message

6

Thursday, January 17th 2013, 12:32am

O BİZDE OLMAYAN İNGİLTERE DE MEVCUT OLAN BİR PATCH İÇİN DÜŞÜYOR Kİ ODA ŞU +4 TAŞLARI +5 E BASMADA ŞANSI ARTIRMAK İÇİN.
RUH TAŞI OKUMAYLA BİR ALAKASI YOK EĞER DİKKAT EDERSEN RUH TAŞININ GELİŞTİRİLMESİ YAZIYOR VE CEVHER YAPARKEN SENDEN LONCADA Kİ MADEN OCAĞINDA RUH TAŞI İSTİYOR NE GETİRİYORUZ +SI DÜŞÜK TAŞ.BURDANDA SAĞLAMASI VARDIR
HERKSE İYİ OYUNLAR.

Pepsi

Kharon

• "Pepsi" is male

Server: Mehmetçik

• Send private message

7

Thursday, January 17th 2013, 2:47am

Cadıdan çok sık düşen cennetin izi sürgün 2. kat slotlarından da nadir düşer.Ruhtaşı okuma oranını arttırdığı yazar üstünde fakat aktifliği yoktur.Şahsen inanmayanlardan biriyim. ^^

djturkcan

Maymun Lordu

• "djturkcan" is male
  • "djturkcan" has been banned

Server: Yakamoz

• Send private message

8

Thursday, January 17th 2013, 8:52am

O BİZDE OLMAYAN İNGİLTERE DE MEVCUT OLAN BİR PATCH İÇİN DÜŞÜYOR Kİ ODA ŞU +4 TAŞLARI +5 E BASMADA ŞANSI ARTIRMAK İÇİN.
RUH TAŞI OKUMAYLA BİR ALAKASI YOK EĞER DİKKAT EDERSEN RUH TAŞININ GELİŞTİRİLMESİ YAZIYOR VE CEVHER YAPARKEN SENDEN LONCADA Kİ MADEN OCAĞINDA RUH TAŞI İSTİYOR NE GETİRİYORUZ +SI DÜŞÜK TAŞ.BURDANDA SAĞLAMASI VARDIR
HERKSE İYİ OYUNLAR.

:rolleyes:

öylemi bunu takınca madencilik seviyesi artıp bir nesnesye taşları eklerken başarı şansını artıyor
Ve Bennnn

DRaaGoN32 Zihinsel Oynamak Fark YARATIR.

DracheN

Mistik Lider

• "DracheN" is male
  • "DracheN" has been banned

Server: Frigya

• Send private message

9

Thursday, January 17th 2013, 9:58am

cadi cikti cikali dusuyor bu bi islevi yok calismiyor

Bir Mum Başka Bir Mumu Tutuşturmakla Işığından birşey Kaybetmez..

10

Thursday, January 17th 2013, 10:47am

Cennetin İzi çok uzun zamandır - Cadının geldiği günden beri - düşen bir eşya
Ancak Metin2TR de herhangi bir işlevi bulunmamakta.
İlerleyen zamanlarda +4 taşlar +5 taşlara dönüşecek ( siyah çeliklerin mavi çeliğe , 65 silahlarının 80 silahlarına dönüştüğü gibi ) O zaman taşları dönüştürmede işe yarayacak
Satılabilseydi Köşe Olmuştum :P :P :P :P :P
blackQ10
xALSANCAKx

11

Thursday, January 17th 2013, 11:09am

Gereksiz bir şey bence :)
Odin BraVeHardx 55Lv. Gelişimi.. :thumbsup:

Beni Eleştirmeden Önce Kendine Bak ;)

12

Thursday, January 17th 2013, 11:11am

Cadıdan çok sık düşen cennetin izi sürgün 2. kat slotlarından da nadir düşer.Ruhtaşı okuma oranını arttırdığı yazar üstünde fakat aktifliği yoktur.Şahsen inanmayanlardan biriyim. ^^

Aynen katılıyorum bende kasarken düşürmüştüm kaç kere denedim bunla ancak geçmedi hiç :)

KARCADISI

Sarı Kaplan Hayaleti

• "KARCADISI" is female

• Send private message

13

Thursday, January 17th 2013, 11:39am

ben doğru mu anladım :pillepalle:

1-ruh taşı okuma ile alakalı bir olay değil üstündeki açıklama yanlış yazılmış mı?

2-+4 taşları +5 yapmayamı yarar?

3-bunu aktifleyince madencilik seviyesi artıp bir nesneye taşları ekleme başarısını mı artıyor?

4-Bu konu hakkında METİN2 WİKİde bir şey bulamadım

.

wrestt

Mistik Lider

• "wrestt" is male
  • "wrestt" has been banned

• Send private message

14

Thursday, January 17th 2013, 12:03pm

Sayın KARCADISI forumu bırakıp biraz oyunla ilgilenseydiniz oyun içinde düşen bazı nesneleri öğrenirdiniz gerçi sen daha çok playboy güzellerinin fotolarını araştırdığın için oyuna girmene fırsat olmuyor neyse uzatmıcam oyunda kafana bişey takılırsa pm at canım olar ? :lol:
This post has already been reported.

KARCADISI

Sarı Kaplan Hayaleti

• "KARCADISI" is female

• Send private message

15

Thursday, January 17th 2013, 12:18pm

Sayın KARCADISI forumu bırakıp biraz oyunla ilgilenseydiniz oyun içinde düşen bazı nesneleri öğrenirdiniz gerçi sen daha çok playboy güzellerinin fotolarını araştırdığın için oyuna girmene fırsat olmuyor neyse uzatmıcam oyunda kafana bişey takılırsa pm at canım olar ? :lol:

1-Seninle tartışmayacağım madem çok biliyorsun insanları aydınlat bak herkes farklı biliyor

2-Söylediğin o kırmızı kelimenin hakanla ile ilgisi var sanırım evet hakan süper biri iide bundan sana ne :lol: ; bilmediğin şey o kırmızı kelimenin edepsizce bir kelime olması herkese o kırmızı kelime denmez eğer çok detayını merak ediyorsan yabancı birine o kırmızı kelimenin anlamını sorar ve öğrenirsin sadece yakışıklı genç erkekler için kullanılmaz o kırmızı kelime

konumuz cennetin izi fikrin varsa paylaş yoksa

.

16

Thursday, January 17th 2013, 2:43pm

Cennetin İzi

Okuduğumuz RuhTaşı'dır lakin cennetin izi'nde yazan ise Ruh Taşı bu kavramı karıştırmayın arkadaşlar bunun p skill için kullanılan RuhTaş'ıyla uzaktan yakından hiç bir alakası yoktur.

Maden kazıp cevher yapan arkadaşlarımız iyi bilirlerki cennetin izi'deki açıklama sadece ve sadece +0 +1 +2 taşlarla yapılan madenleri dönüştürmeye yarayan bir etkendir cennetin izi.Farkındaysanız eğer cevher yaparken Ruh Taşı ister dikkat edin RuhTaşı değil.

Bunu deneyip faydasını çok görmüşümdür zamanında cennetin izi'ne oranla yapılan cevherle, cennetin izi olamadan yapılan cevherin arasında büyük bir fark gördüm açıkçası.Bunun şu anki faktörü kazdığımız madenleri cevhere dönüştürmekte faydası var, yani Ruh Taşını başarıyla geliştiriyor.
Çömez yakınıyormuş: "Bize öyküler anlatıyorsun ama anlamlarını açmıyorsun."
Usta yanıt vermiş: "Biri sana meyveyi çiğneyerek ikram etse hoşuna gider miydi?"

This post has been edited 1 times, last edit by "CkinKraL" (Jan 17th 2013, 2:44pm)

SaTTa

Mistik Lider

• "SaTTa" is male

Server: Kripton

• Send private message

17

Thursday, January 17th 2013, 2:51pm

.....

Söylentiler 2 tür:
Ya RuhTaşı başarılı okuma şansını artırıyor ( Envanterimde 3 tane Cennetin İzi varken 4günde 3 RuhTaşı başarısızdı)
Yada Taş ekleme başarılı olma şansı artıyor ( 4günde yaklaşık 14 adet +4taştan 3ü başarılı )

Yani bi işe yaradığını düşünmüyorum :)
"Alimle sohbet et ; Alırsın mertebe ! Cahille sohbet etme dönersin merkebe..."

I9INTRO__1- http://www.youtube.com/watch?v=uf-VKz6w-fo 2- https://www.youtube.com/watch?v=nfJWQYClCcQ

18

Thursday, January 17th 2013, 3:08pm

Söylentiler 2 tür:
Ya RuhTaşı başarılı okuma şansını artırıyor ( Envanterimde 3 tane Cennetin İzi varken 4günde 3 RuhTaşı başarısızdı)
Yada Taş ekleme başarılı olma şansı artıyor ( 4günde yaklaşık 14 adet +4taştan 3ü başarılı )

Yani bi işe yaradığını düşünmüyorum
:arrow: Cennetin izi nin ruh taşını okumada hiç bir şekilde fonksiyonu yoktur ....
:arrow: 4 taşları basarken demişsin +4 taşları +5 yaparken başarı şansını artırır yani +4 taşları neslelere ( zırh , silah )basarken değil...

:arrow: ayrıca zaten şu an bence gereksiz 1 tartışa çünki +4 taşların +5 taşlara dönüşmesi aktif değill..... ;)

KARCADISI

Sarı Kaplan Hayaleti

• "KARCADISI" is female

• Send private message

19

Thursday, January 17th 2013, 3:17pm

evet metin2 us de wikipediye baktım +4 taşları +5 yapmaya yarıyormuş ve sadece ingiltere için geçerliymiş Amerikan sw sindede kullanmıyor ^^ :love:
olsun düşürmüş oldum ^^ :love:
+4 taşları +5 yapmaya yarıyormuş

BAKINIZ

.

This post has been edited 3 times, last edit by "KARCADISI" (Jan 17th 2013, 3:20pm)