You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, March 1st 2013, 4:37pm

Yeni Yama Başlatılıyor Hatası

Öncelikle şunu söylemek istiyorum foruma konu açabilmek için tam 1 hafta bekledim ve bu süre içinde sorunuma yanıt bulamadığım için oyunu bıraktım...
Soruna gelince oyunu açtığımda bu client geliyor ve yeni yama başlatılıyor hatası alıyorum tamam a tıkladığımda yada kapattığımda pc reset atıyor.Başkalarında gördüğüme göre client değişmiş.

(arka plandaki görüntü başka bir oyun açık olduğu için o şekilde)
Ne yapabilirim sorunu düzeltmek için 3 kez sildim yükledim clientti siteden tekrar indirip kurdum ama düzelmedi

2

Friday, March 1st 2013, 9:41pm

Tamam ' a tıkladığında yeni yama başlar. Sende bir anormallik var Metin2'yi silip baştan kurmayı dene oda olmazsa başka bir PC ' den oyunu yükle , yeni yamayı başlat sonra senin PC ' ne aktar.

3

Saturday, March 2nd 2013, 3:16pm

Tamam ' a tıkladığında yeni yama başlar. Sende bir anormallik var Metin2'yi silip baştan kurmayı dene oda olmazsa başka bir PC ' den oyunu yükle , yeni yamayı başlat sonra senin PC ' ne aktar.
Tamam a bastığımda reset atıyor silip tekrar kurmayı ise bugün 2. ye deniyorum ama düzelme yok...

4

Sunday, March 3rd 2013, 5:19pm

ewet ya bende de bu hatayı werior çözümünü bilen warsa sölesn :( :(

5

Sunday, March 3rd 2013, 5:21pm

YOK MU ÇÖZÜM YOLUNU BİLEN BİRİİİİ ?( ?( ?(

6

Sunday, March 3rd 2013, 5:48pm

ARKADAŞLAR UZUN UĞRAŞLAR SONUCU Bİ ÇÖZÜM YOLU BULDUM BUYRUN VİDEODA HERŞEY ANLATILIYOR

http://www.youtube.com/watch?v=j-jKWHhWLbE

7

Monday, March 4th 2013, 5:34pm

Umarım sorunumu çözer teşekkürler

8

Monday, March 4th 2013, 7:47pm

Dostum sana nasıl teşekkür etsem azdır sorunum çözüldü adamın dibisin :D +8 dolu bastım daha hiç kullanamamıştım

9

Wednesday, March 6th 2013, 5:43pm

önemli değilde şimdi bende yine hata werio şimdi de bu hataya çözüm arayacam
:P :P :P