You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, March 6th 2013, 10:03am

nSizce En İyi Karakter Hangisi?

En İyi Karakter

A total of 91 Votes have been submitted.

33%

Sura (30)

26%

Savaşcı (24)

21%

Şaman (19)

20%

Ninja (18)

Bence ninja en güçlü olur bıçakcı seri oluyor okçuda güçlü sizce?

metinayd2

Çöl Kaplumbağası

Server: Turkuaz

• Send private message

2

Wednesday, March 20th 2013, 3:23pm

İyileştirmeci ve ejderha gücü şamanlar kule önlerinde.Savascılar çar kasmada ve kulede büyülü silah suralar metin kırmada karabüyü suralar toplu savaslarda.Okcular vur kaçda çok iyi karakterler bence.Hepsinin özellikleri bulundukları yere ve işlevlerine göre değişebiliyor.
BENİM ÖZGÜRLÜĞÜM EŞİMİN KISKANDIGI YERE KADARDIR..!!

Hadeste gelişmekte olan iyileştirmeci bir şamanı tanımak istersen tıkla

Hades Hadeste Yeni Bir Iyileştirmeci Şaman Tahmas :borg:

3

Tuesday, April 9th 2013, 8:59pm

Karabüyüler lonca savaşlarında etkin olabiliyor.Savaşçı ise en garibanı belki de en talihsizi kasılmada.Ama vs lerde yerde paspas gibiler.Ninjalar ise seri ataklarıyla ünlüler.Şamanda ise + verip adamı öldürebilirler.Tabiiki bu söylediklerim itemlere göre değişir. :rocketlauncher: :rocketlauncher: :rocketlauncher:
Efsaneler,hayalin ete ve kemiğe bürünmüş halidir ve gerçeğin acımasız güneşinde çürümeye mahkumdur.

4

Wednesday, April 10th 2013, 10:21am

kendi oynadığım serverda yapılan savaşlarda nedense ayakta en son kalan ninjalar oluyor kasılmalık char için zihinsel diyebilirim ama toplu savaşlarda ve vs lerde ninjadan şaşılmaz bıçakçıya karşı özellikle 4x4 lük savunma yapılmaz zehirli bulut ninjanın en etkili skili zehirli bulut hp nin 3/2 si gidiyor ve ninja damage rekorlarında zehirli bulutla yapılmıştır hep
ayrıca artık savaşlarda çözmeci charlar getiriliyor
bi çözmeci bedensele ne yapar hava hılıcını söndürür 1k vuruyorsa 500e düşer damage
zihinsele ne yapar gb söner 1k defans düşer 500e
ateşçi suraya ne yapar karanlık korumayı söndürür defans indimi sıfıra evet
hadi diyelimki ninja çözmeyi yeni değişen ne olur peki hiç bişe kafasında bişeler döner ben onu görünce gülmeye başlıyorum belki ozaman yatarım :-Dr
:blackeye:
BiLdikLerime Herkes Sahip oLabiLir; Ama Yüreğim, YaLnız Bana Aittir . . . :love:

5

Saturday, April 13th 2013, 2:07pm

En ıyı karakter yoktur arkadaslar en ıyı ıtemler vardır.

Büyük savaşları kazanabilmek için, Küçük olanları kaybetmek gerekebilir bazen...

MaRBeL

Noxess

Mistik Lider

• "Noxess" is male

Server: Estergon

• Send private message

6

Saturday, April 13th 2013, 5:14pm

Kelimesi kelimesine katılıyorum. 8)

7

Monday, April 15th 2013, 7:27pm

Kelimesi kelimesine katılıyorum. 8)

katılıyoruzda tabıkı ıtem carı car yapar ama ıtemı olsada bazen dıger karaktere boyun bukuyo carlar konuyu keske tek tek butun karakterlerı yazsaydın cunku bedenselle zhınsel arasında buyuk fark oldugu gıbı ejdergucu ıle ıyılestırmecı arasındada var ole daha ıyı secılebılırdı bence bu arada bence en ıyı karakter yakın dovus nınja sonra zhınsel bana gore ıyı oyunlar
Her Bildigini Konusma,ama Her konusdugunu BiL.

Que1o

Ork Reisi

• "Que1o" is male

Server: İstiklal

• Send private message

8

Tuesday, April 16th 2013, 2:42am

Bende arkadaşlara katılıyorum. En iyi deyince bence hepsi iyi. Ama hangisinin daha iyi olduğunu itemler ve karakterin dizilişi belirler.
:!: Hayattan Aforoz Edilmiştir. :!:

Karakter Gelişimi - Savaşçı Que

9

Sunday, April 21st 2013, 1:30pm

şuanki durumlarda 6.cı skilliler yani sura ve şamanlar ön planda bence ve oynaması zevkli çarlardır.
JeTKuneDo

1 user apart from you is browsing this thread:

1 guests