You are not logged in.

New Page 1

GM Başvurusu: Açık  (1)

MOD Başvurusu: Açık  (2)

WİKİ Başvurusu: Açık  (4)

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, April 17th 2013, 12:25pm

+9 Şeytan Boynuzu Zırh Denemesi Baştan Sona !!

Öncelikle merhaba arkadaşlar;

Konuya acılan yeni maplerden ve gelen 105 lv olayından başlamak istiyorum.Oyunda uzun zamandir ayni olaylar ve sıkıcı şeyler oluyordu heleki bizim servar için durumlar daha vahimken bi gün yeni gelen zırhlardan basalim aklımız onla meşgul olur hemde eglenceli dakikalar geçiririz diye yola cıkmış bulunuyorduk.Zırh basımını kolay yapariz diye öncelikle +9 zırhı 105 lv giyebildiği için carimizi kasmak istedik ve işlere başladik herşey güzel gidiyordu car lvl aliyordu enerji parçalari büyük bi zewkle hazirlaniyordu derken zırh basimi için ilk denemelerimizi başladik ve 3000 ep'lik demirci taşi aldik herşeyi hazirladik ve işlere koyulduk herşey tamamdi ilk deneme hüzünle sonuc buldu.(Onun videosunu almamiştik.),Daha sonra tekrar sabirla işlere koyulma karari aldik bu sefer ep kotasini yükseltik belki +9 zırh geçerde silahida +9'a basariz diye 6000 ep aldik gene ayni şeyler gene hüzünle sonuclandi.
[b]Oyuna ara verme kararina kadar sürükledi bu bizi keza aldiğimiz epin hediyeleri ve üstüne alinan epleri söylemiyorum bile.Sonra inatla bi 6000 ep daha aldik ve gene ayni sonuc hayal kırıklıgı...Bi gün telefonum caldi ve zırh basimina tekrar başlayalim dedik artik sabirlarimizin sonuna kadar geldiği yerde bi 6000 ep daha toz olup uctu gitti gene yanmişti gene +9 basmayi başaramamiştik.İşte bu oyuna zewk getirmek için stres atmak için yaptiğimiz işin ne kadar yanliş oldugunu bi kere daha anlamiş bulunduk.

Not:Demirci Taşi Ejderha Rolesinden Daha Fazla Geçme İhtimali Varmişşşşş
[/b]:pillepalle:[b]Olmaz bu kadar rezillik toplamda harcadiğimiz ep 22 bin ve aldiğimiz sonuc buyrun videoda.[/b] http://www.xfire.com/videos/5f3202
jacop

2

Wednesday, April 17th 2013, 3:12pm

herkes kolay basıldıgını söylüyordu ya.. bu kadar emek ve karşılıksız gerçekten rezillikten baska birşey değil...emeğimizin karşılığını alamamak kadar kötü birşey olamaz..

3

Wednesday, April 17th 2013, 3:24pm

22 bin ep harcayıpda sonuç alamamak üzücü inşalllah bi baska denemende basarsn +9
Ben noktayı koyana kadar, siz virgül olmaya devam edeceksiniz.

4

Wednesday, April 17th 2013, 3:24pm

sa

geçmiş olsun bu tür videoları insan izlerken ep bile almaya korkuyor gerçekten üzüldüm adınıza :(

5

Wednesday, April 17th 2013, 3:32pm

Ne içtiyseniz bende istiyorum... :gamer: 8o

Bir item parçası için bu yapılmamalı . :grumble:

Black28 Oyun Sonu
BURAYA KADARMIŞ....

This post has been edited 1 times, last edit by "T0RK0S" (Apr 17th 2013, 3:35pm)

Odiseus

Alev Kral

• "Odiseus" is male

Server: Dandanakan

• Send private message

6

Wednesday, April 17th 2013, 3:34pm

geçmiş olsun...
Çarını göle atmayı denedinmi :)

7

Wednesday, April 17th 2013, 3:37pm

Hala anlayamadınızmı yazık harcadığınız paralara...Kutsama ile ne farkı var?

Bu konu zevkine para harcamaktan farklı bir şey.Paranla rezil olmak bu olsa gerek.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

This post has been edited 2 times, last edit by "_TUBERK_" (Apr 17th 2013, 3:40pm)

8

Wednesday, April 17th 2013, 3:40pm

Hala inanamıyorum keşke videoyu izlemeseydim, moralim düştü geçmiş olsunda demeye dilim varmıyor bunu bilinçli olarak bastığınız için.
Yazık.
:|

Black28 Oyun Sonu
BURAYA KADARMIŞ....

This post has been edited 1 times, last edit by "T0RK0S" (Apr 17th 2013, 3:40pm)

IRUHAI

Sarı Kaplan Hayaleti

• "IRUHAI" is male

Server: Dandanakan

• Send private message

9

Wednesday, April 17th 2013, 3:41pm

Hala anlayamadınızmı yazık harcadığınız paralara...Kutsama ile ne farkı var?

Aynen katılıyorum size yani hicbir farki yok zaten oyun bu şans üzerine kurulu olur veya olmaz yani kutsama ile diğer + basma malzemeleri arasında hiç bir fark yok benim gözümde %10 şans fazla felan geçin oraları şans üzerinedir...

10

Wednesday, April 17th 2013, 3:45pm

22bin ep inanması bile zor geçmiş olsun . Ama eminim siz yine bi 10 bin ep harcıcaksınız :( bol şanş
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠ ♠
XLMode ( 101 )

11

Wednesday, April 17th 2013, 3:48pm

Kardesım gozunu seveyım ben 4 donusmus ıtemı ejderha parsumenı ıle 9 yaptım bu sekılde 22bın ep yazık gunah yemın edıyorum eger bır car ıle basamıyorsan farklı sansına guvendıgın carın ıle basmayı dene lutfen ama bu kadar kotu sonuctan sonra bır kez daha cesaret edebılırmısın ? bılemem ama 22bın harcadıgına gore yıne deneyecegın zaman gelecektır yanlız bu kez bu + bastıgın car ıle deneme lutfen gecmıs olsun ıns sonrakı vıdeonda 9 olarak gorururuz ıtemlerını.
ricardozonta

12

Wednesday, April 17th 2013, 3:52pm

22bin ep inanması bile zor geçmiş olsun . Ama eminim siz yine bi 10 bin ep harcıcaksınız :( bol şanş

Evet haklısınız içimizdeki şeytan bi türlü uslu durmuyor en kısa zamanda 12 bin ep ile tekrar deniyeceğiz..
jacop

13

Wednesday, April 17th 2013, 3:53pm

Kardesım gozunu seveyım ben 4 donusmus ıtemı ejderha parsumenı ıle 9 yaptım bu sekılde 22bın ep yazık gunah yemın edıyorum eger bır car ıle basamıyorsan farklı sansına guvendıgın carın ıle basmayı dene lutfen ama bu kadar kotu sonuctan sonra bır kez daha cesaret edebılırmısın ? bılemem ama 22bın harcadıgına gore yıne deneyecegın zaman gelecektır yanlız bu kez bu + bastıgın car ıle deneme lutfen gecmıs olsun ıns sonrakı vıdeonda 9 olarak gorururuz ıtemlerını.

Zaten en şansli 2 tane +9 mavi celik cıkaran carla bastik en sonundada 104 lv belki yüksek lwl oldugu için fark eder diye böyle bi yol denedik..
jacop

14

Wednesday, April 17th 2013, 3:53pm

Geçmiş Olsun Gerçekten Büyük Talihsizlik.
Ayrı Yolları Yazsa Kaderime
Son Durakları Geçse Bile Bile
Bir Sözün Yeter Gülüşüne Dayanamam Dönerim
Cam Kırıkları Batsa Yüreğime
Kor Dudakların Yaksa Beni Yine
Ömrümü Sana Feda Ederim..

15

Wednesday, April 17th 2013, 4:02pm

S.a Siz basmayı kafaya koymuşunuz inşl en kısa zamanda basarsınız geçmiş olsun..

16

Wednesday, April 17th 2013, 4:08pm

arkadasımızın soylediği gibi.. 87 lvl sura 99 lvl ninja en sonunda 104 lvl savascıyla denedık ama olmadımı olmuyor..tek denedık olmadı 3 itemi aynı anda denedık olmadı..gercekten bu kadar emeğimizin çöpe atılması çok kötü..

17

Wednesday, April 17th 2013, 4:19pm

Benim bile için yandı yani geçmiş olsun. ;(

18

Wednesday, April 17th 2013, 4:22pm

Evet haklısınız içimizdeki şeytan bi türlü uslu durmuyor en kısa zamanda 12 bin ep ile tekrar deniyeceğiz..
allah harcadıgınızdan cok kazandırmasını nasib eylesin ne diyelim :)
Asla birinin duygularıyla oynama,oyunu kazanabilirsin ancak;onu hayatın boyunca kaybedersin SiyahFirtina

19

Wednesday, April 17th 2013, 4:24pm

çok tşkler bence Allah bizim basımıza geleni kimseye nasip etmesin..

20

Wednesday, April 17th 2013, 5:19pm

gecmis olsun demekten baska diyecek birsey yok sanirim :(
Türkler öldürülebilir... Lakin mağlup edilemezler... Napolyon Bonapart

─────────────────────
♥═ Ŋє мυтℓυ тüRкüм Đιуєηє! ═♥
─────────────────────

Rate this thread