You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, May 31st 2013, 8:43pm

Metin2:Metin2client.bin UYGULAMA HATASI

Herkese merhabalar,

Pc mi yeni aldım kasasını 0 olarak. İşletim sistemim Win8 . Her türlü güncelleştirmeyi yaptım. Java falan her şey yüklü. Fakat metin2 yi kurduğumdan bu yana bu hatayı almaktayım.

Örneğin, oyunda pazar kurup evden dışarıya çıkıyorum . 2-3 saat sonra eve geldiğimde Metin2:Metin2client.bin UYGULAMA HATASI oluşmuş ve oyun kapanmış bir şekilde buluyorum. Bu hatanın bir çözümü var mıdır ? Lütfen yardımcı olun. Hatayı biraz daha geniş olarak anlatırsam bilinmeyen yazılım uzantısı ve bazende bellek read olmadı türünde bilgi veriyor Metin2:Metin2client.bin UYGULAMA HATASI hatası başlığının altında . Umarım tam olarak anlatabilmişimdir . Benim tarzımda sorun yaşayanlar muhakkak vardır o arkadaşlarda bu konu altından bizle paylaşsınlar.

Saygılarımla.
;( ;(

2

Sunday, June 2nd 2013, 7:38pm

Tek ben mi alıyorum bu hatayı ya kimsede birşey yazmamış
;( ;(

3

Monday, June 3rd 2013, 1:17pm

Bende aliyorum hatayi ama cözümü nedir bilmiyorum
hersey güncell güncel olmayan hic bisey yok ama yinede bu hatayi veriyor
Eğitim dediğin tükenmez bitmez

Beşikten mezara sürer eğitim

Okumak istersen bir ömür yetmez

İnsanı hırpalar yorar eğitim

4

Monday, June 3rd 2013, 1:24pm

Örneğin, oyunda pazar kurup evden dışarıya çıkıyorum . 2-3 saat sonra eve geldiğimde Metin2:Metin2client.bin UYGULAMA HATASI oluşmuş ve oyun kapanmış bir şekilde buluyorum. Bu hatanın bir çözümü var mıdır ? Lütfen yardımcı olun. Hatayı biraz daha geniş olarak anlatırsam bilinmeyen yazılım uzantısı ve bazende bellek read olmadı türünde bilgi veriyor Metin2:Metin2client.bin UYGULAMA HATASI hatası başlığının altında . Umarım tam olarak anlatabilmişimdir . Benim tarzımda sorun yaşayanlar muhakkak vardır o arkadaşlarda bu konu altından bizle paylaşsınlar.
Kardeşim sendeki hata pazar kurmak için ruhsat almamışsın ve pazarın bozuluyo :D şaka bi yana
bellek read olmadı hatası ramlerden kaynaklanan sıkıntı farklı marka aynı mhz de olsa işlem hızı bu sorunları alırsın bildigim kadarı ile
suskunluğum asaletimdendir. her lafa verecek cevabım vardır. ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adamı mı diye

5

Monday, June 3rd 2013, 2:51pm

Win8 64 bit kullanıyorum . Ve gördüğüm kadarıyla 64 bit sisteme sahip olan arkadaşlar bu tür hataları alıyorlar.Bence sorun oyun kaynaklı . Cevaplarınız için teşekkürler.
;( ;(

6

Tuesday, June 4th 2013, 8:31pm

Hatanın oyun ile alakası yok. İnternette birçok forumda bu sorun ve çözümü yer alıyor. konu kapatılmıştır.

Rate this thread