You are not logged in.

New Page 1

GM Başvurusu: Açık  (1)

MOD Başvurusu: Açık  (2)

WİKİ Başvurusu: Açık  (4)

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, June 7th 2013, 11:11pm

BittinLenSen Geliyor Erik kaç.....

Toplulukta sekil yapan arkadaşların birer birer, bire birde gerçek yüzleri ortaya çıkıyor.

Özet: kule önü savaşında ws isteyen cakma ninca ch2 de yapılan ws den kaçarken ardına bile bakamıyor :)) Hep aynı bahane hep aynı laflar bırak bu oyun attı ayaklarını biraz daha yaratıcı ol :))

Fazla söze gerek yok Atara Atar Gidere Gider Kainat Loncasıyız Seklimiz Yeter.... 8)

2

Saturday, June 8th 2013, 5:32pm

4.20 Dk: Simdi Cek video at foruma deki ben kestim :) ... Repusu idare etmeyi ogrenip, 2.1 degilde ne zaman 1.1 ws atmaya karar verisen ozaman Frederick'e bir pm atman kafi.Ayrica esimi Tebrik ediyorum Gonullerin birincisi herzaman Frederick:) Atis serbest...iyi forumlar...

3

Saturday, June 8th 2013, 7:00pm

4.20 Dk: Simdi Cek video at foruma deki ben kestim :) ... Repusu idare etmeyi ogrenip, 2.1 degilde ne zaman 1.1 ws atmaya karar verisen ozaman Frederick'e bir pm atman kafi.Ayrica esimi Tebrik ediyorum Gonullerin birincisi herzaman Frederick:) Atis serbest...iyi forumlar...

Ağlanacak haldesiniz fazla uzatmıyacağım lafı. Ben ona ws atalım demedim o bana ws atalım dedi, ama kaçarken arkasına bile bakmadı :D şimdi söyle o king olan gönülleri fet eden sevgiline gitsin item toplasın gelsin. Kapiş ;)

4

Saturday, June 8th 2013, 7:58pm

Ağlanacak haldesiniz fazla uzatmıyacağım lafı. Ben ona ws atalım demedim o bana ws atalım dedi, ama kaçarken arkasına bile bakmadı :D şimdi söyle o king olan gönülleri fet eden sevgiline gitsin item toplasın gelsin. Kapiş ;)

Kisi herkezi kendi gibi bilirmis ,sen kimlerden topladin geldin itemleri :) O yuzdenmi kesemeyince loncani yigdin oraya o sana ws ws dedignde sizden hic kimse yokdu bir anda yigildiniz akilli seni kule arkasina gelin help me :) yasam basarken goruntulendin diyemi digerinide silip son anda Fredin dustugu yeri koydun akilli :) cekmeyide unutmus bak hele bak oyunun ana sayfasi id sifre yeri bile cekilmisde ws unutulmus :lol: 1.1 atacagin zaman dedigim gibi pmden ulas Frederick'e...Kapi$

5

Saturday, June 8th 2013, 8:59pm

Kisi herkezi kendi gibi bilirmis ,sen kimlerden topladin geldin itemleri :) O yuzdenmi kesemeyince loncani yigdin oraya o sana ws ws dedignde sizden hic kimse yokdu bir anda yigildiniz akilli seni kule arkasina gelin help me :) yasam basarken goruntulendin diyemi digerinide silip son anda Fredin dustugu yeri koydun akilli :) cekmeyide unutmus bak hele bak oyunun ana sayfasi id sifre yeri bile cekilmisde ws unutulmus :lol: 1.1 atacagin zaman dedigim gibi pmden ulas Frederick'e...Kapi$

Sana bir şey ispatlamak zorunda değilim aslında ama iyi bak bunlarda kapak fotoları :D

Bu ws anındaki yaşam sayım :D

Buda az önce çektiğim enventerdeki yaşam sayım :D

Bunlar senin için yeterli değil sanırım nede olsa çene bol sende neyse söyle eriğe itemleri topladığı zaman pm atsın bana :D

BittinLenSen Saygılarımla ;) :thumbup:

6

Saturday, June 8th 2013, 11:03pm

Zuhahaha hahahha puhahaha yancı erik yerlerdeee :):):) sakirr abii herkeze benden cay erik'e biberonn :):)

7

Sunday, June 9th 2013, 1:52am

lan çocuk mu kandırıyon bu kanıt olmaz sonradan ay ışığı açarak yine aynı yaşam sayısına getirirsin.

8

Sunday, June 9th 2013, 2:08pm

lan çocuk mu kandırıyon bu kanıt olmaz sonradan ay ışığı açarak yine aynı yaşam sayısına getirirsin.

Ağlamak serbes :)

9

Monday, June 10th 2013, 7:38am

ağlayan cokda bukadar yüzsüzünü ikdefa gördüm eline sağlık hüseyin ağlatmaya devam iyi forumlar :beer:

10

Monday, June 10th 2013, 11:06am

Ağla Ağla Erik Açılırsın Tek Gezme Kesilirsin

Eline Sağlık Huseyin

11

Monday, June 10th 2013, 12:25pm

Eline Sağlık Huseyin

Tesekurler Herzaman heryerde BittinLenSen Farkı ;)
Ağlamaya devam.... :thumbup:

12

Monday, June 10th 2013, 3:25pm

ağlayan cokda bukadar yüzsüzünü ikdefa gördüm eline sağlık hüseyin ağlatmaya devam iyi forumlar
Bir zamanlar dostum dedigi kisinin ardindan atip tutucak kadar garip bir kisi Zaza Nami diger Yamakax :)

Zuhahaha hahahha puhahaha yancı erik yerlerdeee sakirr abii herkeze benden cay erik'e biberonn
Her zamanki cocuk havalari ile Kaile alinmaz irecep yada ömerciK :)

Eline Sağlık Huseyin
Sarilarin degil tum Pegasus'un en korkak 105 lvl savascisi olur kendileri tek gelemez kuleye Tahin Pekmez :)

Eee Frederick'in bicaginin tadina bakmayan kimse tebrik msji yazmiyacak mi :s Olmuyor ama bole konu kendi icinde kisir donguye ugruyor :S :) Birlesip Woltrani olusturmaniz icin bir kisi daha lazim huso loncadan birine daha sole tbrik msji yazssin :) 1.1 pmler Frederick'e :)

13

Monday, June 10th 2013, 4:02pm

aglamaya devam Erik Erikler de Oldu tam yeme zamanı

14

Monday, June 10th 2013, 6:54pm

aglamaya devam Erik Erikler de Oldu tam yeme zamanı

Kesilmeyi hazmedemeyenler ağlamaya devam ediyor fazla kaale almamaklazım :D

15

Tuesday, June 11th 2013, 8:06am

Belli aglayanlar bak pes pese yaziyorsunuz fakat Woltran icin 5. yandasi hala bulamamissiniz :s Birde unutmadan, Fred diyorki: Erigi cok seviyorlar anladigim kadari ile ama ,erik yeni cikdigi icin bir haylide e$ki,aman dikat etsinler yerken bogazlarina kacmasin erigin e$ki suyu ve cekirdegi malum migde cekirdegi zor eritiyor dikkatli tuketsinler diyor mide asit seviyesini yukseltebilir mazallah diyor.1.1 pmler Frederick'e ...

16

Tuesday, June 11th 2013, 8:24am

Daha öncede dediğim gibi kesilmeyi hazmedemeyenler ağlamaya devam etsinler... Ağla Ağla açılırsın :D

17

Friday, June 14th 2013, 5:25pm

Tebrikler knk erigi kesmişsin yemeden mındar edip atmışsın köşeye :) 1.1 pmler fredericke diyorda nazan attıgımda cevap yok ^^ 3.5 saat skype bakmamak ne demek ya :D zaten knk herkes biliyor frediyi kessende kesilsende aglar :D ne güzel diyorsun aglamak serbest :D

18

Saturday, June 15th 2013, 7:22pm

Eriğin kaçışına çok güldük yaaaa :)
Tam karakterine uygun bir davranış sergilemiş,dayak yicegini anlayınca voltalamış :)

19

Sunday, June 16th 2013, 2:28pm

arkadaş demeki fredy çok can almışki adam ın entventırında yok yok :D :D :D bide utanmadan video almışsın :D :D ne ayaksın la yuwhana gitsene fredy bi kaç dişini ceksin :D adam tek silah geziyor ama hepinizin hakından geliyor yiyorsa yuwhanda teke tek gidin bütün lonca sıraya girsin o entventıra bakıpta onu tebrik edenin aklına şaşıyom bakınız siz siz olun sakın yaşamsız fredinin karşısına geçmeyin :D :D :D :D serkan ağlatırmaya devam :D :D :D :D :D
Terbiyesizlikle Kendini Alçaltan Kişiyi, Soydan Gelen Asalet Yükseltemez...

20

Monday, June 17th 2013, 11:53pm

arkadaş demeki fredy çok can almışki adam ın entventırında yok yok :D :D :D bide utanmadan video almışsın :D :D ne ayaksın la yuwhana gitsene fredy bi kaç dişini ceksin :D adam tek silah geziyor ama hepinizin hakından geliyor yiyorsa yuwhanda teke tek gidin bütün lonca sıraya girsin o entventıra bakıpta onu tebrik edenin aklına şaşıyom bakınız siz siz olun sakın yaşamsız fredinin karşısına geçmeyin :D :D :D :D serkan ağlatırmaya devam :D :D :D :D :D
Ah ziya ah envanterinde yok yok diyorsunda adam kule önünde toplu savaşda sürekli zevk ve tercih meselesi bu 1. 2.si ise adam wsde basmışsa yaşam kanıtla teke tek gidin diyorsunda fredi yu-hwanda adam kescek kişimi :D Lafa bak tek silah geziyormuş :D Yay taksın takma diyenmi oldu :D Bide şunuda bil şu serverda kessede kesilsede çene yapıp aglıyan tek kişi o savundugun serkandır ;) Aglatmaya devam diyorsun adamın sesi çıkmazken gelip burda aglıyorsun :sleeping: Hüso aglatmaya devam knk :thumbsup: