You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, February 22nd 2009, 7:21pm

Bazı Önemli Taktikler(Kasılmak İçin)

Bir karakter açın ilk önce.(İyi olmak için savaşçı ve zihinsel olun.Güçlü bedene verin.)Sonrada;

1. 8 lvlden sonra Moralsizlerde kasılın.Çok ex gelir. Moralsiz Mi-Jung'tan başlayın sonra da diğerleri.

2. 15-16 lvle kadar kasılıyoruz oralarda. Şimdi zor ama 2. köyde teker teker yabani slotlarını toplayıp kesiyoruz. ( 20 lvlken yabani generalden dolunay düştü.)

3. Olduk 20 lvl. Zor kasılma gibi gelecek ama 2 saatte 20 lvlden 25 yapabilirsiniz. Bütün itemleri +5 yapmaya çalışın ama. Yabani slotlarını en fazla 5 toplu slot kesiyoruz.(22 lvlde master olur güçlü beden 17'de master yapana dek sıfırlamaya çalışın.İyi olur)

4. At alın 25 lvlde hız isterseniz.(At Resmi 100k unutmayın) Şimdi kalan görevleri filan yapın.(25,5 olur lvl en az) Kasılmaya devam. En fazla 1-2 lvl daha yabani kesip kasılıyoruz.Ondan sonra vadi yada çöl hangisini beğenirseniz. Biraz zaman alacak 30 lvl olmak. Çünkü 28 ve 29 lvlerde özel görev yok. (Goo-pae görevi canınızı çok sıkar.) 30 olana kadar kasılın.

5. 30 mu olduk? EVET. Şimdi yabani slotları kolay gelir ama ex vermez. İsterseniz yabanilere geri dönebilirsiniz. Ama çöl ve vadi sizin için ideal. Tek slot grubu halinde 40-50 lvl yaratıkları güçlü beden sayesinde kesebilirsiniz. Ex gelmez umduğunuz kadar. Belki item düşer. Bu lvlerde kasılmanın en iyi yolu görev yapmaktır. Görevleri yapın ve para yada lvllerinizi yükseltin.

Benden bu kadar. Daha yüksek lvleri daha çözemedim. Ama bunları yaparsanız en fazla 12000 en az 5000 dkda 30 olursunuz.(Sizin oyun bilginize kalmış bir şey.) Belki bu dediklerim sizin için bir taktik olabilir.
Metin2'siz hayat / Tutma beni MURAT(:D) / Gelirsem Oraya / Alırım KDP'Nİ Mayk(MİKE) :D

2

Sunday, February 22nd 2009, 8:23pm

taktikler

Arkadasım iyi diyorsunda bu adamlar 8 lwl da 24 lwl canvarı kesebilmek içinellerindeki silahlar ve zırhlar en az +7 olması laazım çünkü sadece 24 stat vermiş olcaklar bu arada yüksek lwlları çözemedim demişsin onuda ben tamamlıyım ben 42 den 53 lwl a kadar so da kastım zırhlı atınız varsa sizde oyle yapın vede 57 ye kadar so da kasacagım sonrada 1. katta +60 olunca 2. kat
BUNDAN SONRA İMZA MİMZA YOK KARDEŞİM :p

3

Sunday, February 22nd 2009, 9:53pm

taktikler için çok teşekkür ederim ama daha denemedim inşallah işe yarar

anlamadığım bişiler var at alın diosunuz ama at almak çok zor

agamemnon sarı bayraktayım nick : kaitaixxx yardım ederseninz sevinirim
server: Odin

mavi bayrak

nick: Chementhpli

savaşçı ve erkek

seviye 42 yardımlarınızı beklioyorum

At drmu : şimdilik 1 lwl ve koyu kahverngi

Lnca adı: ALTAY (lonca bnmdir hrksi bkliorum)

4

Sunday, February 22nd 2009, 10:11pm

1 lvl at almak o kadarda zor değil biraz item satip fedakarlik yapmak lazim ama ati yükseltmek icinde belli bir lvl gerekli mesela 25-30 da normal at 40-45 de zirhli at 55-65 de asker at ,atlar cok ise yariyor üstünden vurunca ,özellikle metin keserken.

5

Sunday, February 22nd 2009, 10:25pm

5000 dkda 30 lwl mi ben 3024 dkda 30dum :D
8) Ninja bir karakter değil, tutkudur!!! 8)
:ninja: Bir bıçakçı ninja :ninja:
:pillepalle: Noluyor Metin2'ye :pillepalle:
:dead: :fie: :dead: :fie: :dead:

6

Monday, February 23rd 2009, 12:45pm

Ben 5000 dakikada 46-47 olabiliyorum. Ama Ex yüzüğüyle. Bence paranıza kıyıp almalısınız bir ex yüzüğü gerçekten işe yarıyor.
7 Haziran Ve Sonrasında Açılacak İlk Serverde Açacağım Lonca İçin Oyuncular Aranıyor! Server Açıldıktan 15 Gün Sonra Loncadaki Oyuncular Kendim Tarafımdan 45-55 Arası LvL Getilecektir! Msn Adresi İçin Özel Mesajla İletişime Geçiniz

7

Monday, February 23rd 2009, 2:20pm

ben 17 lvlde yabanilerde kasıyodum ve de dk km 41 lvl kn 7500 lerdeydi
Vendetta

8

Monday, February 23rd 2009, 7:33pm

Arkadaşlar

Arkadaşlar biliyorum siz isterseniz 3000 dakikada 30 olursunuz ama oyunda yeni olanlar ne yapsınlar bekliceklermi 10000000 dk. Ben oyunda yeni olanlar için bir taktik verdim ve ben bu taktiği kullanıyorum bir çarım var 800 dakika 22 lvl 500.000 yang bu taktikler sayesinde oldu. Ve moralsizler çok kolay kesilir becerileri kullanarak. Hem lvl alçakken yüksek canavar kesersen daha güzel item düşer. (Zen fasulyesi=beyaz kaplandan) Beğenmeyenlerden özür dilerim .

8 lvlken 24 lvlik moralsiz mi-jung kesmek zor değil. Kılıç darbesi,ruh vurusu,siddetli ve güçlü vurus moralsiz mi-jung yerlerde ex üstlerde.
Metin2'siz hayat / Tutma beni MURAT(:D) / Gelirsem Oraya / Alırım KDP'Nİ Mayk(MİKE) :D

9

Monday, February 23rd 2009, 8:36pm

Bir de

İyi bir savaşçı ve güçlü bir karakter olmak için giydiğiniz eşyalar 25 lvlden sonra en az +6 olsun(Aslan plaka zırh +4 değil Kaplan plaka zırh +6 kullanın)

Not: Yüksek lvlli itemler değil yüksek yetenekli itemler kullanın. UNUTMAYIN Kİ biz bu oyunu HAVA İÇİN değil EĞLENCE ve ARKADAŞLIK(BAZILARI LVL İÇİN OYNUYOR) için oynuyoruz unutmayın.

10

Wednesday, March 4th 2009, 6:10pm

saol bildiklerimin aynısını yazmışsın ellerine saglık :thumbup: :thumbup:
8) Önce_Lafa_Bakarım_Laf_Mı_Die_Sonra_Söyleyene_Bakarım_Adam_Mı_Die 8)

8) BeN_SEVERSEM_DeStAn 8) _ 8) KIZARSAM_KaTlİaM_OlUrRrR 8)

11

Wednesday, March 4th 2009, 6:24pm

Ben de böyle kasılıyorum kısa zamanda çok exp geliyo:D

12

Wednesday, March 4th 2009, 6:43pm

ben 2089 dk da 33 oldum :D (ama bedensel)

13

Wednesday, March 4th 2009, 8:17pm

Aynen

böyle kasılıyorum kısa zamanda çok exp geliyo

Birde iyi oynamayı bil süper Saatte 1m ex yapabilirsiniz. Ben yaptım yeni açtım 25 lvl 1024 dakika (400 dakika zırh yapma görevi 200 dakika da Casus görevi)

14

Wednesday, March 4th 2009, 8:55pm

1 lvl at almak o kadarda zor değil biraz item satip fedakarlik yapmak lazim ama ati yükseltmek icinde belli bir lvl gerekli mesela 25-30 da normal at 40-45 de zirhli at 55-65 de asker at ,atlar cok ise yariyor üstünden vurunca ,özellikle metin keserken.
neee ben atimi 36 lwlde zirhli yaptim:D :dash:

Lanet Olsun... :dash:

Alesta 44lwl savaşçı arizona

15

Thursday, March 5th 2009, 5:41pm

750 küsür dk 25 lwl(42 lwl adam kastı)

bide 8 lwl de 1. köydeki beyaz yeminlileri kesmek imkansızdır15 lwlde yabanileri kesmek daha imkasnızıdr sallama kardeşim

16

Friday, March 6th 2009, 7:46pm

İmkansız Değil

750 küsür dk 25 lwl(42 lwl adam kastı)

bide 8 lwl de 1. köydeki beyaz yeminlileri kesmek imkansızdır15 lwlde yabanileri kesmek daha imkasnızıdr sallama kardeşim
8 Lvlde Moralsiz Mi-jung kesin diyorum Hiç de imkansız değil güçlü bedenle. 15 lvldede Yabani kesemiyosan Bu da senin oyun bilgin.

17

Tuesday, March 10th 2009, 7:19pm

Bence

Okuyan herkesin yorum yapmasını istiyorum. 359 görüntülenmeye 11 mesaj yakışır mı?(benim olanları saymıyorum)

18

Tuesday, March 10th 2009, 9:05pm

bnce 8 lwlda deil de 9 lwlda kasarsa moralsizlerde daha ii olur çnkü demir plaka zırh olcak üstünde ayrıca moralsiz kesilebilir ama 15lwlda yabaniler biraz :S yani banda zor geldi o mznaa daha güçlü beden 10-11 olcak o da çok defans vermio yani yabaniler zor ama moralsizler kolay olabilir(ayrıca moralsizler yaninda slot bulundurmaz tek gezerler)bilmeyenlere yardım için :D :chinese:

19

Tuesday, March 10th 2009, 9:10pm

CEVAP: Bazı Önemli Taktikler(Kasılmak İçin)

Bir karakter açın ilk önce.(İyi olmak için savaşçı ve zihinsel olun.Güçlü bedene verin.)Sonrada;

1. 8 lvlden sonra Moralsizlerde kasılın.Çok ex gelir. Moralsiz Mi-Jung'tan başlayın sonra da diğerleri.

2. 15-16 lvle kadar kasılıyoruz oralarda. Şimdi zor ama 2. köyde teker teker yabani slotlarını toplayıp kesiyoruz. ( 20 lvlken yabani generalden dolunay düştü.)

3. Olduk 20 lvl. Zor kasılma gibi gelecek ama 2 saatte 20 lvlden 25 yapabilirsiniz. Bütün itemleri +5 yapmaya çalışın ama. Yabani slotlarını en fazla 5 toplu slot kesiyoruz.(22 lvlde master olur güçlü beden 17'de master yapana dek sıfırlamaya çalışın.İyi olur)

4. At alın 25 lvlde hız isterseniz.(At Resmi 100k unutmayın) Şimdi kalan görevleri filan yapın.(25,5 olur lvl en az) Kasılmaya devam. En fazla 1-2 lvl daha yabani kesip kasılıyoruz.Ondan sonra vadi yada çöl hangisini beğenirseniz. Biraz zaman alacak 30 lvl olmak. Çünkü 28 ve 29 lvlerde özel görev yok. (Goo-pae görevi canınızı çok sıkar.) 30 olana kadar kasılın.

5. 30 mu olduk? EVET. Şimdi yabani slotları kolay gelir ama ex vermez. İsterseniz yabanilere geri dönebilirsiniz. Ama çöl ve vadi sizin için ideal. Tek slot grubu halinde 40-50 lvl yaratıkları güçlü beden sayesinde kesebilirsiniz. Ex gelmez umduğunuz kadar. Belki item düşer. Bu lvlerde kasılmanın en iyi yolu görev yapmaktır. Görevleri yapın ve para yada lvllerinizi yükseltin.

Benden bu kadar. Daha yüksek lvleri daha çözemedim. Ama bunları yaparsanız en fazla 12000 en az 5000 dkda 30 olursunuz.(Sizin oyun bilginize kalmış bir şey.) Belki bu dediklerim sizin için bir taktik olabilir.
ben 12000 dakkda 60 lwl bedensel kasıyorum :D

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

20

Wednesday, March 11th 2009, 3:11pm

...

iyi demişsin güzel demişsin de bence hesaba katmadığın bir şey vat evet moralsizler yanlarında slot bulundurmuyorlar ve gayet güzel ex ve para veriyor buraya kadar sorun yok ancak komutanlar moralli se rang eun jang falan gelince işler biraz değişir bence tmm ex gitmesi çok büyük olay değil belki 8 9 lwlde ancak acayip bitr pot harcarsınız paçayı kurtarsanız bile bu da benim görüşüm. 15 lwlde yabanilerde kasarsına am gerçekten sağlam bir karakter olmalısın bir tek o 20 llwlde 5 slot toplayıp kesiyoruz en az o biraz kurcaladı. ama paylaşım için saol
Elveda dejavus ;( ;(

Hoşgeldin DnzCulleN :P

2 users apart from you are browsing this thread:

1 member and 1 guests

Büny@min47

Rate this thread