You are not logged in.

New Page 1

GM Başvurusu: Açık  (1)

MOD Başvurusu: Açık  (2)

WİKİ Başvurusu: Açık  (4)

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, April 14th 2009, 6:30pm

35 lwl bedensel savaşçı nerde kasılabilir???

arkadaşlar 35lwl bedensel savaşçı nerde kasılabilir :?: :?: :?: :?:
Alemin Derdi Olmusum... Demekki Zamaninda Çok Koymusum.

2

Wednesday, April 15th 2009, 6:53pm

Wadide sol alt adaya Gitmen iyi olur hem KDP şansın olur hemde iyi kasılı 32-38 lwl ler arası orda kastım süper kasılıyo ancak çölde senı ksabilir +35 de Baya Slot toplayıp kesebilirsen iyi kasılırsın .Bedensel Hava kılıcın Mastr.'dır umarım yoksa slot kesmen zorlasır zaten 35 lwl bi savaaşcı da Öfke olsa Bi işe yaramaz 2 master'in olmadan Sakın Hava Kılıcı Haric bi skille werme daha sonra Öfke weya Kılıc C. yaparsın
Kasılmaya gelince Hava Kılıcı we Def. Yuksek olursa cok kolay kasılırsın ancak +40 oldunmu kasılman zorlaşır uygun bi yer bulamazsın Ne mistikler senı kasar nede çöl o Yüzden itemlerini sağlam tut +40 oLunca Seytan Kulesine cık ama itemlerine güveniyosan So Dada kasabilirsin 1-2 Slot cekıp iyi exp kasarsın ... Yardımcı Olabildiysem ne mutlu bana :))) :D
Ne Güzeldi ....

3

Wednesday, April 15th 2009, 7:14pm

35 lvsen sana 2 harita önerebilirim..

1.cisi bakra

2.si vadi girişindeki ilk ada :)
Kaybolmuş hayatımın varolan sınırlarındayım artık

Mr elend

This post has been edited 1 times, last edit by "elend" (Apr 15th 2009, 7:15pm)

4

Thursday, April 16th 2009, 1:06am

bence vadi girişine git iyi kasar orda

5

Thursday, April 16th 2009, 5:45pm

TEŞEKKÜRLER

YORUM YAPAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

6

Thursday, April 23rd 2009, 3:40pm

güncel X(

7

Thursday, April 23rd 2009, 5:11pm

Arkadas atini zirhla ve so da partylerde rahat kasarsin...40 olunca Kdp Veya Dolunu Hzirla Ondan sonra kascak çok yer var(Bence tapinaklarin ilerisinde kas sodan daha ii)

PlayForTurkey by pLayquicKK

8

Thursday, April 23rd 2009, 8:47pm

ss

2. köyde 39 40 a kadar kas çölede gidebilrsn ben 37 zihsnelimle 6 7 slot cekiordum canim anca yariya iniordu ama sen bedenselsn 2. köyde 4 5 slot cek kes bence 40 ta fln cölde kas orda 45 44 ol ati zirhla so da ortada kas 3 slot fln kes siyah orklarda :thumbsup:

9

Thursday, April 23rd 2009, 10:01pm

Wadi Giriste 2-3 Slot TopLa Ya Da 2.Köyde Çok Slot TopLayıp İyi Kasarsın

Rate this thread