You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, February 14th 2010, 4:59pm

34 Lwl Şaman Tanıtımı =)

Öncelikle merhaba arkadaslar

Size Benim Şamanımımı Tanıtıcam :P

Evet Konuya Girelim :P

Statüler

HP 50
SP 59(Altın Küpe İle 669
STR 3
DEX 4

İtemler

+9 Sonbahar Yelpazesi 5 becerili -2 ort 10 şeytanlara karsı guclu (=))
+7 Sevgi +300 hp(TaşLar Dandik :P)
[Ayrıca +4 Sema Var 1000 Hpli +1 Hız tası +2 Korunma :P ]
+7 Gümüş Bilezik
+6 Altın Küpe ( :] )
+7 Anka Şapka
+7 Beşgen Kalkan
+1 Yeşimtası kolye (5 Delicili)
+4 Altın Ayakkabı 1 kritikli (1000 Hp li deri çizme veya altın ayakkabı aranıyor =) )

Skiller

Kutsama 12
Ejderha Yardımı M3 =)
Yansıtma 1
Ejder Atışı 1
Ejder Kükremesi 1
Uçan Tılsım 1

At Daha Alınmadı :]

Özellikle Tiadora veya ged in okumasını isterim :P

Not: Çoğu Kişi Bu Derenin Suyu Nerden Diye Düşünecek... Hemen Acıklıyım..Vahsi Uzmandan düsürdügüm dolumu 3 gün içinde +9 seviyesine getirip +3 Öldürücü Darbe Tası Eklemek Benim En Büyük Sanslarımdan biri oldu :P Ve 40 M Den Sattım :rolleyes:

İyi Forumlar..
İyi Oyunlar..

"METİN2" Oymanak Sanattır =)=)

2

Sunday, February 14th 2010, 7:20pm

Yardımcı şaman olmayı tercih etmişsin. ozaman zeka bonuslu bir kalkan bulmalısın derim birde 38.seviyede kullanmak için en az +7 bir inci kolye . master seviyelerini hep yüksek tut ... diyecek birsey yok :)

3

Sunday, February 14th 2010, 11:35pm

İtemler süper... Statü de iyi ama skill yönünden Destek Şaman'ı olmuşsun gibi... Destek istiyorsan zekaya asıl... At almaman büyük bir hata...

4

Tuesday, February 16th 2010, 2:06pm

Ee Ama yorum lütfen ;(

5

Wednesday, February 17th 2010, 10:57am

statünü kötü vermişsin ilk önce spyi 90 yapacaktın
:sniper: :minigun: 12 Yaşındaki Fenerbahçeli Taraftar :chainsaw: :rocketlauncher: :missilelauncher:

6

Wednesday, February 17th 2010, 10:52pm

statünü kötü vermişsin ilk önce spyi 90 yapacaktın

Hee oldu. 3-4 skillik canı var sen de onu 2 skill'e indir... 29 level de 90 olurdu. Geri kalan 5 level de... 5x3=15 + 4 = 19 VIT'le nereye gitsin? 1000 HP'lik Zırh + 500 HP bilezik 1500 Hp VIT'le v.s. 3 k olsa yinede ws'de yatar hemen...

7

Thursday, February 18th 2010, 9:22am

Merhaba öncelikle

Statülerden başlarsak bana göre bundan sonra hpden önce spye ver derim. Sp full olana kadar 2 sp 1 hp gıt klasik yaklaşım.

İtemleri seni baya bi idare eder ama şimdiden ilerki lwl ler için item hazırlamaya başla derim sonradan sıkıntı çekmemek için.

Skiller için bi arkadaşımız yardım şamanı demiş ama bir şaman için en önemli skil yine tekrarlıyorum bana göre ejderha yardımı 1. sonra 2. olarak kutsamadır. Onlardan sonra ise çarı kullanış şekline göre değişir. Yardım şamanı olacam dersen yansıltma ile devam etmelisin. Yok ben vs mi de atarım kasarımda arkadaşlarıma da yardım ederim dersen atış kükreme ya da tılsım bunlardan birini yaparsın. Ama benim tercihim atıştan yana her ne kadar kükreme aşığı olsamda atış daha sonra kükreme :)

At konusu ise 34 lwl bir şaman için kolay bir iş yapabilirsin kesinlikle

Kitapları ise şimdiden toplamaya başla ki ileride sıkıntı çekme. Ben kendimden yola cıkarsam atışım master olacak 72 ya da 73 de şimdiden 1 depo atış bk war. Tılsım bk bile bile bir sürü topladım ilerde ne olacağı belli olmaz :)

Bide kendine iyi bir eş bul oyun yanlız çekilmiyo birlikte taş kesersiniz düğünlere gidersiniz zevkli olur :P

:love:кαяαкυzυχD :love:

кιℓιкуα'ηıη ємєкℓι ѕєνє¢єη şαмαηı :thumbdown: нαℓιкαяηαѕ'ıη кυzυѕυ :thumbup:

ℓєуℓα ιѕтєуєη кιşι, мє¢ηυη σℓмαℓı..!

8

Thursday, February 18th 2010, 11:12am

bır kere daha,senın nezdınde butun şaman acacak ve kasacak olanlara,acıklamasını yapayım:arkadaslar statulerı verırken sp yı doldurduktan sonra dırek hp vermek cok yanlıs.ozellıkle şamanlarda dex skıllerın gucune dırek etkı edıyor.unutmayın.dex vermez de hp doldurursanız,hp fullendıgınde vurus gucunuz cok dusuk olur.asagıda yazan en az en cok degerlerı var ya o degerlerın en azını bıle goremezsınız dex vermezsenız.mantıklı olanı soyle acıklayayım.şamanı acdınız,4-6-3-3 dur statuler.str yı gecın.dıgerlerını aralarındakı orantıya baglı olarak verın.ılerkı lwl larda carınız saglam bır yapıda ve gucde olur.
DAHA IYI BIR METİN2 SAYGI VE DURUSTLUK UZERİNE KURULUR

ŞAMAN SKİLLERİNDEKİ BUG KALKSIN ARTIK

9

Thursday, February 18th 2010, 3:59pm

Merhaba öncelikle

Statülerden başlarsak bana göre bundan sonra hpden önce spye ver derim. Sp full olana kadar 2 sp 1 hp gıt klasik yaklaşım.

İtemleri seni baya bi idare eder ama şimdiden ilerki lwl ler için item hazırlamaya başla derim sonradan sıkıntı çekmemek için.

Skiller için bi arkadaşımız yardım şamanı demiş ama bir şaman için en önemli skil yine tekrarlıyorum bana göre ejderha yardımı 1. sonra 2. olarak kutsamadır. Onlardan sonra ise çarı kullanış şekline göre değişir. Yardım şamanı olacam dersen yansıltma ile devam etmelisin. Yok ben vs mi de atarım kasarımda arkadaşlarıma da yardım ederim dersen atış kükreme ya da tılsım bunlardan birini yaparsın. Ama benim tercihim atıştan yana her ne kadar kükreme aşığı olsamda atış daha sonra kükreme :)

At konusu ise 34 lwl bir şaman için kolay bir iş yapabilirsin kesinlikle

Kitapları ise şimdiden toplamaya başla ki ileride sıkıntı çekme. Ben kendimden yola cıkarsam atışım master olacak 72 ya da 73 de şimdiden 1 depo atış bk war. Tılsım bk bile bile bir sürü topladım ilerde ne olacağı belli olmaz :)

Bide kendine iyi bir eş bul oyun yanlız çekilmiyo birlikte taş kesersiniz düğünlere gidersiniz zevkli olur :P

Yorumların İçin Cok Saol :):)

Quoted from "hayaller"

bır kere daha,senın nezdınde butun şaman acacak ve kasacak olanlara,acıklamasını yapayım:arkadaslar statulerı verırken sp yı doldurduktan sonra dırek hp vermek cok yanlıs.ozellıkle şamanlarda dex skıllerın gucune dırek etkı edıyor.unutmayın.dex vermez de hp doldurursanız,hp fullendıgınde vurus gucunuz cok dusuk olur.asagıda yazan en az en cok degerlerı var ya o degerlerın en azını bıle goremezsınız dex vermezsenız.mantıklı olanı soyle acıklayayım.şamanı acdınız,4-6-3-3 dur statuler.str yı gecın.dıgerlerını aralarındakı orantıya baglı olarak verın.ılerkı lwl larda carınız saglam bır yapıda ve gucde olur.

Sende Çok Sağol Yorumun için :P

Rate this thread