You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, October 26th 2010, 3:20pm

v.i.p üyelik :):) adı Sözde (viaypi) :I

Vip üye oldunuz gameforce parasını kazandı ama servere giripde oyun oynayamıyorsunz Çünkü server'in online player sayısı düşük vip üyelik açsalar ne olucak oyuna giremedikden sonra... :):) siz v.i.p üye olun kripton serverleri her saat Full olsun belki oyun oynarsınz 3 saat sonra :) vip cıkarsalar ne degişecek rezillik diz boyu oldukdan sonra .. ilk server leri sınırlarını düzeltseler de sonra açsalar vip üyeligi geç para kazanacaklar ama olmaz . neyse oyuna girmeye çalışalım birazda :D

2

Tuesday, October 26th 2010, 4:26pm

Olaya olumsuz Yönde bakarsak, yapıcı değil yıkıcı kararlar alarak çözüm bulamayız. Kim ister Hangi yetkili isterki oyun düzenin bozulmasını, senin değdiğin gibi kripton serverlarının full olmasını hangi yetkili isterki? ben inanıyorum ki ellerinden gelen herşeyi yaptıklarını bunuda yaptıkları etkinliklerle gösteriyolar herzman kötü tarafa bakmamak gerekiyor yapılanlarıda görmek gerekiyor para konusuna gelirsek... ben burda birçok yetkilinin konularını takip ediyorum bu işi gönüllü olarak yaptıklarını açık olarak belirtmişler. Bu işi yapmak zorunda değiller. sorunlarda en kısa zamanda düzelecek ve daha güzel daha iyi bir ortamda oyun oynamamızı sağlayacaklar inanıyorum...
Eski SanSar Yeni zZoMBie

3

Tuesday, October 26th 2010, 5:14pm

Mesela Warcraft gibi her ay belli bi meblağ ödeme şartı olsa çok güzel olur parayı yatırmayan oynamıcak bence çok güzel olur. Hırsızlıklarında azda olsa önüne geçilmiş olur.
Adaletin bittiği yerde Anarşi başlar...

4

Wednesday, October 27th 2010, 10:36am

Olaya olumsuz Yönde bakarsak, yapıcı değil yıkıcı kararlar alarak çözüm bulamayız. Kim ister Hangi yetkili isterki oyun düzenin bozulmasını, senin değdiğin gibi kripton serverlarının full olmasını hangi yetkili isterki? ben inanıyorum ki ellerinden gelen herşeyi yaptıklarını bunuda yaptıkları etkinliklerle gösteriyolar herzman kötü tarafa bakmamak gerekiyor yapılanlarıda görmek gerekiyor para konusuna gelirsek... ben burda birçok yetkilinin konularını takip ediyorum bu işi gönüllü olarak yaptıklarını açık olarak belirtmişler. Bu işi yapmak zorunda değiller. sorunlarda en kısa zamanda düzelecek ve daha güzel daha iyi bir ortamda oyun oynamamızı sağlayacaklar inanıyorum...

Güzel Konuşmusun :) sende gönüllü ol bence şimdi vip nedir VIP kısaca sıralama demektir. Protokol anlamında çok önemli kişi anlamına gelir.''Very Important Person'' in kısaltılmış halidir.
Dimi :) bu kişi oynayacagı servere giremezse bunun neresi vıp :) olur bu tarafını sana bıraktım sen karar ver
bu vıp üyeligi açtın hoş güzel yetkililer çalısmıyor yatıyor demiyorum acıkca zaten ortada gönüllü oarak bu işi yaptıgı. ben burada firmayı eleştiriyorum siz onu gm olarak algılamısnız. ayrıca serverde günlük limitin yettti gi kadar player alabılırısn oyun içine daha fazlasını alamazsın ozmn neden vıp üyelik cıkartıpda bunun karşılgında sözünü ettigin hizmeti veremiyorsun. serverin günlük ziyaretci limitin makinanını zorluyorsa makinanı düzelteceksin ve oyun içerisinde ki oyuncuya yetecek kadr ortamı saglayacaksın sonrda bu hizmeti verceksin ben bunu anlatmaya çalışıyorum.. kalkıpda o gm ama çalışmıyor demiyorum zaten bu iş onların işi deil game forceyi temsil eden asıl sorumlular yapar serveri yetersizse server makinasını yeterli hale getirir ve bizde deriz ki biz verdigimizin karşılıgını alıyoruz deriz. ve ben bu oyunu ilk cıktıgı haftalarda oynadım :) oyunu cıktı 3-4 ay sonrasında hileleri cıktı :) ki ben o tarihlerden beri bekliyorum ki bu oyun düzelecek diye ilk 5 servvda da oynadım ben bu oyunu nesne marketı acan sol kosedeki donen para kırmızı iken oynadık il siyah celigi gördügümde çeligin adını bile bilmiyorduk . bekliyecez artık yeni bir üyelik sistemi dahacıkartırlar onun adıda (C.I.P) olur onlada full olan serveri acmak için yaparlar diye umud ediyoruz..
söz konusu burada oyunda bişeyler yapıyorsan yaptıgın işin de önlemini alarak yap . benim yetkililerle işim yok burada kimse kimsenin avukatlıgını yapsına gerek yok yani :) yetkili üzerine alsaydı cıkar kendi agzı ile yazardı..

iyi forumlar

Rate this thread