You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, April 16th 2011, 1:48pm

Mavi Sarı ve Kırmızı bayrak lütfen bi bakın hepiniz....

Arkadaşlar lütfen herkesin 2 dk sını vererek yazdıklarımı okumasını istiyorum. Tuva da ki oynayan oyuncu sayısını belirtiyorum tahmını ve sadece kendı kişisel goruslerime göre mavi bayrak yüzde 70 e yakın, sarı 20 kırmızıda 10 bunu sadece 70 lwl üstü olarak diyorum. Şimdi durum böyleyken hangi oyuncu zevk alıyo mavi bayrakdakiler 10 kişi 1 kişiye dalıncamı zevk alıo sarı bayrakdakilerle kırmızılar toplanarak maviye dalarakmı zevk alıo bunlarıda gecin ülkelerde doru düzgün ws atcak adam yok... Bi kavga oluyo 2 kişi arasında bunlardan biri maviliyse 50 kişi arkasından gelio tm ben kabul ediyorum mavi bayrakda haddinden fazla güclü ve yüksek lwl var sarı ve kırmızıda ise çok düşük azınlıkda en güçlü bayrak mavi bunların alayına kabulum... Ben şunu bilir şunu konusuruz güçlü olan bi kişi durumu düzeltmek için ezik tarafa geçer benim gördüğümse güçlüysen güçlüye geçion bunu biraz düzeltsek ülkeleri biraz dengelesek sadece kırmızıya değil sarıyada bölünsek sonuc olarak ws meydanlarında değişik ınsanlar loncalar arasında rekabet ve bayraklar arasında daha büyük bir rekabet olur...

2

Saturday, April 16th 2011, 1:53pm

Kesinlikle haklısın oyundan bu şekil zevk alınmaz kule önünde 20 mavi 5 sarı 3 kırmızı bayrak biraz daha çekişmeli olması için herkez taşın altına elini koysun eşit olsun bayraklar 3-5 fazla olmasından değiliz aşırı fazlalık var bu kimsenin gücünü göstermez topluluğun gücünü gösterir.

3

Saturday, April 16th 2011, 1:56pm

bencede 44 tane server var. Bundan dolayı savaş bakımından en kötü olan server burası bizde kopmle maviye gecelim bakalım o zamn ne olcak
eskisi kadar çogu arkadaşımız oyuna girmiyo çünkü gerçekten artık sıkmaya başladı oyun dengelenmesi adına eger bişiyler yapılmazsa yakında savaşacak kimsede kalmıcak ve oyunun nereye gidecek çok merak ediyorum

Var Olmak İçin Yok Olmayı Göze Almak Gerekir.İmperiaL ! ! !

4

Saturday, April 16th 2011, 2:08pm

Sarı bayrakda herhalde oyuna devam eden yaklasık 9-10 kişi kaldı kırmızıda 3 kişi war desek off ne zevkli savaşlar olur bu serverda tahmin edemiyorum :)
.. GELDİM GÖRDÜM VE EZDİM ..

5

Saturday, April 16th 2011, 2:15pm

Mavi bayrak user olarak fazla olabilir ama 1 sari 1 kırmızı bayrak 5 tane maviye bedel olur bunuda unutmayın

sari :D sari :D sari :D

6

Saturday, April 16th 2011, 3:00pm

Gun geldiginde oyunda hiç savaş yapılmayacagını görecez umarım o zaman çok geç olmaz

7

Saturday, April 16th 2011, 6:47pm

Tmm La Aglama Bukadar Yarın Kırmızılara Geçiyorum. Kasıcamda Hadi Takviye Yapıyom Size :D

Alıntı

Göl'e Maya Çalmaya Benziyor, Tuva'da Dost Bulmak...
" eRRoR "

8

Saturday, April 16th 2011, 8:44pm

sarı furyası daha öncede oldu hepsi tıpış tıpış geri döndüler kırmızıya..

faruk kırmızıdakiler kıymet bilmezse bizim durum eşitlemeye ugraşmamıza gerek yok.. bundan sonra mawi için ter döküp zaman harcicaz...
“Si vis pacem, para bellum”
”We fight in dark for serve the light”
Tupac3385 - Amaranth

9

Saturday, April 16th 2011, 9:03pm

Mavide çok kıymet bilen varsa ve böle zevk alıosan en doğal hakkındır mutlu oldugun yerde kalmak benım demek ıstedıgım kımın kıymet bılıp bılmedıgı degıl ortamın bıraz olsun degelenmesı bıraz daha zevk kazanması oyunun...

10

Sunday, April 17th 2011, 11:25am

Aynen çok doğru bir konuya değinilmiş.Sabahın erken saatleri yada gece geç saatlerde kırmızı bayrak yada sarı bayrağa gittiğimde tek tük 3,4 pazar kuran kişi oluyo etrafda kimse yok ama mavi bayrakda sürekli pazarlar açık oyuncular hep orada.Zaten mavi bayrağa geçişlerde başladı diğer bayraklarda oyuncular giderek azalıyor.Server zaten bitmiş nerden bulduysam bu serveri ya en pahalı serverler arasında ilk 5'e tuva serveri girer heralde. :(
Zaten şurdan anlamak gerek bizde ilk 99 level çıktığında tuvadan çok sonraki serverlarda bile 4,5 tane 99 level vardı,buda bi anlamda tuvanın sadece sıralamada 3.server olduğunu gösterir. ;(

11

Sunday, April 17th 2011, 2:28pm

Sen Kendi Bayragında Bi +4 Savascı Tasını 500m ye satamazken Adam Mavi Bayrakta 850m ye satabiliyorsa. Tabiki Gider Mavi Bayrakta Satar : ) Gerçi Bukadar Parayıda Nasıl Bulduklarıda SüpheLi ;)

Alıntı

" eRRoR "

12

Sunday, April 17th 2011, 4:41pm

mavi bayrakdaki oyuncu sayısı fazla oldugundan pazarlarda çok oluyo doru dıosun 500 m ye satılmıo cunku alcak oyuncu yok :) bu kadar basit yani durum ortada... Ayrıca konuya onlarca insan bakmış yorum yapanlar sadece kırmızı ve sarılı adamların işine gelmiyor demekki geçmek dengelemek nede olsa karışan yok eden yok taş desen rahat kesion kasılma desen rahat kaıslıon ticaret desen tuvanın merkezi nie geçsinler ki öyle zevk alıolar demek... KIRMIZI BAŞLADIM KIRMIZI GİDERİM, NE ÜLKE SATARIM NE BAYRAK, GÜÇLÜNÜN YANINDA DEĞİL EZİLENİN YANINDA OLAMAK ONURLANDIRIR İNSANİ YOLA DEVAMMMM....

13

Sunday, April 17th 2011, 4:47pm

Sorun Mavi Sarı Kırmızı Değil.

Bu Oyuna Seneler Önce Kırmızı Bayrakta Başladım. Ne Zamanki Kırmızı Bayrakta Hilecisi Hırsızı Dolandırıcısı Çoğaldı. Sarı Bayrağa Geçmiştim. Sakin Huzurlu Bir Bayrak Diye. Ama Artık Sarı Bayrağında Çivisi Çıktı. İp'ini Koparan Kalpazanlar Toplanmış Gene. Ana Vatana Dönme Kararı Aldım Bende. Bende Artık kırmızı Bayrağım... Vatana Millete HayırLı oLsun...

Alıntı

" eRRoR "

14

Monday, April 18th 2011, 4:28pm

Bencede dogru düşene bir tekme daha vuruyorlar bırakıp geçiyorlar. Sonrada oyundan zevk almaya calışıyorlar. :thumbsup: :thumbup:
Neyin PEŞİNDESİN...

15

Tuesday, April 19th 2011, 9:43pm

Sanırım bundan 2 sene oldu..eskiler varken kırmızı bayrak mavileri geçmişdi sadece bu tuvada olmusdu diğer serverlere bakın hep mavi bayrak önde...kırmızılarda çok kişi soyuldu sağlam adam sayılı..eskisi gibi köyde basılmıyor sanırım..Oyun bu nede olsa güçlü olan kazanır :D

16

Wednesday, April 20th 2011, 12:27pm

Valla konuyu onlarca insan okumuş yorumlara bakıyorumda sadece kırmızı ve sarıda olanlar istinadan mavide var tabi. Yapacak bişi yok herkes nasıl zevk alıyorsa öle oynasın 1 kişiye 10 kişi dalıp yatırıp sevinebiliyorlarsa zaten yorumsuzdur. Yinede herkes işine baksın en iyisi istediği yerdede oynasın nasıl KÜRŞAD 40 kişi ile çin ordusuna kafa tuttuysa bizde 1 kişi 10 kişiye kafa tutarız Türk olamak budur.!!!

17

Wednesday, April 20th 2011, 1:47pm

hehe gülerim ben buna

1 kişiye 10 kişi dalıyor ha bırakın bu ayakları.bide mavi ler yorum atmıyormuş .adam akıllı bi konu aç mavilerde yorum atar.sen kendince şimdi mavileri küçük düşürdügünü sanıyorsun ama herkes mavi ye geldigine göre demekki mavi de diger baraktakilere göre daha iyi bi ortam var. bu arada seni geçen gün mavi bayrakta gördüm mavi bayraktan adamlar üstüne çıkmış seni kesiyorlardı. bu konuyu açmanın nedeni o olabilir mi ??? :D

18

Wednesday, April 20th 2011, 2:54pm

Öncelıkle seni kaileye alıpda sevıyene dustugum ıcın herkesden özür diliyorum. Sen daha orda yazılanları oku diğer yorumları oku sonra gel bana laf yetıstır he bak kendı saflıgının kanıtıda şurda yazmışsın orda maviLER eet çoğul eki var gördugun gıbı o kadar ıyıyım dıosan 77 lwlım kendı akranımdaysan buyur cık karşıma. Ayrıca mavılerı hıcbı zaman kucuk dusurmedım ve calısmadım senın yasın yada beynının almamasından dolayı konuyu iyi okuyup icra edememişsin...

19

Wednesday, April 20th 2011, 7:42pm

dsprrrrr şunu unutma aşagıdan yukarıya düşemezsin . belki bu sözümü anlamaya kapasiten yetmez açıkliyim ?( sen benim seviyemde bile degilsin onun için benim seviyeme düşme ihtimalin yok...

20

Wednesday, April 20th 2011, 9:49pm

Faruk bu yakamozu adam sanıpta cevap yazma kendisi mavi bayrak ama sarı bayraktan 1 level çar açıp küfreden dengesızin biri

Var Olmak İçin Yok Olmayı Göze Almak Gerekir.İmperiaL ! ! !