You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, August 12th 2011, 3:55pm

Serenity e bedava sinema keyfi :)

Yola cıktıklarını yolda bulduklarınla değişirsen hem yolunu kaybedersin hem de dostunu..

Chee

Çöl Kaplumbağası

• "Chee" is male
  • "Chee" has been banned

Server: Samarra

• Send private message

2

Friday, August 12th 2011, 4:44pm

Suikastla Tek Atmışın Ama Hızlı Saldırı İlede Tek Yemişin :)

3

Friday, August 12th 2011, 5:47pm

hızlı saldırıyla tek yemişin :D :thumbsup:

ramazano32

Ork Reisi

• "ramazano32" is male
  • "ramazano32" has been banned

Server: Osmanlı

• Send private message

4

Friday, August 12th 2011, 6:08pm

10 k yemiş hızlı saldırıyla omu tek zaten kuzenkit atla vuruyodu orda canı gitti sonra birde hızlı saldırı yiyince öle yattı...

McDeViL34

Banned until 29-06-2010

Server: Hades

• Send private message

5

Friday, August 12th 2011, 6:21pm

Adam Hızlı Saldırı İle 11k Vurmuş Demekki Suikast Vursa 15 k Dan Fazla Yiyecen :)

HADES

This post has been edited 1 times, last edit by "McDeViL34" (Aug 12th 2011, 6:21pm)

6

Friday, August 12th 2011, 6:52pm

O anda üstümde 35 bıcak savunması vardı :) Sence bu adam bana hızlı saldırı ile tek atabilirmi :) Evet üst postlarda bi arkadasımız belirtmiş kuzenkit adlı karakter at üzerinden düz vurus yapıyor hp m zaten orda azalıyor üstüne psikocell kritik vurunca kesiliyoruz hem de tek yiyebilmem için 10 k hp min olması lazım demi :) ayrıca 35 bıcak savunmalı bi karaktere düz olarak hızlı saldırı ile 10 k vurmak imkansız diyeyim :) bırak hızlı saldırıyı suikastle bile vuramaz :) Yorumlarınız için tesekkür ederim iyi forumlar.

Yola cıktıklarını yolda bulduklarınla değişirsen hem yolunu kaybedersin hem de dostunu..

7

Friday, August 12th 2011, 6:54pm

Süpersin be helal :D

8

Friday, August 12th 2011, 6:56pm

Bu konu bana ''redkit ve atı '' konusunu hatırlattı :)
Tebrkler sayamura birazda lvl kasssan server da hatırı sayılır çarlar arasına giriceksin :) şu halinle bile öylesin zaten
Ordaki ninjaya da tbrkler :D

9

Friday, August 12th 2011, 7:32pm

Bu konu bana ''redkit ve atı '' konusunu hatırlattı :)

Güzel Yaklaşım :)

xglazierx

Çöl Kaplumbağası

• "xglazierx" is male

Server: Tuva

• Send private message

10

Friday, August 12th 2011, 10:22pm

Güzel vuruş tebrikler.

Bir Alex Değilim!
# Hayatımı Kaybetmem Ölümü Kazanırım.#

NinV

Dokuz Kuyruk

• "NinV" is male
  • "NinV" has been banned

Server: Ötüken

• Send private message

11

Friday, August 12th 2011, 10:52pm

Kendini guzel tatmin etmişsin :lol:
İmza Resmi Görüntülenemiyo Lan ?

SchzophReina *

12

Saturday, August 13th 2011, 10:51am

Tebrikler ahmet güzel video olmus :D :thumbup:

Benim yaşantım senin hayalin bile olamaz ...

13

Saturday, August 13th 2011, 11:41am

Kuzenkitte savunma takılı deil orda

anemon

Mistik Lider

• "anemon" is male
  • "anemon" has been banned

Server: Estergon

• Send private message

14

Saturday, August 13th 2011, 12:34pm

yine klasik boş beleş bi ninca tek atarım ama yemem konusu.
inspector44
sonadam55
ToMa

15

Saturday, August 13th 2011, 10:47pm

üzülüyorum senin bu haline :)
adamda bıçak savunması hiç yok sende kendini avutuyorsun böyle...
savunma olan birisine denk gelirsen vay haline :):):)
HAYATI GÖZ YAŞLARINLA SEVİNDİRECEĞİNE GÜLÜŞÜNLE CEZALANDIR :)

vapiano1

Mistik Lider

• "vapiano1" is male

Server: Kilikya

• Send private message

16

Sunday, August 14th 2011, 2:08am

Güzel video savunma olsa olmasa ne farkeder sonuca bakmak gerekir diye düşünüyorum.. Hızlı saldırıda tek yemişsin diyenler de bidaha izlesin kuzenkit at ile iki kere 3 küsür vuruyo üstüne 10 k hızlı saldırı geliyo :)) Tebrik ederim takip ettiğim başarılı bir ninjasın başarıların devamını dilerim iyi forumlar :)

17

Sunday, August 14th 2011, 12:55pm

:) komik çocuk salamura

Sen git kumda oyna aslanım sana başka birşey demiyorum sen benim dengim deilsin ogün sana bunu gösterdim istiyorsan bir daha göstereyim senin videonu çekip foruma koyma gereği bile duymam :)

Salamura kesildimi lw farkı yok kalkanım yok savunmam der çamura yatar :) savunmasız hava kılıçsız kesildiğini unutma yeğen :) o vurduğun damage seni yüceltmez boşa debelenme zamanında çook laf edenler oldu kuzen e şimdi hepsi rezil rüsva sende onların yolunda giden rezil olma yolunda ilerleyen tiplerden birisin hatta rezil oldunda o gün işine gelen yerlerini paylaşmışsın ;) no problema istediğin kadar video at kendin çal kendin oyna :)
Sizin Kudretinizin Ulaştığını Sandığınız Yere Biz Çöpümüzü Dökmeyiz Çünkü Orası Kör Nokta

18

Sunday, August 14th 2011, 4:17pm

Her yazdıgın kelimeden belli oluyor yasadıgın hazimsizlik.sende haklısın 99 levelde 81 level bi karakterden tek yemek baya bi zor olsa gerek.Bu yüzden içeriğinde saçmalıktan baska birsey olmayan cümlelerini, yasadıgın hazimsizliğe bagıslıyorum.iyi forumlar

19

Sunday, August 14th 2011, 8:05pm

Oyunda bonusun ön planda oldugunu bilemeyecek kadar yaşın küçük. buraya videonu atsam her türlü çamura yatacagına eminim. Ama sen biliyorsunki bu videoların çekildği gün özellikle hava kılıcımı yakmadan 2 skile yatırdım ki seni boş boş konuşmayasın diye. Ama sen bu kesilme mevzusunu baya bi hazımsızlık yapmışın :rofl: Aslan kalkanım takılı dedin o 2 skile havasız kesildigin zamanda :rofl: Bu sana atacağım son posttur. İyi çalıp söylemeler :rofl:

Dipnot : Israr edersende videonu koyarım sinemaya bi ömür para vermezsin :rofl:
Sizin Kudretinizin Ulaştığını Sandığınız Yere Biz Çöpümüzü Dökmeyiz Çünkü Orası Kör Nokta

This post has been edited 1 times, last edit by "KuzenKitt" (Aug 14th 2011, 8:07pm)

20

Sunday, August 14th 2011, 8:59pm

ilk bşta kuzenkit'te savunma yok belli :) Ama yınede tebrkler:)