You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, March 18th 2012, 11:39pm

Yang çekiminden ban yiyen Bellatrix nasıl olurda açılır

Bundan birkaç ay önce Bellatrix yang alımından banlandı , avare de yok baldızım hesabı sildi ayağına yattı madem hesap silindi nasıl olursa şuan tekrar eski halinde sıralamada bulunur ? :doofy:

yang çekmeyiz diyen bu adamın buna mantıklı cevabı varmı merak ettim ( Not: bu kişi serverin başlarında P açmıştı )

2

Sunday, March 18th 2012, 11:42pm

Bundan birkaç ay önce Bellatrix yang alımından banlandı , avare de yok baldızım hesabı sildi ayağına yattı madem hesap silindi nasıl olursa şuan tekrar eski halinde sıralamada bulunur ? :doofy:

yang çekmeyiz diyen bu adamın buna mantıklı cevabı varmı merak ettim ( Not: bu kişi serverin başlarında P açmıştı )
Derdi senimi gerdi hocam sen oyununu oyna boşver.
Cahillerle hiçbirzaman tartışmaya girmeyin.Ben hiç yenemedim

Gazali...

3

Sunday, March 18th 2012, 11:50pm

Derdi senimi gerdi hocam sen oyununu oyna boşver.
ahahahah varan bir :D hayırdır evlat hemen savunmaya geçme bırakda muhattap kişiye sorduğum sorunun cevbını alayım :lol:

4

Monday, March 19th 2012, 12:22am

ahahaha ağanın kızı ya sil aç sil aç tekrarç eski ismi aç hemide tekrar sura :D :D :D ufak atda civcivler yesin avara efendi :lol:

5

Monday, March 19th 2012, 12:24am

Ahahaha la bebe ne atacam git ticket at sari bayraga sor yazik la size derdiniz ben olmusum zamanind napdiysam ahahahaha :D
Hubb-ül-vatan min-el-îmân

AvaRee & AceeLya

6

Monday, March 19th 2012, 12:51am

tamam tamam çözdüm olayı :D serverin ilk haftasında baldızla pler havada uçuştu :D aslında baldız aracıydı,1 degil 2 degil 3 degil 4 degil 4 buçuk hiç degil tamı tamına 5 kavanoz bal 100 tl ahahaha :D :lol:

Link reklam içerdiği için kaldırılmıştır.

This post has been edited 3 times, last edit by "Chu Jiang" (Mar 19th 2012, 9:59am)

7

Monday, March 19th 2012, 1:26am

avare boşver herkesin bir derdi var durur içerisinde :) bununda yakmişlar başını sanırım sataşacak yer arıyor :)

8

Monday, March 19th 2012, 2:55am

.............

Fazla söze gerek yok. P li Bellatrix diye atıp tutuyosun. Al bakalım P li mi? Boş boş konusun anca. Yazık
Bellatrix LESTRANGE

Catherine ALEXYEVNA

KIZIMIN İFFETİ BATMAKTA REZİLİN GÖZÜNE. ACIRIM TÜKÜRÜĞE TÜKÜRSEM YÜZÜNE...

9

Monday, March 19th 2012, 2:58am

Ağzı olan konuşuyor;) delikanlının canı sıkılmış sanırım ortaya sallamış işte, ya tutarsa diye :lol:
Asi Tavrımın Karşısında Boyun Eymeyenler Asaletim Karşısında Asla Dik Duramazlar...

10

Monday, March 19th 2012, 3:07am

......

Sıkı can iyidir çabuk çıkmaz derler.. Boş insan bunlar
Bellatrix LESTRANGE

Catherine ALEXYEVNA

11

Monday, March 19th 2012, 5:49am

tamam tamam çözdüm olayı serverin ilk haftasında baldızla pler havada uçuştu aslında baldız aracıydı,1 degil 2 degil 3 degil 4 degil 4 buçuk hiç degil tamı tamına 5 kavanoz balderesi balı 100 tl ahahaha
:lol: :lol: Koptum ya usta dönüsümü unutmusun oda P 6 kavanoz
CheckPoinT Devir Edilmiştir...

12

Monday, March 19th 2012, 9:10am

bunlar ağanın torunları arkadaşlar :D :D :D akşam akşam skilde sıfırlarlar herşey beklerim ben bunlardan :D :D

13

Monday, March 19th 2012, 9:23am

Heyy gurban oldugum biri cekemez p lerimi sayar biri nasil iftira atsam die yontemler arar napdim la size bukadar yaraniz var :D check ayrica 7 p var madencilikle 7 kavanoz 1 polende benden size hediye oturum yeyin kardes kardes :D ayriyetten bellatrixle ayri saflardayiz artik ona gore iftira at tmmi aslanim :D
Hubb-ül-vatan min-el-îmân

AvaRee & AceeLya

This post has been edited 1 times, last edit by "AvaRee58" (Mar 19th 2012, 9:25am)

14

Monday, March 19th 2012, 10:30am

onu oyuncular bilmez , sen yanlış yere soruyorsun , yetkılıler bılır , senın çaren derdın neyse yetkılılerden mededum, burası ağlama duvarı değil , sana bu metın 2 oyunu ıyı gelmemış anlaşılan , , çık dışarı bıraz hava al , beynın ambole olmuş senın , yazık yazık , neredeyse su toplayacak, kardeşim hersey oyun degıl bıraz akışına bırak zevk al nede olda oyun bu , oyun bu oyun bu , anladıgını umarım
hiçbir zaman ne oldum deme , ne olacağım de , :!:

15

Monday, March 19th 2012, 10:33am

ben bellatrixe bişe demedim oçarı sldiğinide biliyorum ben sana diyorm :)

forum hesabında ban yemiş :D
CheckPoinT Devir Edilmiştir...

This post has been edited 1 times, last edit by "CheckPoinT" (Mar 19th 2012, 10:34am)

16

Monday, March 19th 2012, 11:06am

forum hesabında ban yemiş
ee üsluba dikat edecek :lol:

17

Monday, March 19th 2012, 11:09am

.....

bunlar ağanın torunları arkadaşlar :D :D :D akşam akşam skilde sıfırlarlar herşey beklerim ben bunlardan :D :D
Neler var yaaaa :) Skill sıfırladım sırf sen bana iftira attın die :D P karanlık küreyi bozdumda getirdim resimi .ddddd İstersen bide tarih yazarak yeni bi resim daha upload ediyim. Avare ye benim üzerimden bulasmayın. Çnkü onunda dedği gibi ayrı saflardayız. Onu karalamak için bny kullanma. Otur adam gibi araştır bişilerini açığını falan oğren öyle saldır ona.
Bellatrix LESTRANGE

Catherine ALEXYEVNA

18

Monday, March 19th 2012, 11:45am

.

AvaRee58 asla böyle bişi yapmaz :evil:
sɹǝʇ nq ʞǝʇ ɹıq ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐS

19

Monday, March 19th 2012, 12:56pm

safmısınız siz 7 p olmuyor 8 p oluyo liderlikde var :) :) :)
Sarhoş olmaya gerek yok Sen ‘sar’ ben ‘hoş’ olurum !..
llHeYeLaNll

20

Monday, March 19th 2012, 2:51pm

Yang alımından banlanan hesap nasıl acılır yada hesap sılınen char tekrar nasıl oyunda olur .Herseyın bır cevabı oldugu gıbı yonetıcılerın bunada muhakkak bır cevabı olmalı .Zamanında 14 m yang alımından ban yıyen (onlar oyle dıyorlar) VIRUS de acılsın ozaman .Adam 4 5 mılyar para harcamıs 14m ye boyun eğmıs yok artık.
Freddy :love: