You are not logged in.

Takım Basvurusu Oyun Kuralları Support Forum Kuralları Mod Basvurusu

Dear visitor, welcome to Metin2 TR. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, April 1st 2012, 5:27pm

55 Lwl Bıçakcı DeathBell Den Manasda İlk 2p 1 g1

55 Lwl Bıcakcı Ninja Olarak Sanırım MAnasta Bir İlki Gerçekleştirmiş Bulunuorum..Çok Yakında 3Perfect İle Tr de İlk Olmayı Hedefliorum....İyi Oyunlar...

2

Sunday, April 1st 2012, 5:56pm

tbrkler :thumbup:

3

Sunday, April 1st 2012, 7:38pm

Harikaa :) tebrik ederim...

Suskunlugum yenilgimden değil!Güç topluyorum ben...Boynumun bükük olduguna aldanma, pusuda bekliyorum ben :!: :!: :!:

4

Sunday, April 1st 2012, 7:59pm

SÜPERSİN umarım en kısa zamanda gerisi gelir sıra itemlerine geldi sanırım
MyWoRLdİsLaW

5

Sunday, April 1st 2012, 9:42pm

Tebrikler-Başarılarının Devamını Dilerim-
Yalnız Trde 55 Levelde 3p Li Bir Çok Ninja Var :(

Her Lafa Verecek Cevabım Var, Lakin Bir Lafa Bakarım Laf Mı Diye Birde Söylüyene Bakarım Adam Mı Diye!

!MAVİGÜÇ!

๑۩๑۩IIвунαη¢єяIIℂ⋆๑۩๑۩

6

Sunday, April 1st 2012, 10:06pm

Quoted

işiniz gücünüz polemik başka bi işe yaramazsınız adam manas diyor sen tr den bahsediyon anlayısı kıt insanlar kıskanmayın shinsolu olunca sizler için mutlaka mazereti oluyor herseyin :stick:
MyWoRLdİsLaW

7

Sunday, April 1st 2012, 11:00pm

Ben 3p Li Ninja Gördüm Ama + Dönüşüm İle 3p 3 Skil P Olan Hiç Görmedim Varsa Resmini Eklede Bende Göreyim...MaSaLLeY die birini takip ediorum oda 2p diğeri m8 di başkada 55 lwl 3 skil p görmedim...dediğim gibi varsa,koy bende göreyim..yoktur demiorum yanlıs anlama sadece görmek istedim...

8

Monday, April 2nd 2012, 7:18am

Quoted

işiniz gücünüz polemik başka bi işe yaramazsınız adam manas diyor sen tr den bahsediyon anlayısı kıt insanlar kıskanmayın shinsolu olunca sizler için mutlaka mazereti oluyor herseyin :stick:
Gözlük Lazım Mı ? 3 P İle TR De 1 İlk Olmayı Planlıyorum Diyor ? Sanırım 3p + Dönüşümü P Olan 1 Ninja Mehmetçikde Vardı Konusu Vardı Sanırım Kapatmışlar Bulursam Atarım Fotosunu.

Her Lafa Verecek Cevabım Var, Lakin Bir Lafa Bakarım Laf Mı Diye Birde Söylüyene Bakarım Adam Mı Diye!

!MAVİGÜÇ!

๑۩๑۩IIвунαη¢єяIIℂ⋆๑۩๑۩

This post has been edited 1 times, last edit by "vida35" (Apr 2nd 2012, 7:22am)

9

Monday, April 2nd 2012, 8:00am

hayırlısı olsun . senden dönüşüm ve hızlı saldırnın p sinide bekliyoruz :)

çekemeyen maviler tebrik etmeyi çok görmeyelim .

10

Monday, April 2nd 2012, 8:56am

Woow tebrıkler manaslı olarak gurur duydum . Bunların devamınıda beklıyoruz .

11

Monday, April 2nd 2012, 4:37pm

Quoted

Gözlük Lazım Mı ? 3 P İle TR De 1 İlk Olmayı Planlıyorum Diyor ? Sanırım 3p + Dönüşümü P Olan 1 Ninja Mehmetçikde Vardı Konusu Vardı Sanırım Kapatmışlar Bulursam Atarım Fotosunu.
sen her konuya atlayıp konuyu dağıtmak mecburiyetindemisin :?: :rocketlauncher:

12

Monday, April 2nd 2012, 5:55pm

Quoted

sen her konuya atlayıp konuyu dağıtmak mecburiyetindemisin :?: :rocketlauncher:
Doğrular Neden Bu Kadar Zorunuza Gidiyor ?

!MAVİGÜÇ!

๑۩๑۩IIвунαη¢єяIIℂ⋆๑۩๑۩

13

Monday, April 2nd 2012, 6:27pm

Tebrikler ancak Biologların ve Ruhsuz Bıçağın olmak zorunda aklında bulunsun.

Başarılar.
< Kenji - xTeKYuReKx - Palmira >

Video :
This is The End For You
The Mental Power Factor EPISODE 3

Farkımız Daimi Olmak

14

Monday, April 2nd 2012, 6:34pm

Quoted

Gözlük Lazım Mı ? 3 P İle TR De 1 İlk Olmayı Planlıyorum Diyor ? Sanırım 3p + Dönüşümü P Olan 1 Ninja Mehmetçikde Vardı Konusu Vardı Sanırım Kapatmışlar Bulursam Atarım Fotosunu

ben diyom ankara sen diyon baska bişe yaw evladım adam serverde demiyor manas da diyor sen halen mehmetcik miş ahmetcikmiş serafettinmiş demeye basladın adam manas da ilk olma peşinde baska server demiyor sana 25 numara gözlük lazım bulamazssan gel komutanın orda sana verim bebe okuması kıt bebe senin vidaların bayagı gevşemiş galiba

manasın shinso bekcisi
MyWoRLdİsLaW

This post has been edited 1 times, last edit by "KısacaLiwe" (Apr 2nd 2012, 6:35pm)

15

Monday, April 2nd 2012, 6:50pm

Benim amacım Manas'ta bir İlk Olmak.Ve şuanda öyleyimde..

Ayrıca Ben Tr'de 55 lwl 3 skil Perfect Master'ı olan Bıçakçı Nİnja Görmedim..
Olmaz demiyorum olabilir elbet.ama ben görmedim..

16

Monday, April 2nd 2012, 7:02pm

Quoted

Gözlük Lazım Mı ? 3 P İle TR De 1 İlk Olmayı Planlıyorum Diyor ? Sanırım 3p + Dönüşümü P Olan 1 Ninja Mehmetçikde Vardı Konusu Vardı Sanırım Kapatmışlar Bulursam Atarım Fotosunu

ben diyom ankara sen diyon baska bişe yaw evladım adam serverde demiyor manas da diyor sen halen mehmetcik miş ahmetcikmiş serafettinmiş demeye basladın adam manas da ilk olma peşinde baska server demiyor sana 25 numara gözlük lazım bulamazssan gel komutanın orda sana verim bebe okuması kıt bebe senin vidaların bayagı gevşemiş galiba

manasın shinso bekcisi
Yav arkadaşım sen ne kıtsın ya adam zaten su an manasta 1 ilk buna kimse bir şey diyemez ama Tr De ilk değil Diyorum Sen Gelmiş Ne Diyon.

!MAVİGÜÇ!

๑۩๑۩IIвунαη¢єяIIℂ⋆๑۩๑۩

17

Monday, April 2nd 2012, 7:05pm

55 Lwl Bıcakcı Ninja Olarak Sanırım MAnasta Bir İlki Gerçekleştirmiş Bulunuorum..Çok Yakında 3Perfect İle Tr de İlk Olmayı Hedefliorum....İyi Oyunlar...

Tebrikler,başarılarının devamını dilerim. Kendi bayrağındaki arkadaslar yazının tamamını okumamış sanırım yada görmediler. Umarim hedefine en kısa zamanda ulaşırsın.
Egosu beyninden büyük insanları seviyorum çünkü zekice cevap veremiyorlar.. :thumbsup:
Elizabeth19..

18

Monday, April 2nd 2012, 8:02pm

Quoted

manasın shinso bekcisi
Yav arkadaşım sen ne kıtsın ya adam zaten su an manasta 1 ilk buna kimse bir şey diyemez ama Tr De ilk değil Diyorum Sen Gelmiş Ne Diyon.
Yaw bu harbiden çocuk ya :lol: anlama sorununmu var senin :pillepalle:

19

Monday, April 2nd 2012, 8:41pm

tebrik ederim umarım kısa süre içinde onu da p olarak görürüz :)
Tatom /\ Tatorn
Bortecinee
EJDERKATiLi

Hükmün Varsa Yargıla Paşam.

;)
VATANSEVER

20

Monday, April 2nd 2012, 9:06pm

Bir KoreliAilesi başarısı daha tebrikler :thumbup:

Rate this thread